Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
telnettel, meg ssh-val próbálkozhatsz, csak épp annak semmi köze egy kapcsolat létrehozásához…
– Az ntfs írás jelenleg még nem biztonságos, ezért alapból nem hagyja írni. Két eset van: saját felelõségre betöltöd a megfelelõ modult és írsz, vagy inkább hanyagolod egyenlõre. (lehet az elsõ kernelforgatással jár.)
– Netben a Linux elég rõs, nem hiszem hogy a hiba benne lenne, nyiss egy topikot neki, ha gondolod.
– Pendrive: mostanában szintén nem volt ilyen jellegû gond, nyiss neki egy topikot, mondunk sok ötletet.
(topiknyitás ügyében ld. netikett: a topik fedje a tartalmát, hogy jól kereshetõ legyen.)De ezekkel õ már próbálkozott,és nem jött össze neki…
2005-10-13-05:48 Hozzászólás: Sarge + Exim4: A kimenõ levelekbõl másolat egy felhasználónak. Hogyan? #2034168igazság szerint ha teljesen mechanikusan mehet a dolog, akor aliasold le a címzetteket.
szerk.:
Azért tûnik számomra nehézkesnek, mert igen sok kombinációból csak néhánynál van rá szükség. Tehát még az adott címnek menõ levelek közül sem mindegyikbõl kell másolat. Viszont olyan helyre menõbõl meg kellhet, amit egyébként nem szokott kelleni.Vagy ennél egyszerûbb?
meg tudod úgy fogalmazni, hogy ‘A’ júzer összes, ‘B’nek menõ levele kivétel nélkül landoljon a postaládában?
illetve még ha ezt szeretnéd csinálni, ez is macerás lehet a sok júzer miatt.
(gondolkozás alatt.)ehhez tudni kéne hogyan partícionáltad a rendszered.
Mindenesetre furcsa lenne, ha a grub elírta volna.konzolba beírod,, hogy „kcom” majd nyomsz egy tabot.
kiegészíti?GO:MBI wrote:Ja és arra tudok majd 32 bites progikat föltenni külsõ forrásból (rpm v. source…).kavarás.
ha csomagokat raksz fel, valószínûleg a 32 bites jó lesz, de egyre több 64 bites van/lesz.Ha forrásból raksz fel, akkor meg az 64 bites lesz, hiszen egy 64 bites C fordítóval forgatod -ami a rendszered része-
Gombi.
Ez egy 64 bites gép. 64 bites utasításkészlettel.
Amint azt jól látod, ez azt jelenti, hogy gond nélkül elmegy 32 bites rendszerrel, csak messze nem használja ki a 64 bit lehetõségeit. (visszafele kompatibilitás)
Tehát elég nagy marhaság lenne 32 bites rendszert rakni rá.
Ez kicsit olyan, mint a lóval vontatott Ferrari.bepe79 wrote:nem Excel… Access
-
SzerzőBejegyzés