Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hogy néz ki a teljes smb.conf?
Remélem érthetõ, és bízom benne hogy megvalósítható.
[align=right][snapback]143564[/snapback][/align]megvalósítható.
a kulcsszó a maszkolás. (umask?)hatmondjuk 300postos adminsagommal enis hasonlokat mondanek 🙂
deugye nemmondok.
[align=right][snapback]143529[/snapback][/align]Profil megtekintése: csaba
csaba
Oszlopos tagFelhasználói csoport: Admin
Aktuális statisztikák
„Szerintem az én 16,6 %-om elfelejtheted…”
Ahogy te is Jenny 25%-át is 🙂Hardveres megoldás nem jó mert szabad térbe nem tudok rakni switch-et, koax meg nincs.
[align=right][snapback]143243[/snapback][/align]Lehet szoftveresen is.
Talán valaki a SUSE vagy Mandrake topikok környékén szenvedett vele anno. (fél éve talán?)De fogalmam sincs hogyan lehet…
Senki ismétlem senki nem itélheti meg egy kezdõ magatartásából, hogy érdemes-e a segítségre vagy sem. Illetve lehet véleményed, de egy nyilvános fórumon nem ragaszthatsz rá bélyeget.
Egy ilyen helyzetben egyszerû józan észre van szükség: mindenki eldönti, hogy szeretne-e segíteni neki vagy sem.Másrészt meg: Ha fent van a fõoldalon az ATI topik, belenézek.
Ha nem veszem észre nem. Hacsak épp nincs olyan hangulatom, hogy végignyálazzam az egész fórumot.Sziasztok!
Hasonló kérdésem lenne, de egy kicsit más:
Mitõl függ az, hogy a halt parancs után a gép áramtalanítja magát, vagy sem, mert nekem sehogy sem akarja áramtalanítani magát! :angry:
…
Ezután ha lenyomom a Ctrl-Alt-Del-t akkor leáll a masina, és a végén kiirja, hogy Power down.Miért nem áramtalanít? Vagy ehhez valamilyen csomag kell???
Debian GNU/Linux 3.1 (sarge)
[align=right][snapback]143055[/snapback][/align]hm.
ACPI problémának tûnik.
Milyen gép, milyen kernel, milyen modulok, stb. (lspci, lsmod, uname -r)Lehet nem úszod meg kernel forgatás nélkül.
(Ugye ATX-es a ház meg a táp? )
A Mentor rápillant az elsõ postra amit a szerencsétlen beírt és egybõl tudja, hogy érdemes-e vele foglakozni.
[align=right][snapback]143139[/snapback][/align]Ha mutatsz ez alapján a kritérium alapján EGYETLEN embert, aki alkalmas a feladtra, akkor gratulálok.
Egyesek szerint a 0.0.0.0 IP cím Istent takarja, de errõl az IP-rõl még nem láttam hozzászólást…A mentorkodás egyébként a szabad világ értelmét veszi el. Több szem többet lát, és hiába vagy egy témának tudora, egy rosszul feltett kérdés elég, hogy elvigyen a málnásba. Valaki más meg azonnal észreveszi mi is a gond, mert ugyan életében egyszer foglalkozott a kérdéssel, de akkor pont ebbe a hibába futott bele.
Ki dönti el, hogy ki mihez ért? Vegyük az én példám:
Nekem egy darab ATI kártyám nincs. nVIDIát használok mióta világ a világ. Megírtam az ATI telepítését, meg itt a fórumon végigszenvedtem egy pár arcot. Akkor most én értek hozzá? Szerintem nem.Ha probléma-specializálódásban gondolkozol, akkor a Wiki erre egy sokkal jobb forma lehetne.
Ha már Buddhizmus:
Ne a tanító-tanítvány viszonyban keresd a megoldást. A tanítvány magát fejleszti, legfeljebb ösvényt mutatnak neki…Azért ne feledjük, hogy az OLED/PLED technológia még gyerekcipõben jár, leginkább az élettartamával van még baj.
10 ezer óra napi 8 órával durván 3 és fél év. Bár a mobilt is kidobjuk ennyi idõ után…
[align=right][snapback]143168[/snapback][/align]Ebben igazad van, de egy „igényesebb” (é.: drágább) klavi sem bírt még ki nálam három és fél évet.
Nagyjából napi nyolc órával számolva, olyan 2 és fél év a rekord…)„te magad csak 25% mínuszban.”
Az elõzõ logika szerint a +, mert õ vagy igen vagy nem :)))
Vagyis: 33,3 + 33,3 = 66,6 mert ketten vannak. -
SzerzőBejegyzés