Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 861-870 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973552
    Bbt
    Felhasználó

      A vegyesben eldurvuló MAC fan topikot visszatereltem eredeti medrébe.
      A hozzászólásokat nem töröltem, ha kultúrált flame-re van igény MAC kontra Linux ügyben szóljatok, átdobom a postokat a kávézóba.

      Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973551
      Bbt
      Felhasználó

        Pusztito1 nevû nick bannolva.

        indokoljak?

        Hozzászólás: User létrehozás #2027770
        Bbt
        Felhasználó

          man adduser:

          Code:
                adduser  [options]  [–home  DIR]  [–shell  SHELL]  [–no-create-home]
                [–uid ID] [–firstuid ID] [–lastuid ID] [–ingroup GROUP | –gid  ID]
                [–disabled-password] [–disabled-login] [–gecos GECOS] user

          tehát s fentebbi script pici módosítása:

          $fputs($ujn, „adduser –uid $uidja –disable-password –gid a fájlnév gidje –ingroup tanulo $ujnev n”);

          és utána meg kell adni a jelszót, amit szintén a ciklusba ágyazva megtehetsz.

          Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980904
          Bbt
          Felhasználó
            Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980902
            Bbt
            Felhasználó

              na jó, nálam kezd elég lenni.
              1. Nem kaptam kétoldalas hegyibeszédet, egy pár sort kaptam, hogy bõvebben kifejtetted egy topikban, reagáltam is rá.
              2. Lehet furcsán hat, amit mondani fogok, de értetlenûl állok a helyzet elõtt, hogy az istenért nem vagy képes felfogni:
              2/a NEM érdekli a fórumot, hogy te ATI buzi vagy.
              2/b NEM az fog történni amit te szeretnél fõleg ha nem én „üldözlek” egyedül, hanem az többek véleményét is jelenti.

              ennek kapcsán megjegyezném, de ezt már _csak_ a saját nevemben:
              rohadtul nem érdekel a véleményed, ha nem tetszik, ne járj ide.
              Még mindíg nem értem, hogy miért egy 100 hozzászólásos topikból kéne kivadásznom a lényeget, amit te istenítenél, és miért nem teszel végre valami hasznosat (pl. a tapasztalatok összefoglalása a WIKIbe.) szájtépni lehet. Felesleges.

              Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972771
              Bbt
              Felhasználó

                az úgy volt, hogy a kukából töröltem a bentlévõ topikot, amit ugye nem lehetett volna…
                úgyhogy zoli tekergeti tovább.

                Hozzászólás: Ati kártya telepítés #2022851
                Bbt
                Felhasználó

                  az installer csak a modult rakja fel.
                  azt még utána be is kell állítani.

                  vagy Yast-al, esetleg:
                  http://www.hup.hu/wiki/index.php/ATI_video…%C3%ADt%C3%A9se

                  Hozzászólás: apt/source.list #2027187
                  Bbt
                  Felhasználó

                    De! Az okos kérdezés nem egyszrû dolog. Ha vkit érdekel, kezdje el Hans-Georg Gadamer-nél.
                    (Igazság és Módszertan) A modern ismeretelmélet alapja.
                    [align=right][snapback]146450[/snapback][/align]

                    /OFF
                    <_< Konkrétan általában mi bogarásszuk ki a lényeget belõle…
                    ennyire nem is kéne elmélyedni a dologban. Csak pici józan ész kell(ene) hozzá…

                    Bbt
                    Felhasználó

                      hm.itt nem látok gateway-t, de az nem biztos, hogy baj.
                      mondjuk esélyes…

                      Bbt
                      Felhasználó

                        Szervusztok.

                      10 bejegyzés megtekintése - 861-870 / 4,322