Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 961-970 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Ati driver telepites #2023884
    Bbt
    Felhasználó

      Nem tudjuk.

      Hozzászólás: Nagy ikonok #2023872
      Bbt
      Felhasználó

        esetleg áruld el milyen grafikus környezetben.
        egyébként mindegyik környezetnek van saját beállítóközpontja, ott keresd meg.

        Hozzászólás: X gondok… #2019932
        Bbt
        Felhasználó

          ok.
          de ha van érintõképernyõ, vagy valami beviteli lehetõség, az már más helyzet. Igazából a kérdés arra vonatkozott, hogy mi van akkor, ha semmi sincs…

          Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972742
          Bbt
          Felhasználó

            Jó utat, meg pihenést!

            (hova mész? már ha meg szabad kérdezni…)

            off: holnap reggel bannolom killalllt két hétre
            :icon_twisted:

            Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972740
            Bbt
            Felhasználó

              illetve imho kicsit atkene irni a netikettet.
              [align=right][snapback]142383[/snapback][/align]

              imho csaba azért definiálta már miért is van a Linuxfórum. imho.

              Hozzászólás: open port #2023801
              Bbt
              Felhasználó

                szabilinux, iptables.

                érdekes lenne megnézni történik-e valami ezeken a portokon (tcpdump) bár utána kéne nézni az rpc hol kommunikál és miért.

                Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972737
                Bbt
                Felhasználó

                  Pusztito vs. killall topikot eldugtam.
                  Olyan dulva dolgok voltak benne…

                  Hozzászólás: exim4 mindig visszatelepszik a gépemre #2023385
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Nem tom miért zavar, ilyen vagyok… amit nem használpk az ne legyen a gépemen… lehet hogy viruális klausztrofóbiám van…

                    Kata fentebb írt egy okosat, csak átsiklottál felette.

                    A különbözõ cuccok igényelnek levelezési lehetõséget. (pl.: ha nem vagy sudoer, de sudozni próbálsz, arról megy egy levél a rendszergizdának.) így -elvileg- lehet, hogy muszáj.
                    A másik meg, hogy a base-config nem nagyon rak fel olyat, amire valaminek nincs szüksége… legfeljebb olyat, amirõl nem tudod, hogy miért kell…

                    Hozzászólás: MC #2023577
                    Bbt
                    Felhasználó
                      Hozzászólás: X gondok… #2019930
                      Bbt
                      Felhasználó

                        is X-el kapcsolatos kérdésem lenne:

                        el lehet indítani az X-et anélkül hogy lenne bill. és egér csatlakoztatva?
                        [align=right][snapback]141541[/snapback][/align]

                        miért ne?
                        illetve elindítani nem lehet, hisz ahhoz kéne klavi, de automatikusan elindul.
                        persze más kérdés, hogy minek, hisz legfeljebb valami automatikus bejelentkeztetés csodával tudnál bejelentkezni.

                        viszont menet közbe akár ki is húzhatod a klavit…

                      10 bejegyzés megtekintése - 961-970 / 4,322