Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 751-760 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: „Mi az a Linux?” #2033928
    Bbt
    Felhasználó
      kelemengabor wrote:
      Ez a Zsoltino-féle írás tetszik, mondjuk azt, hogy „teljesen magyarul beszél” én nem írnám le, de ez az én bajom 🙂

      Hehe…
      Félted a munkád? 🙂

      Hozzászólás: nForce4 Linux alatt #2033973
      Bbt
      Felhasználó

        zaccos.
        http://www.nvidia.com/object/unix.html
        de ez szerintem nem NF4.

        Jó volna egy lspci kiment, hátha segít…

        Hozzászólás: Clamav vírusirtó #2033731
        Bbt
        Felhasználó
          razoli wrote:
          Nem szükséges a használata. ugyanis linux rendszeren nem tud kárt tenni vírus.

          Hatalmas felelõtlenség arra játszani, hogy ha neked nem árt, akkor nem kell védekezni.
          Persze sánta hasonlat (és durva), de attól még hogy nem mész oda a földön fekvõ emberhez, attól még meghal(hat).
          Neked ugyan nem lesz bajod tõle, de fordított helyzetben hasonló elbánást várhatsz másoktól…

          Hozzászólás: Biztonsági megoldás #2033962
          Bbt
          Felhasználó

            Rossz a kérdés.
            Mit akarsz védeni és mitõl?

            Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2030555
            Bbt
            Felhasználó

              Más:

              Megint hozzászólhatnak vendégek.
              Vissza lehetne állítani a jól bevált regelõs megoldást?

              Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2030554
              Bbt
              Felhasználó
                Hozzászólás: 5.10, Breezy Badger #2029084
                Bbt
                Felhasználó
                  balacy wrote:
                  newbienow wrote:
                  Egy másik lehetõség a könnyûsúlyú ablakkezelõk kedvelõinek:
                  Létezik a xubuntu-desktop metacsomag, amelyik az alaprendszerre (pl. ‘server’ install után) a grafikus környezetet az xfce4 ablakkezelõvel teszi fel!

                  Az Ubuntuk eég jól tudnak magyarul, de amikor utoljára láttam, még nem volt 100%.
                  Szerintem egyszerû júzernek tökéletes választás.

                  ez tud magyarul? Ismerosnek kellene, de csak magyarul tud…

                  Bbt
                  Felhasználó

                    Luzer:
                    Ne töltsd be a glx modult, nézd mg úgy megy-e.
                    (Menni fog.)

                    Bbt
                    Felhasználó
                      gUHU wrote:
                      vizsla te kötözködsz egy picit,
                      szerintem arra gondol a kedves kollega, hogy ami kijön a fejlesztõ bácsi-néni-ufó kezébõl, azt rakná fel
                      ha patchet ad ki hozzá, akkor a patchel ellátott cuccot.

                      Viszont igaza van. már ami a biztonságot illeti.

                      Hozzászólás: Rendszerösszeomlás? #2032575
                      Bbt
                      Felhasználó

                        még csatolj mellé egy Xfree86, vagy xorg konfigot kérlek. (/etc/X11 alaztt van.)
                        framebuffer gyanús is lehetne, bár akkor nem érem miért csak 20 perc múlva.

                      10 bejegyzés megtekintése - 751-760 / 4,322