Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ha gondoljátok nyissatok teológia topikot. Ez nem vicc. Meg a téma sem.
Mennyi az esélye, hogy Jenifer Aniston szexuális kapcsolatot részesít velem?
75%Mert ugye ketten vagyunk.
http://www.hup.hu/wiki/index.php/Vita:Linux_Hogyan
Hogy mire képes a birka! 😀
A másik szépség:
http://www.artlebedev.com/portfolio/optimus/volt róla egy cikk a hupon.
ugyis próbáltam az eredmény ugyanaz. próbáltam 3.1es deb alattés most 5.4es ubuntu alatt. mind a 2n ugyanez a hiba jött elö.
[align=right][snapback]142829[/snapback][/align]Ha esetleg a hibát pontosabban definiálnád, mondjuk valami logrészlet segítségével, akkor megnéznénk mi is lehet a gond…
.kde alatt van valahol autostart fájl, abba kell beleírni, de lehet van ilyen menüpont a varázslójában.
gnome alatt a .gnome (vagy .gnome2?) mappákban keresgélnék.mindezt a home könyvtáradban.
Az eddigiek alapján, akkor 13-14.
Akinek az idõpont nagyon nem jó, és jönne, az jelezze, mert ha többeknek nem jó, akkor át kéne variálni.
a 13-14 az nekem is jó volna.
Kaját meg úgy kéne, hogy bogrács van, vagy hozunk, ott összedobunk zs-t, és elmegyünk zsákmányért, majd megfõzzük.Illetve kellenének felajánlások, ha van valakinek kedve valamilyen tárgykörbõl elõadást tartani, mihez úgy érzi nagyon ért, akkor ne fogja vissza magát, mesélje el nekünk.
( razolival annó összeszedtünk ötleteket:
kisbetu: Linux és helyesírás.
Chaser: melyik jobb? A SUSE vagy a MANDRAKE?
killall: júzerek és lúzerek
bepe79: A hírekrõl röviden
Laszlo: flame mentes társalgás
Alexxa: mitõl döglik a légy
xcut: manga-kép(p)-en
Gyuszk: killall nyomában
Dalma: Linuxos tangák esztétikája )na. viccet félre téve, azért lehetne ilyen is.
A saját, általad beleölt munkáért kérhetsz pénzt.
Mint ahogy a CD-ért is kérhetsz pénzt, amin odaadod neki a Linuxot.Igen sok, céges tûzfalakkal foglalkozó cég használ pl. szabad szoftvert, ilyen esetben nem azért a Debianért (mondjuk) fizetsz, ami a gépen van, hanem azért hogy azt neked beállítják, karbantartják, stb.
Ha 20-21-en lesz, valaki le tud vinni engem, ha mar ugyis utitarsakrol esett szo ?
[align=right][snapback]142523[/snapback][/align]mondjuk a 20 az nekem zaccos, akkor tuti zenélnem kell, de egyébként szívesen.
augusztus második fele, 3-4 ember, plusz sátorba is tudok pakolni egyet.
http://www.google.co.hu/search?q=ati+telep…n-US:unofficial
kezdem érteni fellow barátunkat, miért érzi úgy, hogy feleslegesen dolgozik…
-
SzerzőBejegyzés