Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem tudjuk.
esetleg áruld el milyen grafikus környezetben.
egyébként mindegyik környezetnek van saját beállítóközpontja, ott keresd meg.ok.
de ha van érintõképernyõ, vagy valami beviteli lehetõség, az már más helyzet. Igazából a kérdés arra vonatkozott, hogy mi van akkor, ha semmi sincs…Jó utat, meg pihenést!
(hova mész? már ha meg szabad kérdezni…)
off: holnap reggel bannolom killalllt két hétre
:icon_twisted:illetve imho kicsit atkene irni a netikettet.
[align=right][snapback]142383[/snapback][/align]imho csaba azért definiálta már miért is van a Linuxfórum. imho.
szabilinux, iptables.
érdekes lenne megnézni történik-e valami ezeken a portokon (tcpdump) bár utána kéne nézni az rpc hol kommunikál és miért.
Pusztito vs. killall topikot eldugtam.
Olyan dulva dolgok voltak benne…Nem tom miért zavar, ilyen vagyok… amit nem használpk az ne legyen a gépemen… lehet hogy viruális klausztrofóbiám van…
Kata fentebb írt egy okosat, csak átsiklottál felette.
A különbözõ cuccok igényelnek levelezési lehetõséget. (pl.: ha nem vagy sudoer, de sudozni próbálsz, arról megy egy levél a rendszergizdának.) így -elvileg- lehet, hogy muszáj.
A másik meg, hogy a base-config nem nagyon rak fel olyat, amire valaminek nincs szüksége… legfeljebb olyat, amirõl nem tudod, hogy miért kell…is X-el kapcsolatos kérdésem lenne:
el lehet indítani az X-et anélkül hogy lenne bill. és egér csatlakoztatva?
[align=right][snapback]141541[/snapback][/align]miért ne?
illetve elindítani nem lehet, hisz ahhoz kéne klavi, de automatikusan elindul.
persze más kérdés, hogy minek, hisz legfeljebb valami automatikus bejelentkeztetés csodával tudnál bejelentkezni.viszont menet közbe akár ki is húzhatod a klavit…
-
SzerzőBejegyzés