Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ha meg periferiak jok, memtest OK, es hibatlan a memo, akkor tap is lehet. A tap milyen?
wine, winex, winetools, cedega cvs, crossover, cedega
Mika wrote:„Egy nem kritikai jellegű kérdés: Látott már valaki Vistát?”Eeeegen. Párom gépére felraktuk (RC1,RC2. RC3 – már nem ment rajta).
Aprócska bosszantó dolgok:
– 1 GB memcsiből alapjáraton 67 %-ot elvisz,
– procihasználat – egy startmenüre katt segítségével máris 50 %,
– 2 hangkártya (alaplapi + Genius 5.1) – egyiket sem kezeli,
– tv tuner – nem is látja,
– alaptelepítés 2,5 óra 3700+ A64-re, ebből 45(!) percet szenvedett a dualmagos vga kártyával,
– bootolási idő 2,5 perc körül (szemben a Mandriva 40 mp-ével)
– kiájulni nem lehet tőle, én nem találkoztam benne olyannal, amit már ne használnék vagy ne használhatnék…Windows Vista Build 6000.16386 x86 & x64
Dell 8300 Dimension x86 38 mins (full install)
Generic AMD64 PC x86-x64 42 mins (full install)
http://activewin.com/reviews/software/operating-sys/vista/setup.shtml
Windows Vista Ultimate (x86 & x64) Build 6000
Dell 8300 Dimension x86 42 seconds (Startup time)
Generic AMD64 PC x86-x64 1 min 39 seconds (Startup time)
Minden, amit a Vistarol tudni kell: http://activewin.com/reviews/software/operating-sys/vista/pricing.shtml
Tobb oldalon keresztul, profi leiras; sys. req., install, setup, stb. stb.Minden, amit a Vistarol tudni kell: http://activewin.com/reviews/software/operating-sys/vista/pricing.shtml
Tobb oldalon keresztul, profi leiras; sys. req., install, setup, stb. stb.Minden, amit a Vistarol tudni kell: http://activewin.com/reviews/software/operating-sys/vista/pricing.shtml
Tobb oldalon keresztul, profi leiras; sys. req., install, setup, stb. stb.beryl 3D desktop SimplyMEPIS / MEPIS alatt: http://www.youtube.com/watch?v=TWWRj84ahc0
Kedvcsinalo kep az elozo/regi!!! verziobol:
retaliator44 wrote:Azt akarod mondani, hogy telepítsem újra a Debiant? Mert ha letörlöm az első 3-at ahogy mondtad, akkor megy vele a Debian is. De miért is kell ennyit macerálni? Miért legyen elsődleges a /home, és miért kell a swap a hdd elejére?És a fő kérdés: mivel, hogyan? Azt tudom, hogy mit akarok, azt nem tudom, hogyan csináljam…
PowerQuest Partition Manager v. Norton Partition Manager (win)-el egyszeruen atszabhatod, de akkor elvesznek szerintem az adatok az ext3-on, es tonkre is teszi az ottani op. rendszert. De lecsiphetsz vele az ext3-bol es hozzafuzheted az ntfs-hez. En is hasonlon gondolkodom most.
retaliator44 wrote:XP SP3. Hogyne.
http://pcforum.hu/hirek/10513/Mar+keszul+a+Vista+Service+Pack+1.htmlMajd meglatjuk. Mar azt is bejelentettek, hogy a Vista utani Win is keszul mar. Bejelenteni / mondani mindent lehet..
-
SzerzőBejegyzés
