Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 851-860 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Nem megy az egér #2028392
    Bbt
    Felhasználó

      létezik, de nem ír kimenetet ha rángatom az egeret.
      [align=right][snapback]147487[/snapback][/align]

      az furcsa…
      én körülnéznék az egér környékén…

      Hozzászólás: A legjobb Linux #2028011
      Bbt
      Felhasználó

        Pl: Mi a különbség a disztrók között?
        [align=right][snapback]147483[/snapback][/align]

        Mijjaza disztró?

        Hozzászólás: A legjobb Linux #2027972
        Bbt
        Felhasználó
          Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973555
          Bbt
          Felhasználó

            http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?s…ic=9323&st=300#
            Nem 10 %-ot, hanem két hét hozzászólás megvonást.

            Ma ilyen napja van. szegényt a hwsw-n is bántják.
            A világ összes moderátora bunkó, meg egyiknek sincs igaza, õ meg szegény.
            Van ilyen.
            De nehogy már nálunk ne legyen így.

            Hozzászólás: Javaslatok #1967676
            Bbt
            Felhasználó

              Mostanában veled mindíg sorszámozva beszélek.

              1. Emlékeim szerint a topik kiegészítés nem egészen az volt, amit írtál. van azért róla snapshoot valahol, mielõtt átjavítottam volna.
              2. Ha már diktatúrát üvöltesz azzal az okos kis száddal, legyen valóban az. De gyanús, hogy mindíg csak néhány emberrel.
              3. Ha már kapunk jó kis HwSW-s smájlit, idéznék onnan tõled, hála egy nagyon kedves Macskának az orgonasípok közül:

              mivel arra a post-ra reagáltam, és kb. 6x. oldalon az utolsó 4-5-6 post-ot olvastam vissza… Te sem gondol6od komolyan, hogy 65 oldalt végig fogok olvasni?

              érted a célzást?
              4. a bant megkapod. Ma demokratikus kedvemben vagyok úgyis. Lásd milyen jó dolgod van: kapsz két hetet, mert lovagias vagyok. sõt. még egy fél órát is, hátha reagálni szeretnél.

              pá.

              ui.: 3 Warning a hwsw-n, meg két hét ban egy nap alatt. Persze ezek halmozottan jelentkeznek, miután megunják az embert, de nem lenne itt az ideje, hogy elgondolkozz?

              Hozzászólás: Debian beállítás (kezdõ) #2027303
              Bbt
              Felhasználó

                sikerült!

                most már csak azt akarom megtudni, hogy hogy tudom olvasni a tartalamat userként is mert rootként már megy…
                [align=right][snapback]147235[/snapback][/align]

                pl. ha a /etc/fstabba adsz hozzá egy umask=000 csatolót a partíció opcióihoz.

                Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972784
                Bbt
                Felhasználó

                  énmeg asszem, eccer már mekkértük bepét, hogy neszerkesztgesse a topikcímeket.

                  adjon mán neki valaki mégegy figyelmesztetést, mer eddig csak tõlem kapot.
                  [align=right][snapback]147196[/snapback][/align]

                  Közbe visszaszerkesztettem a topikcímet, a diktatúra jegyében.

                  A következõ akciójánál kap egy hetet gondolkozni.

                  Hozzászólás: Suse 9.3 + Scanner ??? #2027441
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Ja, még valami.
                    ha SUSE-d van, akkor az UHU-s postod kérlek töröld. elég egy is….

                    Hozzászólás: Scanner UHU-Linux alatt #2020667
                    Bbt
                    Felhasználó

                      szia

                      lepesrol lepesre megcsinaltuk azt amit irtal es megsem mukodik a scanner mi lehet a problema?
                      [align=right][snapback]147169[/snapback][/align]

                      szia.
                      Nem tudjuk.
                      Azt sem, hogy milyen scanner.
                      Azt sem, hogy mit csináltál.
                      Azt sem, hogy mi nem megy.

                      több infót! Köszi!

                      Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973553
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Mindenki lássa:

                        Nekem (is) elegem van már, hogy egyes fórumtársak azt hiszik, ha újraregelnek, akkor majd minden szép lesz és jó.
                        Nekik üzenem, hogy nem.

                        Ennek eredményeként:
                        Pusztito következõ ilyenirányú kísérletére a fórum történetének eddigi legdurvább büntetést kapja. (illetve remélem nem kapja.)
                        cserébe moderátori láttamozással Pusztitoként hozzászólhat. (ez azt jelenti, hogy amennyiben képes inteligens ember módjára kérdezni, és problémát felvetni, azok a hozzászólásai megjelennek. flame+party nem.)

                      10 bejegyzés megtekintése - 851-860 / 4,322