Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 781-790 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: debian 64 boot #2033170
    Bbt
    Felhasználó

      Meddig jutsz el?

      Hozzászólás: Lemezterület felszabadítása telepítéshez #2033061
      Bbt
      Felhasználó

        hm.
        én nem próbálnám meg röptében.
        Kérj kölcsön egy vinyót, mentsd le a cuccod, partícionáld át, majd rakd visza.
        Lassabb, de biztonságos megoldás.

        Hozzászólás: Kezdö Linuxosoknak segitség #2033210
        Bbt
        Felhasználó

          zártam.
          Topiknyitó:
          Konkrét kérdésre fogsz választ kapni.
          Minden fent van a neten, elérhetõ, el kell olvasni, itt senki nem fogja neked leíírni.
          (kezdve azzal, hogy milye Linux, milyen program, csomagból vagy forrásból, mit tettél, hogy a problémád megold.)

          Hozzászólás: Dupla Internet #2032446
          Bbt
          Felhasználó
            Potrien wrote:
            Jelenleg egy elõfizetéssel 3 gép lóg az Interneten.
            Hozzászólás: Kocsma topik #1948936
            Bbt
            Felhasználó
              balev wrote:
              A Sun és a Google házasságot kötött…

              http://index.hu/tech/szoftver/suugle1004/

              má meg mi van? 🙂

              Hozzászólás: debian 64 boot #2033163
              Bbt
              Felhasználó

                félve merem megkérdezni: hogy írtad ki, md5 ellenõrzés volt?
                (kulcsszó: ugye nem winrar állományként kezelted le? )

                Hozzászólás: Debian telepítés! #2031232
                Bbt
                Felhasználó
                  Szakatt wrote:
                  Hozzászólás: Debian telepítés! #2031230
                  Bbt
                  Felhasználó
                    Szakatt wrote:
                    Hi!

                    Debian Woody-t telepítenék. Fel is megy 2.4-es kernellel, de:
                    1. Az apt nem tudja beazonosítani a cdrom-ot /amirõl korábban feltelepítette magát. (/dev/cdrom az alapértelmezett elérési út)
                    Mi szerepel a /etc/apt/sources.list-ben?
                    Másrészt ha van neted, javallott a netes forrás megadása.
                    Harmadrészt miért woodyt? jelenleg a Sarge a stabil kiadás.

                    Szakatt wrote:
                    2. Miután kész a telepítés, parancssort ad be nekem, semmi grafikus felület, de még egy kósza KDE sem.
                    Hozzászólás: Skype + proxy #2029885
                    Bbt
                    Felhasználó

                      gUHU: Bbtnek egész más jellegû volt a gondja. (nálam a proxy halt le a skypetól és nem fordítva.)

                      kikay: rendszergizdát nyaggasd, illetve az opciók közt te magad is tudsz porttartományt állítani.

                      flea: hm. enyhe csúsztatás. azért van élet az Operán túl is, csak végig kell olvasni a mondatot:
                      „You may also set the environment variables „http_proxy” or „https_proxy” (note the lowercase) to point to your HTTP(S) proxy („host:port”).”

                      Hozzászólás: Tûzfal log #2033076
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Tétova Teve, a szemem rajtad! 

                      10 bejegyzés megtekintése - 781-790 / 4,322