Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Most már mindegy…
Majd átmegy a linuxbázisra earth_quake-kel beszélgetni…1.
van belõle UHU csomag. telepítsd fel azt. (synaptic)
2.
Ha dc-t be tudsz állítani, ezt is.
3.
Ne haragudj, de a válaszok feltételeznek némi önnállóságot.
(ez egy fórum. mindennap jön 10x ilyen kérdés. nincs lelkierõnk mindegyikre válaszolni olyan mélységig, amilyet te szeretnél.)Lány: AIDS-es vagyok!
Fiú:razoli wrote:Ilyen esetek elkerülése végett egy járható (bár kicsit perverz) út az, hogy feltelepíted a qemut és még kiírás elött az iso-t megpróbálod bebootolni. Lásd aláírásomban a linket.Akinek kalapácsa van, mindenhol szöget lát! 🙂
ui.: olyan gyorsan eltûnt a post, hogy nekem az idézéshez három cuccból rakta össze a hozzászólásod…
Jó dolog zöldnek lenni, de valahogy sohasem hallok a tiltakozásokon alternatívát arra azesetre, ha követeléseiket megvalósítanák.
jah.
nézz utána, hogy milyen PATH van megadva a rootnak, meg neked.Nem akarok disztrowart, de ez valahol több, mint elvi kérdés.
Tisztelet a kivételnek, a Gentoo júzerek a legtöbbször rendkívül büszkék arra, hogy õk mindent forgatnak, közbe azt ugyanúgy egy automatával csinálják, mint ha bináris disztró csomagkezelõje lenne.Más felfogás. Nálam a rendszer van értem, másoknál ez fordítva van… 🙂
Szerintem ne nevezgess át.
Azt nézd meg, hogy a kernel milyen gcc-vel lett forgatva, és azzal forgasd az nVIDIát.
a többi csak gáz lesz. káosz, és a frissítések jól szét fogják cseszni.gUHU wrote:de a debian nem errõl a fícsõrrõl híres, valljuk be 🙂Hát nem… 🙂
Közbe átgondoltam a dolgot. Járható az út.
Csak rögös. és igazság szerint nem hiszem, hogy ezzel a megoldással gyorsabb lenne mint egy Slacki.meg van egy másik fele is: amennyit nyersz idõben azzal, hogy mindent te forgatsz, annál több idõd/energiád elmegy a forgatásra.
Nem biztos, hogy megtérül…persze áruló leszek, de ha már binárist akarsz, akkor Debian.
csak forgasd te magad újra a csomagokat.
az elején gázos, aztán ha kialakul a technológiád rá, már kényelmes.baromira meg lehet gyorsítani…
-
SzerzőBejegyzés