Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
mûködnie KELL az lspci-nak. ha nem mûkszik, a hiba benned van.
ettõl függetlenül nem hiszem, hogy ez a várt eredményt hozná egy ISDe ezzel kapcsolatban kifejtettem a nézetemet a neki küldött privát messagémben..
A szolgáltatódnál mégsem kérdezem meg helyetted…
http://66.249.93.104/search?q=cache:wF2yZi…&client=firefox
Code:Non-authoritative answer:
vnet.hu nameserver = gauss.deltav.hu
vnet.hu nameserver = internet.digitel2002.huvnet.hu nameserver = gauss.deltav.hu
vnet.hu nameserver = internet.digitel2002.hu
gauss.deltav.hu internet address = 213.163.0.1
internet.digitel2002.hu internet address = 213.163.0.65nem tudom melyik a tied.
ha nincs rajta a papíron, hívd fel õket, és kérdezd meg.Sziasztok!
Nekem a Hotmail-lel van gondom.
Nem tudom beállítani a levélküldést/fogadást a KMail-lel.Mi a kiszolgáló hozzá?
Köszi
Alf
[align=right][snapback]146081[/snapback][/align]minden ilyen szolgáltatásnál (freemail freeweb stb.) egy szép nagy FAK vagy GYIK várja e kedes kérdezõt, ahol ez le van írva. Talán azt kéne elolvasni…
az X -10 -es prioritása normális szerintem.
Nézd meg inkább hogy állsz memóriával (cat /proc/meminfo)
vagy nézegesd a „top” -ot. ha nyomsz egy „M” et,a kkor memória szerint listáz.Nagyon nem tartom valószínûnek, hogy jó irányba keresed a hibát.
Kérdezhetek egyet?
Mért csináltatok külön disztribúciót miért nem volt jó a debian (ha mar ebbõl forkoltatok az elején)? Ti meg magyarosítanátok. Szerintem nem túl jó ez a nagy széttagozódás, úgy gondolom inkább 5 – 6 nagy disztribúciót kéne támogatni mindenkinek, így egyszerûbb lenne a gyártóknak is drivert és ahoz felhasználói útmutatót adni.
[align=right][snapback]146032[/snapback][/align]Bocs, bár semmi közöm az egészhez, de:
1. nem Debian fork. Csak a csomagkezelést vették át.
2. Errõl egy nagyon csúnya és hosszú vita volt anno levlistán. Egmont egy igen hosszú levélben kifejtette, ha nagyon érdekel megkeresem.
3. Nem árt egy olyan disztró, ahol a hibák megértéséhez és javításához nem kell ánglus leveleket írni. Emberközelibb. Ha megnézed minden valamirevaló népnek van saját linux disztrója, ami az adott országban nagyon népszerû. és szerintem ez jól van így.Az uhu build rendszere egyáltalán nem úgy mûködik, mint a debiané, szóval az 1, nem fog mûködni.
A control/buildinfo fájlban nálam x.org van függõségként felsorolva, nem tudom te mit néztél.
[align=right][snapback]145947[/snapback][/align]letöltöttem a fentebb említett linkrõl, átneveztem deb-re, és belenéztem.
a csomagkészítés részt is abból vontam le, amit ott láttam, azzal a kitétellel, hogy nem készítésrõl, hanem újrafordításról beszélek.
(le lehet tölteni a _csomag_ forrását? )A kérdõjel alatt érts, g, k, x, w betûket. Mindegyik graf. loginképernyõn be akarom állítani.
[align=right][snapback]145953[/snapback][/align]hát. kezdjük (google +mauál olvasgatás.)
kdm:
itt egy megoldás. (én sem tudok ilyen nyelven, de egyértelmûnek látszik, próbáld ki.
http://portal.suse.cz/wiki/index.php/NumLockátalános megoldásnak tûnik:
http://www.kalamazoolinux.org/mailarchive/9808/msg00047.htmlgdm alá:
http://gentoo-wiki.com/TIP_Numlockegyébként így találtam:
http://www.google.co.hu/search?hs=gAR&hl=h…es%C3%A9s&meta=
http://www.google.co.hu/search?hs=gAR&hl=h…es%C3%A9s&meta=
http://www.google.co.hu/search?hs=gAR&hl=h…es%C3%A9s&meta=lehet nem mûködik. de van még találat, csk keresni kell… 😉
Köszönöm, ez megtörtént és szerkesztettem is. Szuper!
Azonban most is megáll a rendszer bebootolásnál, de most ilyen üzenetet nyom:
[align=right][snapback]145980[/snapback][/align]Give a root password
and you might running e2fsckarrghhh
Egy nagy pont kl223-nak!
ez itt fentebb nem jó. -
SzerzőBejegyzés