bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,091-1,100 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • bepe79
    Felhasználó
      kisbetu wrote:
      pepito wrote:
      nekem geforce go 7300 as notebook karim van

      Ez vilagos, de a notebook kari lehet IGP-s, PCI-E-s, stb. stb.
      Tehat ha IGP-s (mint pl. az nV 61xx), akkor nem biztos, hogy menni fog. Ha nem IGP-s go7300, akkor mennie kell.

      bepe79
      Felhasználó
        zoltan22 wrote:
        Nezd meg ezt is: http://www.start64.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=472&Itemid=70
        Ott van a kartyad a tamogatottak kozott?

        A GO 7300 ott van a listan, csak kerdes, hogy az a kartya IGP vagy pedig nem. Valahol olvasam, hogy az nVidia linux drivere nativan nem igazan tamogatja az IGP-s kartyakat. Hogy ebbol mi igaz, meg mi nem, azt nem tudom. De ha sima go7300, ami nem integralt, nem mobility, stb., akkor tamogatva vagyon.

        Hozzászólás: Ubuntu Linux 7.04 (`Feisty Fawn Herd`) #2086336
        bepe79
        Felhasználó

          Tollef Fog Heen has announced the third alpha release of Ubuntu 7.04, also known as „Herd CD” – now with painless multimedia codecs, new GNOME Control Centre, updated versions of most GNOME applications, and Kernel Virtual Machine (KVM): „Ubuntu ‘Feisty Fawn’ 7.04 has two and a half more months to go until its release date planned in April 19th, and already many exciting features have been introduced. Herd 3, the third Alpha release kicks off the most active period in the release schedule.” Read the release announcement and visit the Herd 3 features page for further information.

          link: http://distrowatch.com/?newsid=04011

          alpha release notes: https://lists.ubuntu.com/archives/ubuntu-devel-announce/2007-February/000243.html

          alpha3 features: http://www.ubuntu.com/testing/herd3

          Hozzászólás: Biztonsagos bongeszes; IE vs. Firefox #2089506
          bepe79
          Felhasználó
            VectoR wrote:
            kovi wrote:
            az a „teszt” egyszerűen szánalmas.

            úgy van

            Nem en irtam.

            Hozzászólás: Harc az egyenjogúságért #2088436
            bepe79
            Felhasználó
              Macskajancsi wrote:
              l_lorincz wrote:
              Nézzük pl ezt az oldalt. Itt 24.000 egy home, és 19.000 egy Suse. Mit vesz meg a birka?? Hát persze, hogy a home-ot, mert azon mennek a játékok meg a programok. Ettől függetlenül lehet, hogy a Suse is megfelelne neki.

              Kicsit OFF, de közreadom a tapasztalataimat.
              Az egyik gépem duálboot-os, winxp ill. süsülinux fut rajta. Engem is magával sodort a vista-őrület, � ;D és megnéztem, kompatibilis-e a gépem.
              Nos, ami NEM működik vista alatt: nvidia geforce2 mx 440 (illetve ez az ‘aero-bigyó’ nem megy rajta, azt írja, cseréljem ki)

              Hozzászólás: SuSE 10.1 és WLan #2061486
              bepe79
              Felhasználó
                Garik wrote:
                kösz.. lassan kitörik a gomb a helyéről…
                Hozzászólás: vicc #1923509
                bepe79
                Felhasználó
                  erdsiger wrote:
                  masterminds wrote:
                  Aztán nagyot nézel, ha a laptopodat kihajítják veled együtt. ;D ;D

                  Szerinted merne valaki feléd menni? 🙂

                  Nem, de a repteren 50 kommandos es 1000 rendor varna, es eleted vegeig egy bortonben r.hadnal. (:

                  Hozzászólás: Hír://LinuxFórum találkozó 2007 #2088098
                  bepe79
                  Felhasználó
                    balev wrote:
                    jzombi, razoli, VectoR, Csaba, Wait, Soltan, Bbt, macskák.tar.bz2, vetye66, nastjakam, kovi, Soltan, meg én.

                    A Soltan ketszer is ott van a listan. (:

                    Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086036
                    bepe79
                    Felhasználó

                      Az uj, 6.0-4-es Mepis szamara mar a Mac file-system, es az OSX root volume sem lesz ismeretlen fogalom.
                      Bar ez meg nagyon uj dolog benne, de mar tesztereket keresnek hozza, es egy darabig meg biztos, hogy nem lesz egy kiforrott dolog.

                      Hozzászólás: Vista tűzfalteszt ha kérhetném… #2089409
                      bepe79
                      Felhasználó

                        Az SB / SB Live is ment XP alatt, meg NTFS-en, Vista alatt meg mar nem. Egyszeruen nincs driver. Marha jol hamoztam ki Vistas forumokbol. Ok: vegyel uj hangkartyat (ne holmi Sound Blaster `szart` hasznalj), ha lehet, 5.1 vagy 7.1-eset, es kolts sok-sok penzt.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,091-1,100 / 3,376