Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Megvolt. Nincs eredménye. (Most Windowsból írok)
[align=right][snapback]145402[/snapback][/align]Lenne egy nehéz feladatod. (tényleg a elsõre, de nem vészesen.)
A linuxod alatt van egy /var/log/Xorg.log fájl.
azt ki kéne menteni, és log.txt néven csatolni egy hozzászólásodhoz.
két lehetõséged van:
1.van a total commnderhez etx3 olvasó plugin
2. keresel egy live cd-t és bebootolsz arról.Az rendben van. Koszi szepen a segitseget! Megvalami:
Hogyan lehet beallitani, hogy ekezetes betuket is elfogadjon a Linux? Ja, es az eger gorgojevel mi a helyzet? Valahogy itt nem mukodik. Es csak Windowshoz jo a telepitoje… 🙁
[align=right][snapback]145359[/snapback][/align]Van olyan a kaméleonmenûben, hogy Yast.
ott tudsz egeret is, meg billentyûzetet is állítani.Szerinted mire kéne?
[align=right][snapback]145349[/snapback][/align]hát… nem tudom, hogy egy fájlrendszer hogy tudja elõidézni a vinyó felhangosodását…
hacsak nem kell õrült sokat ugrálnia. mondjuk hangosnak az sem hangos…nekem ilyen hibajelenség után egyébként anno elszállt a vinyóm, és nem továbbmûködött. Persze valószínüleg teljesen más jellegû hiba volt mögötte, csak nem emlékeztem nálad mi volt a konklúzió….
olyan, mintha rosszul lenne megadva a root partíció.
kisbetü
[align=right][snapback]145193[/snapback][/align]szerintem kisbetû…
hm. Mármint az IBM fájlrendszere alatt mit értesz? a JFS-t? Mert én úgy tudtam, hogy a hpfs és az ntfs fejlesztõk között volt elég nagy az átfedés… 🙂
nyomj egy apt-get update-et, és írd ki, amit kiír.
másik ötlet: proxy van? mert azt meg kel neki adni külön.
title Windows XP Prof.
root (hd0,0)
map(hd0,0) (hd1,0)
map(hd1.0) (hd0,0)
makeactive
chainloader +1generálj hozzá initrd-t. eddig kétszer volt ilyen jellegû problémám, mindkét esetben megoldotta.
Nem tudom miért, jó válasznak örülnék…. (egyébként a hupon is ide jutottak…)…ha még nem tûnt volna fel a m$ úgy csinál mindent hogy csak önmagával legyen kompatibilis, ezt valahol meg is lehet érteni :)) a linux esetében ez nem így van …
[align=right][snapback]145056[/snapback][/align]hm.
Nem tudom már hol olvastam, de állítólag az ntfs kísértetiesen hasonlít az IBM fájlrendszerére. Van róla egy elég pontos leírás, de nem emlékszem…Akit érdekel, keresgélhet…
-
SzerzőBejegyzés