Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 881-890 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linux választás. #2026871
    Bbt
    Felhasználó

      Valoszínû hogy nem hivatalos,tök mindegy!!!
      [align=right][snapback]145974[/snapback][/align]

      Igen???

      Az is tök mindegy, hogy nem tudnál alatta netet csinálni, mert nem tudod hogy kell, így nem tudnád leszedni a csomagokat? Ja! hogy ahhoz „uralni” kéne annyira a rendszert!

      Nem tudom mi a halálért idegelem itt magam.

      Tök mindegy milyen Linuxszal próbálkozol. Teljesen tök mindegy.

      Hozzászólás: gentoo telepités #2001367
      Bbt
      Felhasználó

        Amit Bbt írt, azt kifejtené valaki, mert nem vagyok nagy guru és fél szavakból nem értettem.
        Csak az István a királyból tudok idézni (így Aug.20. elõtt):  Segítsetek!  😆
        [align=right][snapback]145970[/snapback][/align]

        A live cd esélyes, hogy read only módban mountolta fel a reiser partíciót.
        ebben az esetben a te teendõd lemountolni (umount) majd utána felmountolni írható módban (mount, man mount) majd szerkesztheted az fstabot.

        Nem értek egyet Vizsla megoldásával, mivel a Live cd-k általában nem a cd-t használják gyökérpartíciónak.

        segítene, ha bebootolnál Live alól, és egy mount -l kimenetet küldenél onnan.

        nem fut a nano?
        esetleg vi, vagy mc editora. van még egy csomó.

        Hozzászólás: Magyar nyelv #2026852
        Bbt
        Felhasználó

          2.,a trust géprõl nyugodtan lemondhatsz szerintem, mivel nem megy blokkeszközként. esetleg ha memóriakártyás a gép, kivéve a memkardot, betéve egy kártyaolvasóba kinyerhetõ a tartalma, de közvetlen a géprõl szerintem nem.
          [align=right][snapback]145912[/snapback][/align]

          Ha már bölcs gondolat: szerintem nem tudom, de esélyes.
          igaz, hogy nem mass storage, de letölteni le lehet vele. meg fel is 🙂
          én is ezzel használom a Canonom…

          bbt@bbt:~$ gphoto2 –list-cameras | fgrep Trust
                 „Trust DC-3500”
                 „Trust Familycam 300” (TESZTEL[code]
          bbt@bbt:~$ gphoto2 –list-cameras | fgrep Trust
                 „Trust DC-3500”
                 „Trust Familycam 300” (TESZTEL

          Hozzászólás: Linux választás. #2026868
          Bbt
          Felhasználó

            akkor tölts le egy rendes install CD-t! hivatalosat!

            Hozzászólás: Linux választás. #2026864
            Bbt
            Felhasználó

              Azért megáll az ész!

              Uralható rendszer neked?
              De most komolyan. Minden rendszernél „megoldhatatlan problémákba” ütköztél. Hogy akarsz uralni egy rendszert, amit nem ismersz meg?

              Hozzászólás: gentoo telepités #2001364
              Bbt
              Felhasználó

                read only? akkor lemountol, és visszamountol rw-ként…

                Hozzászólás: Javaslatok #1967674
                Bbt
                Felhasználó

                  Az ATi drv topic nem „játék” volt, hanem mindenki számára olyan infók voltak benne, amik egy hup vagy hupwikis vagy hwsw-s cikkbõl nem derülnek ki.
                  [align=right][snapback]145938[/snapback][/align]

                  Miért egy topik van tele ilyen infókkal?
                  Te mint a kérdésben jártas szakember miért nem szeded össze ezeket, és egészíted ki a hupwikit, vagy írsz új doksit?

                  Hozzászólás: Javaslatok #1967672
                  Bbt
                  Felhasználó

                    1. nem eldugtam, ha gondolod linkeld akárkinek.
                    2. ne használd a wikis linket, írj jobbat. örömmel fogom azt linkelni a sajátom helyett, lévén nekem egy szál ATIm nincs, úgy írtam meg.
                    3. Lehet nem tûnt fel de a topik nagyrészt a saját monológod volt. Nem kell minden kérdésnek új topikot nyitni. Inkább el kéne gondolkozni mennyi belõle az amit tényleg fel kell tenni, és mennyire válasz a „próbáld ki, megtudod.”
                    4. A moderálási alapelvek jelenlg VANNAK. ezt hívják diktatúrának.
                    5.Elnézést, ha tönkretettem a játékodat.

                    Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972763
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Lakatot raktam az UHU-s ATI topikra.
                      Mamut méretû, ha valakink gondja van nyisson újat, blogbejegyzések tételéhez meg látogasson ide, mûködik még a fórum hírbeküldõ modulja is, az elõbb megnéztem.

                      Hozzászólás: *** ATi driver for Linux *** #1997301
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Topik lezárva.
                        indoklás az adminban.

                      10 bejegyzés megtekintése - 881-890 / 4,322