Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Valoszínû hogy nem hivatalos,tök mindegy!!!
[align=right][snapback]145974[/snapback][/align]Igen???
Az is tök mindegy, hogy nem tudnál alatta netet csinálni, mert nem tudod hogy kell, így nem tudnád leszedni a csomagokat? Ja! hogy ahhoz „uralni” kéne annyira a rendszert!
Nem tudom mi a halálért idegelem itt magam.
Tök mindegy milyen Linuxszal próbálkozol. Teljesen tök mindegy.
Amit Bbt írt, azt kifejtené valaki, mert nem vagyok nagy guru és fél szavakból nem értettem.
Csak az István a királyból tudok idézni (így Aug.20. elõtt): Segítsetek! 😆
[align=right][snapback]145970[/snapback][/align]A live cd esélyes, hogy read only módban mountolta fel a reiser partíciót.
ebben az esetben a te teendõd lemountolni (umount) majd utána felmountolni írható módban (mount, man mount) majd szerkesztheted az fstabot.Nem értek egyet Vizsla megoldásával, mivel a Live cd-k általában nem a cd-t használják gyökérpartíciónak.
segítene, ha bebootolnál Live alól, és egy mount -l kimenetet küldenél onnan.
nem fut a nano?
esetleg vi, vagy mc editora. van még egy csomó.2.,a trust géprõl nyugodtan lemondhatsz szerintem, mivel nem megy blokkeszközként. esetleg ha memóriakártyás a gép, kivéve a memkardot, betéve egy kártyaolvasóba kinyerhetõ a tartalma, de közvetlen a géprõl szerintem nem.
[align=right][snapback]145912[/snapback][/align]Ha már bölcs gondolat: szerintem nem tudom, de esélyes.
igaz, hogy nem mass storage, de letölteni le lehet vele. meg fel is 🙂
én is ezzel használom a Canonom…bbt@bbt:~$ gphoto2 –list-cameras | fgrep Trust
„Trust DC-3500”
„Trust Familycam 300” (TESZTEL[code]
bbt@bbt:~$ gphoto2 –list-cameras | fgrep Trust
„Trust DC-3500”
„Trust Familycam 300” (TESZTELakkor tölts le egy rendes install CD-t! hivatalosat!
Azért megáll az ész!
Uralható rendszer neked?
De most komolyan. Minden rendszernél „megoldhatatlan problémákba” ütköztél. Hogy akarsz uralni egy rendszert, amit nem ismersz meg?read only? akkor lemountol, és visszamountol rw-ként…
Az ATi drv topic nem „játék” volt, hanem mindenki számára olyan infók voltak benne, amik egy hup vagy hupwikis vagy hwsw-s cikkbõl nem derülnek ki.
[align=right][snapback]145938[/snapback][/align]Miért egy topik van tele ilyen infókkal?
Te mint a kérdésben jártas szakember miért nem szeded össze ezeket, és egészíted ki a hupwikit, vagy írsz új doksit?1. nem eldugtam, ha gondolod linkeld akárkinek.
2. ne használd a wikis linket, írj jobbat. örömmel fogom azt linkelni a sajátom helyett, lévén nekem egy szál ATIm nincs, úgy írtam meg.
3. Lehet nem tûnt fel de a topik nagyrészt a saját monológod volt. Nem kell minden kérdésnek új topikot nyitni. Inkább el kéne gondolkozni mennyi belõle az amit tényleg fel kell tenni, és mennyire válasz a „próbáld ki, megtudod.”
4. A moderálási alapelvek jelenlg VANNAK. ezt hívják diktatúrának.
5.Elnézést, ha tönkretettem a játékodat.Lakatot raktam az UHU-s ATI topikra.
Mamut méretû, ha valakink gondja van nyisson újat, blogbejegyzések tételéhez meg látogasson ide, mûködik még a fórum hírbeküldõ modulja is, az elõbb megnéztem.Topik lezárva.
indoklás az adminban. -
SzerzőBejegyzés