bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,151-1,160 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: uhu 2.0 +wlan usb adapter #2087962
    bepe79
    Felhasználó

      Ez igy eleg kemeny azert. En sem azzal kezdem egy Solaris 10-en vagy egy FreeBSD 6.x-en, hogy Apach-ot konfiguralok, mert f.ng0m sincs meg arrol sem, hogy mi az a solaris, meg bsd (na jo, bsd-t mar telepitettem egyszer). Tehat elotte utanaolvasok a rendszernek, annak, hogy mi az a console, mik a fobb console parancsok, stb. stb. Kezdesnek jo a szabilinux, az altalam berakott linkekben pedig pont UHU 2.0, es pont WLAN eszkozok eletre keltesevel probalkozunk itt az lf-en.

      Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086015
      bepe79
      Felhasználó
        VectoR wrote:
        Én nem értem, hogy most akkor ha benne van az új intel driver az miért akkora szám? biztos, hogy a rengeteg felhasználóból sokan pont azzal a problémával küzdenek mint amivel Te is csak más hardverrel….
        Pl.: a blackPanther OS kernelben nincs egyetlen unstable modul sem (a stable úgy is bekerül) hanem kernel loaderrel lehet felrakni simán csomagkezelőből mint pl. a Windows-ra a Wifi drivert… És mindegy milyen típus ha van hozzá linuxos meghajtó az telepíthető és legközelebbi kernel cseréje esetén, persze ha abban még nincs stable, a modul fordítása automatikusan végbe megy….. Ettől még nem a Wifi vagy akármelyik HW királya a blackPanther OS pedig van olyan webkamera ami csak a blackPanther OS-el működik…..

        Hidd el, hogy most meg, amikor a bcm43xx-ek tamogatottsaga driver / firmware / loader szinten nem olyan nagy linux alatt, ez igenis nagy szam. A topic elejen leirtam, hogy pontosan miert is: nem kell semmilyen kernel loader, nem kell ndiswrapper, nem kell a win-es bcm5w vagy milyen .inf driverrel vacakolni, feltelepitettem, nyitottam egy bongeszot, es volt net. Ezt eddig meg egyetlen egy masik disztrib sem tudta produkalni.

        Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086013
        bepe79
        Felhasználó

          Jo, akkor hogy kicsit ONtopic post is legyen:

          http://www.mepis.org/node/12433

          `Submitted by warren on Tue, 01/23/2007 – 19:15.

          The MEPIS kernel has been updated to include better versions of the Intel wireless drivers. Old fuse and rt61 drivers have been disabled in the main kernel package. Uptodate fuse, rt61, and atl1 drivers are in a new mepis-extra-modules package.

          The latest xvidcap has been added for those of you who have asked about making screen capture videos for MEPIS howtos.

          The nxclient is in the new MEPIS pools and has been added to the upcoming Beta 4. If you don’t know about nx software, you can check it out at http://www.nomachine.com`

          Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086011
          bepe79
          Felhasználó

            Mi lenne ha leszalnatok rolam es befejeznetek a topik meg az en basztatasomat?

            Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086009
            bepe79
            Felhasználó
              kisbetu wrote:
              Tennéd azzal, csak ne itt…

              Miért nem lehetne ezzel a visszaszámlálósdival egy blogban megbújni? A reptéri sánta kutyát (c) nem érdekli, hogy mennyi időd van hátra.

              „Hírek a nagyvilágból”. Persze.

              „a loteri doglott kutyat…„; bar ezt a szavajarasat a T2k-nak en mindig egy kicsit erosnek tartottam (:
              A blogomat meg senki nem olvassa, az emberek nagy resze csak a topikokba pillant bele.

              Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086007
              bepe79
              Felhasználó
                smica wrote:
                Pontosan ugyanilyen türelmetlen voltál, amikor (ha jól emlékszem) a 10.1 -es SuSe -t vártad, aztán óriásit csalódtál benne (és nem csak te).
                Csak nehogy ezzel is úgy járj! 😀

                kisbetu wrote:
                Nem vetted még észre, hogy a bepe minden újdonságot már a megjelenés előtt ki akar próbálni, aztán meg addig isteníti, míg egy még újabbnak a híre fel nem röppen?
                Ő ilyen. Be van sózva, és nem gyógyul.

                Masok, mas forumokon a jatekokkal es videokartyakkal csinaljak ugyanezt. Kinek mi a maniaja, hobbija, ki mit szeret. Azert meg mindig jobb, mintha jatekokkal tennem ezt.

                Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086004
                bepe79
                Felhasználó

                  3

                  Hozzászólás: PayPal süti / linuxforum #2087990
                  bepe79
                  Felhasználó

                    Nekem is jott Opera 9.10 alatt.

                    Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086003
                    bepe79
                    Felhasználó

                      Topik-cim szerk.

                      Hozzászólás: Gigabites Wireless #2087895
                      bepe79
                      Felhasználó
                        Macskajancsi wrote:
                        bepe79 wrote:
                        Biztam benne, hogy ennyit mindenki tud angolul. (: Bar atszerkeszthetem, ha tenyleg ennyire zavaro.

                        Bocsika, hogy elmentem az OFF fele, de szvsz ez a topikcím nem zavaró, hanem fellengzősen túlzó és nagyképűséget áraszt.
                        Nekem egyébként írhatsz nyugodtan idegenül, néhány európai nyelvet ismerek.
                        Egy brit fórumon nyilván egzotikusnak hatna egy MAGYAR nyelvű topikcím, de jóérzésből kifolyólag biztos, hogy nem tennék ilyet.
                        Itt az ilyen fölösleges anglicizmus mosolyra fakaszt.
                        Engem legalábbis.

                        (Ha rám hallgatsz, azt teszel, amit jónak látsz.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,151-1,160 / 3,376