Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Meddig jutsz el?
hm.
én nem próbálnám meg röptében.
Kérj kölcsön egy vinyót, mentsd le a cuccod, partícionáld át, majd rakd visza.
Lassabb, de biztonságos megoldás.zártam.
Topiknyitó:
Konkrét kérdésre fogsz választ kapni.
Minden fent van a neten, elérhetõ, el kell olvasni, itt senki nem fogja neked leíírni.
(kezdve azzal, hogy milye Linux, milyen program, csomagból vagy forrásból, mit tettél, hogy a problémád megold.)Potrien wrote:Jelenleg egy elõfizetéssel 3 gép lóg az Interneten.balev wrote:A Sun és a Google házasságot kötött…http://index.hu/tech/szoftver/suugle1004/
má meg mi van? 🙂
félve merem megkérdezni: hogy írtad ki, md5 ellenõrzés volt?
(kulcsszó: ugye nem winrar állományként kezelted le? )Szakatt wrote:Szakatt wrote:Hi!Debian Woody-t telepítenék. Fel is megy 2.4-es kernellel, de:
1. Az apt nem tudja beazonosítani a cdrom-ot /amirõl korábban feltelepítette magát. (/dev/cdrom az alapértelmezett elérési út)
Mi szerepel a /etc/apt/sources.list-ben?
Másrészt ha van neted, javallott a netes forrás megadása.
Harmadrészt miért woodyt? jelenleg a Sarge a stabil kiadás.Szakatt wrote:2. Miután kész a telepítés, parancssort ad be nekem, semmi grafikus felület, de még egy kósza KDE sem.gUHU: Bbtnek egész más jellegû volt a gondja. (nálam a proxy halt le a skypetól és nem fordítva.)
kikay: rendszergizdát nyaggasd, illetve az opciók közt te magad is tudsz porttartományt állítani.
flea: hm. enyhe csúsztatás. azért van élet az Operán túl is, csak végig kell olvasni a mondatot:
„You may also set the environment variables „http_proxy” or „https_proxy” (note the lowercase) to point to your HTTP(S) proxy („host:port”).”Tétova Teve, a szemem rajtad!
-
SzerzőBejegyzés