Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
bepe79 wrote:MBence wrote:[OFF]Szeretettel ajánlom kedves fórumozó tásaimnak elolvasásra a Netikettet, különös tekintettel erre a sorra:
A vulgáris elemeket szûrjük. Azokat is, akik képtelenek annyi tiszteletet mutatni mások iránt, hogy normálisan leírják egy személy, cég, termék nevét.
http://www.linuxforum.hu/netikett.html
[/OFF]
Egyébként meg a microsoft biztos pillanatokon belül kijön egy peccsel, ami orvosolja a „problémát”.Pillanatokon belul biztos nem, ugyanis meg meg sem jelent..
Meg kb. az official megjelenes utan par evvel talan kijon egy Vista SP1. De hamarabb lesz XP SP3, mint Vista SP1 valoszinuleg.Kiegeszitenem azzal, hogy kb. 8 ora mulva jelenik meg / jelentik be a Vistat hivatalosan. Tehat holnapra varhato.
MBence wrote:[OFF]Szeretettel ajánlom kedves fórumozó tásaimnak elolvasásra a Netikettet, különös tekintettel erre a sorra:
A vulgáris elemeket szûrjük. Azokat is, akik képtelenek annyi tiszteletet mutatni mások iránt, hogy normálisan leírják egy személy, cég, termék nevét.
http://www.linuxforum.hu/netikett.html
[/OFF]
Egyébként meg a microsoft biztos pillanatokon belül kijön egy peccsel, ami orvosolja a „problémát”.Pillanatokon belul biztos nem, ugyanis meg meg sem jelent..
Meg kb. az official megjelenes utan par evvel talan kijon egy Vista SP1. De hamarabb lesz XP SP3, mint Vista SP1 valoszinuleg.zoltan22 wrote:Fileok megsemmisítése: erről nem hallottam, de ami fontos, úgyis DVD-n van
Errol nekem a fat-os fajlrendszerek jutnak eszembe. Olyanra fel lehet rakni ezt az uj csodat?
En nemreg neztem ennek utana, es bar konkretan nem irjak, hogy felmegy FAT32-re, de szerintem felmegy. Ugyanis Vista-s oldalakon irjak, hogy elotte erdemes ntfs-re konvertalni a FAT32-t, a biztonsag kedveert.
Mika wrote:„Egy nem kritikai jellegű kérdés: Látott már valaki Vistát?”Eeeegen. Párom gépére felraktuk (RC1,RC2. RC3 – már nem ment rajta).
Aprócska bosszantó dolgok:
– 1 GB memcsiből alapjáraton 67 %-ot elvisz,
– procihasználat – egy startmenüre katt segítségével máris 50 %,
– 2 hangkártya (alaplapi + Genius 5.1) – egyiket sem kezeli,
– tv tuner – nem is látja,
– alaptelepítés 2,5 óra 3700+ A64-re, ebből 45(!) percet szenvedett a dualmagos vga kártyával,
– bootolási idő 2,5 perc körül (szemben a Mandriva 40 mp-ével)
– kiájulni nem lehet tőle, én nem találkoztam benne olyannal, amit már ne használnék vagy ne használhatnék…A regebbi rc-k iszonyat sokaig alltak fol, en is kiprobaltam szinte az osszes buildet legalisan, legalis key-el.
Az utolso teszt-verziokban mar iszonyat sokat gyorsult a dolog, az akkori gepemen (P4 C (FSB800) 3.2 GHz + 1024MB DDR/400 + Gef 6600GT + Samsung SP winyo) iszonyat gyorsan felallt, es nem idozott a kek/szurke hatterkepnel, mint a korabbi RC-k. A Final pedig sokak szerint meg gyorsabban felall, tehat furcsallom azt a 2.5-3 percet. A Final-t en meg nem lattam, mert ugyebar hivatalosan meg meg sem jelent..Macskajancsi wrote:bepe79 wrote:Senki nem adott tanacsot. En legalabbis biztos nem. Azt a kezdo post-jara nyomott reply-al szoktam tenni..Ezt ki a bánat írta?
bepe79 wrote:Es / vagy inkabb master-re jumperolgatni.Azért hülyék nem vagyunk…
Legalábbis tudunk olvasni.Szerintem fejezd be.
Szerintem meg te fejezd be az utasitgatast, de nagyon gyorsan. Tudod, hogy kit utasitgass…
kisbetu wrote:bepe79 wrote:Picit magas a lo.. (: Lehet(ne) finomabban fogalmazni…Lehetne.
De lehetne tanácsadás ELŐTT gondolkodni is.Senki nem adott tanacsot. En legalabbis biztos nem. Azt a kezdo post-jara nyomott reply-al szoktam tenni..
VectoR wrote:bepe79 wrote:paca5 wrote:Ha a 2 wincsid van amin külön-külön van a 2 oprendszer, akkor a biosban kell átállítanod, melyik legyen az első indítandó wincsi…Es / vagy inkabb master-re jumperolgatni.
nee… és utána elindul a telepített rendszere ?? eszed legyen, most ha pl: a root a hdb1-en van a jumperolás után hda1 lesz, és adtál a kezdőnek egy kernel panic-ot , jó kezdés…
ui: adminok, nem kéne átmozgatni a topic-ot ?? ez hírként elég gáz
Picit magas a lo.. (: Lehet(ne) finomabban fogalmazni…
jujj (:
paca5 wrote:Ha a 2 wincsid van amin külön-külön van a 2 oprendszer, akkor a biosban kell átállítanod, melyik legyen az első indítandó wincsi…Es / vagy inkabb master-re jumperolgatni.
2007-01-25-12:25 Hozzászólás: Serveren X futtatása, mintha távoli asztal lenne – max. 640-480 #2088171ds wrote:ha csak távolról akarod nézegetni az X-et akkor
Xvnc
a barátod.pl: http://linuxreviews.org/howtos/xvnc/
Nekem a tavolrol valo x nezegetesrol az jutott elsore eszembe, hogy valaki atmegy a szoba masik sarkaba, es onnan nezegeti a desktopjat..

-
SzerzőBejegyzés