Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Macskajancsi wrote:Ld. még:smica wrote:Na most nem azért mondom, hogy kötözködjek, de volt idõ, amikor az acx100 -as chipekkel szívtunk ugyanennyit, mint a mostani bcm43xx -es cuccokkal szoktak. Akkor mi sem gyõztünk csodálkozni, mikor az Ubuntu 5.10 szó nélkül életre keltette azokat az kártyákat.
Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a problémás hardverek kezelése leginkább attól függ (szerintem), hogy az adott disztrib mennyire régi a hardver korához viszonyítva.Ebben is van valami. Tobbek kozt ezert varja minden bcm43xx owner (tobbek kozt en is) az Ubuntu 7.04 jovetelet.
cyberbob wrote:aha…remek…fogalmam sincs mik ezek, na mind1. Feltételeztem, hogy graf. üzemmódban klitty-klatty… :-Ezek linkek…
Vagy nem a klitty-klatty-szeru config kell?
Akkor pedig console alol: firmware+fwcutter, iwconfig (essid, ap (access point), wpa/wep key, frequency stb. stb. beallitas), aztan ifconfig, ifup/dhcpcd.Macskajancsi wrote:VectoR wrote:És valóban ez az eszköz működik az rt2500 modullal, nekem is ez van a laptopokban, sőt van hozzá egy spéci gui is a képet mindjárt mellékelemEgy világ dőlt bennem össze.
A blackPanther képes kezelni ezt a kártyát?
Eddig azt hittem, csak a SymplyMEPIS képes rá, hiszen tudjuk, hogy a wlan-ban az az überf@sza…
Hogy mik vannak….?�Itt vannak az uhu+wlan specifikus topikok:
UHU 2.0 és WLAN: http://www.linuxforum.hu/index.php?topic=19880.0
UHU 2.0 vs. WLAN connection: http://www.linuxforum.hu/index.php?topic=20443.0
VectoR wrote:NagyGabika wrote:Hali. a problémám egy gigabites GN-WMKG tipusú wireless-szes pcmcia-ás kártya. űKedves gábor, ezt az eszközt még nem fejlesztették ki
Gigabyte GN-WMKG…
By the way, meg egy elegedett SimplyMEPIS user:
http://www.mepis.org/node/12251
`(Beta 2)
This is the most stable, complete distro I have installed (I’ve tried most). Very fast, everything works, all my hardware is recognized ! ! (And it’s Beta!)You deserve a lot of credit for this one, my hardware is not exotic, but to install Mepis and need no adjustments to do most computer tasks, both internet and offline is VERY impressive !`
NagyGabika wrote:Hali. a problémám egy gigabites GN-WMKG tipusú wireless-szes pcmcia-ás kártya. nem bírom életre kelteni, és ezmiatt kénytelen vagyok win-t használni. a notebookom egy acer 2350-es. eddig uhu-val és fc5-el próbáltam. most szedem az fc6-ost azzal is próbálkozom. esetleg tudtok ajálanni másik disztribet.
GáborIgen. A SymplyMEPIS-t. Abbol is a legfrissebb most a SymplyMEPIS 6.0-4 beta 3, de 26-an megjelenik a final is.
kisbetu wrote:4,5Igy van. Koszi! (: Most mar inkabb csak negy nap, ha tartjak magukat a beharangozott 26-ahoz. Az OSDisc-nek irtam, es azt igertek, hogy a kijoveteltol szamitva 24h mulva mar megvan nekik.
Kistukesz wrote:Akkor mit érsz a „key”-el, ha nem adtak hozzá cd-t?Ezt az Acer-tol es az MS-tol kerdezd, ne tolem. Az osszes uj laptophoz ilyen OEM win-t adnak, ami telepitve van, de nem kapsz hozza cd-t…
-
SzerzőBejegyzés