Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 951-960 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: vicc #1922784
    Bbt
    Felhasználó

      ha gondoljátok nyissatok teológia topikot. Ez nem vicc. Meg a téma sem.

      Mennyi az esélye, hogy Jenifer Aniston szexuális kapcsolatot részesít velem?
      75%

      Mert ugye ketten vagyunk.

      Hozzászólás: Kocsma topik #1948831
      Bbt
      Felhasználó

        http://www.hup.hu/wiki/index.php/Vita:Linux_Hogyan

        Hogy mire képes a birka! 😀

        A másik szépség:
        http://www.artlebedev.com/portfolio/optimus/

        volt róla egy cikk a hupon.

        Hozzászólás: Ati driver telepites #2023904
        Bbt
        Felhasználó

          ugyis próbáltam az eredmény ugyanaz. próbáltam 3.1es deb alattés most 5.4es ubuntu alatt. mind a 2n ugyanez a hiba jött elö.
          [align=right][snapback]142829[/snapback][/align]

          Ha esetleg a hibát pontosabban definiálnád, mondjuk valami logrészlet segítségével, akkor megnéznénk mi is lehet a gond…

          Hozzászólás: Auto Start #2024003
          Bbt
          Felhasználó

            .kde alatt van valahol autostart fájl, abba kell beleírni, de lehet van ilyen menüpont a varázslójában.
            gnome alatt a .gnome (vagy .gnome2?) mappákban keresgélnék.

            mindezt a home könyvtáradban.

            Hozzászólás: 3. lf.hu találkozó #2017773
            Bbt
            Felhasználó

              Az eddigiek alapján, akkor 13-14.

              Akinek az idõpont nagyon nem jó, és jönne, az jelezze, mert ha többeknek nem jó, akkor át kéne variálni.

              Hozzászólás: 3. lf.hu találkozó #2017770
              Bbt
              Felhasználó

                a 13-14 az nekem is jó volna.
                Kaját meg úgy kéne, hogy bogrács van, vagy hozunk, ott összedobunk zs-t, és elmegyünk zsákmányért, majd megfõzzük.

                Illetve kellenének felajánlások, ha van valakinek kedve valamilyen tárgykörbõl elõadást tartani, mihez úgy érzi nagyon ért, akkor ne fogja vissza magát, mesélje el nekünk.

                ( razolival annó összeszedtünk ötleteket:

                kisbetu: Linux és helyesírás.
                Chaser: melyik jobb? A SUSE vagy a MANDRAKE?
                killall: júzerek és lúzerek
                bepe79: A hírekrõl röviden
                Laszlo: flame mentes társalgás
                Alexxa: mitõl döglik a légy
                xcut: manga-kép(p)-en
                Gyuszk: killall nyomában
                Dalma: Linuxos tangák esztétikája )

                na. viccet félre téve, azért lehetne ilyen is.

                Hozzászólás: linux telepítés pénzért #2023953
                Bbt
                Felhasználó

                  A saját, általad beleölt munkáért kérhetsz pénzt.
                  Mint ahogy a CD-ért is kérhetsz pénzt, amin odaadod neki a Linuxot.

                  Igen sok, céges tûzfalakkal foglalkozó cég használ pl. szabad szoftvert, ilyen esetben nem azért a Debianért (mondjuk) fizetsz, ami a gépen van, hanem azért hogy azt neked beállítják, karbantartják, stb.

                  Hozzászólás: 3. lf.hu találkozó #2017755
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Ha 20-21-en lesz, valaki le tud vinni engem, ha mar ugyis utitarsakrol esett szo ?
                    [align=right][snapback]142523[/snapback][/align]

                    mondjuk a 20 az nekem zaccos, akkor tuti zenélnem kell, de egyébként szívesen.

                    Hozzászólás: 3. lf.hu találkozó #2017751
                    Bbt
                    Felhasználó

                      augusztus második fele, 3-4 ember, plusz sátorba is tudok pakolni egyet.

                      Hozzászólás: Ati driver telepites #2023887
                      Bbt
                      Felhasználó

                        http://www.google.co.hu/search?q=ati+telep…n-US:unofficial

                        kezdem érteni fellow barátunkat, miért érzi úgy, hogy feleslegesen dolgozik…

                      10 bejegyzés megtekintése - 951-960 / 4,322