Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 731-740 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Nem tudok áttérni Windowsról Linuxra #2013834
    Bbt
    Felhasználó

      telnettel, meg ssh-val próbálkozhatsz, csak épp annak semmi köze egy kapcsolat létrehozásához…

      Hozzászólás: mount probléma #2032485
      Bbt
      Felhasználó

        – Az ntfs írás jelenleg még nem biztonságos, ezért alapból nem hagyja írni. Két eset van: saját felelõségre betöltöd a megfelelõ modult és írsz, vagy inkább hanyagolod egyenlõre. (lehet az elsõ kernelforgatással jár.)

        – Netben a Linux elég rõs, nem hiszem hogy a hiba benne lenne, nyiss egy topikot neki, ha gondolod.

        – Pendrive: mostanában szintén nem volt ilyen jellegû gond, nyiss neki egy topikot, mondunk sok ötletet.
        (topiknyitás ügyében ld. netikett: a topik fedje a tartalmát, hogy jól kereshetõ legyen.)

        Hozzászólás: xterm betûtípus #2034054
        Bbt
        Felhasználó

          De ezekkel õ már próbálkozott,és nem jött össze neki… 

          Bbt
          Felhasználó

            igazság szerint ha teljesen mechanikusan mehet a dolog, akor aliasold le a címzetteket.

            szerk.:
            Azért tûnik számomra nehézkesnek, mert igen sok kombinációból csak néhánynál van rá szükség. Tehát még az adott címnek menõ levelek közül sem mindegyikbõl kell másolat. Viszont olyan helyre menõbõl meg kellhet, amit egyébként nem szokott kelleni.

            Vagy ennél egyszerûbb?
            meg tudod úgy fogalmazni, hogy  ‘A’ júzer összes, ‘B’nek menõ levele kivétel nélkül landoljon a postaládában?
            illetve még ha ezt szeretnéd csinálni, ez is macerás lehet a sok júzer miatt.
            (gondolkozás alatt.)

            Hozzászólás: Debian telepítés! #2031237
            Bbt
            Felhasználó

              ehhez tudni kéne hogyan partícionáltad a rendszered.
              Mindenesetre furcsa lenne, ha a grub elírta volna.

              Hozzászólás: KCommander3 probléma #2034043
              Bbt
              Felhasználó

                konzolba beírod,, hogy „kcom” majd nyomsz egy tabot.
                kiegészíti?

                Hozzászólás: 64 bites rendszer? #2034150
                Bbt
                Felhasználó
                  GO:MBI wrote:
                  Ja és arra tudok majd 32 bites progikat föltenni külsõ forrásból (rpm v. source…).

                  kavarás.
                  ha csomagokat raksz fel, valószínûleg a 32 bites jó lesz, de egyre több 64 bites van/lesz.

                  Ha forrásból raksz fel, akkor meg az 64 bites lesz, hiszen egy 64 bites C fordítóval forgatod -ami a rendszered része-

                  Hozzászólás: 64 bites rendszer? #2034143
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Gombi.
                    Ez egy 64 bites gép. 64 bites utasításkészlettel.
                    Amint azt jól látod, ez azt jelenti, hogy gond nélkül elmegy 32 bites rendszerrel, csak messze nem használja ki a 64 bit lehetõségeit. (visszafele kompatibilitás)
                    Tehát elég nagy marhaság lenne 32 bites rendszert rakni rá.
                    Ez kicsit olyan, mint a lóval vontatott Ferrari.

                    Hozzászólás: 64 bites rendszer? #2034136
                    Bbt
                    Felhasználó
                      Hozzászólás: OpenOffice 2 DBF file importálása #2034081
                      Bbt
                      Felhasználó

                        nem Excel… Access

                      10 bejegyzés megtekintése - 731-740 / 4,322