Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A vegyesben eldurvuló MAC fan topikot visszatereltem eredeti medrébe.
A hozzászólásokat nem töröltem, ha kultúrált flame-re van igény MAC kontra Linux ügyben szóljatok, átdobom a postokat a kávézóba.Pusztito1 nevû nick bannolva.
indokoljak?
man adduser:
Code:adduser [options] [–home DIR] [–shell SHELL] [–no-create-home]
[–uid ID] [–firstuid ID] [–lastuid ID] [–ingroup GROUP | –gid ID]
[–disabled-password] [–disabled-login] [–gecos GECOS] usertehát s fentebbi script pici módosítása:
$fputs($ujn, „adduser –uid $uidja –disable-password –gid a fájlnév gidje –ingroup tanulo $ujnev n”);
és utána meg kell adni a jelszót, amit szintén a ciklusba ágyazva megtehetsz.
na jó, nálam kezd elég lenni.
1. Nem kaptam kétoldalas hegyibeszédet, egy pár sort kaptam, hogy bõvebben kifejtetted egy topikban, reagáltam is rá.
2. Lehet furcsán hat, amit mondani fogok, de értetlenûl állok a helyzet elõtt, hogy az istenért nem vagy képes felfogni:
2/a NEM érdekli a fórumot, hogy te ATI buzi vagy.
2/b NEM az fog történni amit te szeretnél fõleg ha nem én „üldözlek” egyedül, hanem az többek véleményét is jelenti.ennek kapcsán megjegyezném, de ezt már _csak_ a saját nevemben:
rohadtul nem érdekel a véleményed, ha nem tetszik, ne járj ide.
Még mindíg nem értem, hogy miért egy 100 hozzászólásos topikból kéne kivadásznom a lényeget, amit te istenítenél, és miért nem teszel végre valami hasznosat (pl. a tapasztalatok összefoglalása a WIKIbe.) szájtépni lehet. Felesleges.az úgy volt, hogy a kukából töröltem a bentlévõ topikot, amit ugye nem lehetett volna…
úgyhogy zoli tekergeti tovább.az installer csak a modult rakja fel.
azt még utána be is kell állítani.vagy Yast-al, esetleg:
http://www.hup.hu/wiki/index.php/ATI_video…%C3%ADt%C3%A9seDe! Az okos kérdezés nem egyszrû dolog. Ha vkit érdekel, kezdje el Hans-Georg Gadamer-nél.
(Igazság és Módszertan) A modern ismeretelmélet alapja.
[align=right][snapback]146450[/snapback][/align]/OFF
<_< Konkrétan általában mi bogarásszuk ki a lényeget belõle…
ennyire nem is kéne elmélyedni a dologban. Csak pici józan ész kell(ene) hozzá…hm.itt nem látok gateway-t, de az nem biztos, hogy baj.
mondjuk esélyes…Szervusztok.
-
SzerzőBejegyzés