Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 761-770 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Valknut help #2033876
    Bbt
    Felhasználó

      Most már mindegy…
      Majd átmegy a linuxbázisra earth_quake-kel beszélgetni…

      Hozzászólás: Valknut help #2033873
      Bbt
      Felhasználó

        1.
        van belõle UHU csomag. telepítsd fel azt. (synaptic)
        2.
        Ha dc-t be tudsz állítani, ezt is.
        3.
        Ne haragudj, de a válaszok feltételeznek némi önnállóságot.
        (ez egy fórum. mindennap jön 10x ilyen kérdés. nincs lelkierõnk mindegyikre válaszolni olyan mélységig, amilyet te szeretnél.)

        Hozzászólás: vicc #1922813
        Bbt
        Felhasználó

          Lány: AIDS-es vagyok!
          Fiú:

          Hozzászólás: SuSE linux 10.0 #2033504
          Bbt
          Felhasználó
            razoli wrote:
            Ilyen esetek elkerülése végett egy járható (bár kicsit perverz) út az, hogy feltelepíted a qemut és még kiírás elött az iso-t megpróbálod bebootolni. Lásd aláírásomban a linket.

            Akinek kalapácsa van, mindenhol szöget lát! 🙂

            ui.: olyan gyorsan eltûnt a post, hogy nekem az idézéshez három cuccból rakta össze a hozzászólásod…

            Bbt
            Felhasználó

              Jó dolog zöldnek lenni, de valahogy sohasem hallok a tiltakozásokon alternatívát arra azesetre, ha követeléseiket megvalósítanák.

              Hozzászólás: SUDO beállítás ismét… #1998928
              Bbt
              Felhasználó

                jah.
                nézz utána, hogy milyen PATH van megadva a rootnak, meg neked.

                Bbt
                Felhasználó

                  Nem akarok disztrowart, de ez valahol több, mint elvi kérdés.
                  Tisztelet a kivételnek, a Gentoo júzerek a legtöbbször rendkívül büszkék arra, hogy õk mindent forgatnak, közbe azt ugyanúgy egy automatával csinálják, mint ha bináris disztró csomagkezelõje lenne.

                  Más felfogás. Nálam a rendszer van értem, másoknál ez fordítva van… 🙂

                  Bbt
                  Felhasználó

                    Szerintem ne nevezgess át.
                    Azt nézd meg, hogy a kernel milyen gcc-vel lett forgatva, és azzal forgasd az nVIDIát.
                    a többi csak gáz lesz. káosz, és a frissítések jól szét fogják cseszni.

                    Bbt
                    Felhasználó
                      gUHU wrote:
                      de a debian nem errõl a fícsõrrõl híres, valljuk be 🙂

                      Hát nem… 🙂
                      Közbe átgondoltam a dolgot. Járható az út.
                      Csak rögös. és igazság szerint nem hiszem, hogy ezzel a megoldással gyorsabb lenne mint egy Slacki.

                      meg van egy másik fele is: amennyit nyersz idõben azzal, hogy mindent te forgatsz, annál több idõd/energiád elmegy a forgatásra.
                      Nem biztos, hogy megtérül…

                      Bbt
                      Felhasználó

                        persze áruló leszek, de ha már binárist akarsz, akkor Debian.
                        csak forgasd te magad újra a csomagokat.
                        az elején gázos, aztán ha kialakul a technológiád rá, már kényelmes.

                        baromira meg lehet gyorsítani…

                      10 bejegyzés megtekintése - 761-770 / 4,322