bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,161-1,170 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Gigabites Wireless #2087893
    bepe79
    Felhasználó
      Macskajancsi wrote:
      Ld. még:
      Hozzászólás: Gigabites Wireless #2087889
      bepe79
      Felhasználó
        smica wrote:
        Na most nem azért mondom, hogy kötözködjek, de volt idõ, amikor az acx100 -as chipekkel szívtunk ugyanennyit, mint a mostani bcm43xx -es cuccokkal szoktak. Akkor mi sem gyõztünk csodálkozni, mikor az Ubuntu 5.10 szó nélkül életre keltette azokat az kártyákat.
        Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a problémás hardverek kezelése leginkább attól függ (szerintem), hogy az adott disztrib mennyire régi a hardver korához viszonyítva.

        Ebben is van valami. Tobbek kozt ezert varja minden bcm43xx owner (tobbek kozt en is) az Ubuntu 7.04 jovetelet.

        Hozzászólás: uhu 2.0 +wlan usb adapter #2087942
        bepe79
        Felhasználó
          cyberbob wrote:
          aha…remek…fogalmam sincs mik ezek, na mind1. Feltételeztem, hogy graf. üzemmódban klitty-klatty… :-

          Ezek linkek…
          Vagy nem a klitty-klatty-szeru config kell?
          Akkor pedig console alol: firmware+fwcutter, iwconfig (essid, ap (access point), wpa/wep key, frequency stb. stb. beallitas), aztan ifconfig, ifup/dhcpcd.

          Hozzászólás: Gigabites Wireless #2087887
          bepe79
          Felhasználó
            Macskajancsi wrote:
            VectoR wrote:
            És valóban ez az eszköz működik az rt2500 modullal, nekem is ez van a laptopokban, sőt van hozzá egy spéci gui is a képet mindjárt mellékelem

            Egy világ dőlt bennem össze.
            A blackPanther képes kezelni ezt a kártyát?
            Eddig azt hittem, csak a SymplyMEPIS képes rá, hiszen tudjuk, hogy a wlan-ban az az überf@sza…
            Hogy mik vannak….?�

            Hozzászólás: uhu 2.0 +wlan usb adapter #2087940
            bepe79
            Felhasználó

              Itt vannak az uhu+wlan specifikus topikok:

              UHU 2.0 és WLAN: http://www.linuxforum.hu/index.php?topic=19880.0

              UHU 2.0 vs. WLAN connection: http://www.linuxforum.hu/index.php?topic=20443.0

              Hozzászólás: Gigabites Wireless #2087884
              bepe79
              Felhasználó
                VectoR wrote:
                NagyGabika wrote:
                Hali. a problémám egy gigabites GN-WMKG tipusú wireless-szes pcmcia-ás kártya. ű

                Kedves gábor, ezt az eszközt még nem fejlesztették ki

                Gigabyte GN-WMKG…

                Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086002
                bepe79
                Felhasználó

                  By the way, meg egy elegedett SimplyMEPIS user:

                  http://www.mepis.org/node/12251

                  `(Beta 2)
                  This is the most stable, complete distro I have installed (I’ve tried most). Very fast, everything works, all my hardware is recognized ! ! (And it’s Beta!)

                  You deserve a lot of credit for this one, my hardware is not exotic, but to install Mepis and need no adjustments to do most computer tasks, both internet and offline is VERY impressive !`

                  Hozzászólás: Gigabites Wireless #2087880
                  bepe79
                  Felhasználó
                    NagyGabika wrote:
                    Hali. a problémám egy gigabites GN-WMKG tipusú wireless-szes pcmcia-ás kártya. nem bírom életre kelteni, és ezmiatt kénytelen vagyok win-t használni. a notebookom egy acer 2350-es. eddig uhu-val és fc5-el próbáltam. most szedem az fc6-ost azzal is próbálkozom. esetleg tudtok ajálanni másik disztribet.
                    Gábor

                    Igen. A SymplyMEPIS-t. Abbol is a legfrissebb most a SymplyMEPIS 6.0-4 beta 3, de 26-an megjelenik a final is.

                    Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2086001
                    bepe79
                    Felhasználó
                      kisbetu wrote:
                      4,5

                      Igy van. Koszi! (: Most mar inkabb csak negy nap, ha tartjak magukat a beharangozott 26-ahoz. Az OSDisc-nek irtam, es azt igertek, hogy a kijoveteltol szamitva 24h mulva mar megvan nekik.

                      Hozzászólás: Linux disztribucio 2007/Q1 szavazas #2086626
                      bepe79
                      Felhasználó
                        Kistukesz wrote:
                        Akkor mit érsz a „key”-el, ha nem adtak hozzá cd-t?

                        Ezt az Acer-tol es az MS-tol kerdezd, ne tolem. Az osszes uj laptophoz ilyen OEM win-t adnak, ami telepitve van, de nem kapsz hozza cd-t…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,161-1,170 / 3,376