Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kelemengabor wrote:Ez a Zsoltino-féle írás tetszik, mondjuk azt, hogy „teljesen magyarul beszél” én nem írnám le, de ez az én bajom 🙂
Hehe…
Félted a munkád? 🙂zaccos.
http://www.nvidia.com/object/unix.html
de ez szerintem nem NF4.Jó volna egy lspci kiment, hátha segít…
razoli wrote:Nem szükséges a használata. ugyanis linux rendszeren nem tud kárt tenni vírus.Hatalmas felelõtlenség arra játszani, hogy ha neked nem árt, akkor nem kell védekezni.
Persze sánta hasonlat (és durva), de attól még hogy nem mész oda a földön fekvõ emberhez, attól még meghal(hat).
Neked ugyan nem lesz bajod tõle, de fordított helyzetben hasonló elbánást várhatsz másoktól…Rossz a kérdés.
Mit akarsz védeni és mitõl?Más:
Megint hozzászólhatnak vendégek.
Vissza lehetne állítani a jól bevált regelõs megoldást?balacy wrote:newbienow wrote:Egy másik lehetõség a könnyûsúlyú ablakkezelõk kedvelõinek:
Létezik a xubuntu-desktop metacsomag, amelyik az alaprendszerre (pl. ‘server’ install után) a grafikus környezetet az xfce4 ablakkezelõvel teszi fel!Az Ubuntuk eég jól tudnak magyarul, de amikor utoljára láttam, még nem volt 100%.
Szerintem egyszerû júzernek tökéletes választás.ez tud magyarul? Ismerosnek kellene, de csak magyarul tud…
Luzer:
Ne töltsd be a glx modult, nézd mg úgy megy-e.
(Menni fog.)gUHU wrote:vizsla te kötözködsz egy picit,
szerintem arra gondol a kedves kollega, hogy ami kijön a fejlesztõ bácsi-néni-ufó kezébõl, azt rakná fel
ha patchet ad ki hozzá, akkor a patchel ellátott cuccot.Viszont igaza van. már ami a biztonságot illeti.
még csatolj mellé egy Xfree86, vagy xorg konfigot kérlek. (/etc/X11 alaztt van.)
framebuffer gyanús is lehetne, bár akkor nem érem miért csak 20 perc múlva. -
SzerzőBejegyzés