Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:pepito wrote:nekem geforce go 7300 as notebook karim van
Ez vilagos, de a notebook kari lehet IGP-s, PCI-E-s, stb. stb.
Tehat ha IGP-s (mint pl. az nV 61xx), akkor nem biztos, hogy menni fog. Ha nem IGP-s go7300, akkor mennie kell.zoltan22 wrote:Nezd meg ezt is: http://www.start64.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=472&Itemid=70
Ott van a kartyad a tamogatottak kozott?A GO 7300 ott van a listan, csak kerdes, hogy az a kartya IGP vagy pedig nem. Valahol olvasam, hogy az nVidia linux drivere nativan nem igazan tamogatja az IGP-s kartyakat. Hogy ebbol mi igaz, meg mi nem, azt nem tudom. De ha sima go7300, ami nem integralt, nem mobility, stb., akkor tamogatva vagyon.
Tollef Fog Heen has announced the third alpha release of Ubuntu 7.04, also known as „Herd CD” – now with painless multimedia codecs, new GNOME Control Centre, updated versions of most GNOME applications, and Kernel Virtual Machine (KVM): „Ubuntu ‘Feisty Fawn’ 7.04 has two and a half more months to go until its release date planned in April 19th, and already many exciting features have been introduced. Herd 3, the third Alpha release kicks off the most active period in the release schedule.” Read the release announcement and visit the Herd 3 features page for further information.
link: http://distrowatch.com/?newsid=04011
alpha release notes: https://lists.ubuntu.com/archives/ubuntu-devel-announce/2007-February/000243.html
alpha3 features: http://www.ubuntu.com/testing/herd3
VectoR wrote:kovi wrote:az a „teszt” egyszerűen szánalmas.úgy van
Nem en irtam.
Macskajancsi wrote:l_lorincz wrote:Nézzük pl ezt az oldalt. Itt 24.000 egy home, és 19.000 egy Suse. Mit vesz meg a birka?? Hát persze, hogy a home-ot, mert azon mennek a játékok meg a programok. Ettől függetlenül lehet, hogy a Suse is megfelelne neki.Kicsit OFF, de közreadom a tapasztalataimat.
Az egyik gépem duálboot-os, winxp ill. süsülinux fut rajta. Engem is magával sodort a vista-őrület, � ;D és megnéztem, kompatibilis-e a gépem.
Nos, ami NEM működik vista alatt: nvidia geforce2 mx 440 (illetve ez az ‘aero-bigyó’ nem megy rajta, azt írja, cseréljem ki)
�Garik wrote:kösz.. lassan kitörik a gomb a helyéről…erdsiger wrote:masterminds wrote:Aztán nagyot nézel, ha a laptopodat kihajítják veled együtt. ;D ;DSzerinted merne valaki feléd menni? 🙂
Nem, de a repteren 50 kommandos es 1000 rendor varna, es eleted vegeig egy bortonben r.hadnal. (:
balev wrote:jzombi, razoli, VectoR, Csaba, Wait, Soltan, Bbt, macskák.tar.bz2, vetye66, nastjakam, kovi, Soltan, meg én.A Soltan ketszer is ott van a listan. (:
Az uj, 6.0-4-es Mepis szamara mar a Mac file-system, es az OSX root volume sem lesz ismeretlen fogalom.
Bar ez meg nagyon uj dolog benne, de mar tesztereket keresnek hozza, es egy darabig meg biztos, hogy nem lesz egy kiforrott dolog.Az SB / SB Live is ment XP alatt, meg NTFS-en, Vista alatt meg mar nem. Egyszeruen nincs driver. Marha jol hamoztam ki Vistas forumokbol. Ok: vegyel uj hangkartyat (ne holmi Sound Blaster `szart` hasznalj), ha lehet, 5.1 vagy 7.1-eset, es kolts sok-sok penzt.
-
SzerzőBejegyzés