Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:bepe79 wrote:mar csak a megfelelo disztrot keresem a Win melle a dual boot-hoz
Csak a dual boot miatt?
Olyan menő egy dualbootos gép?Nem azert, mert meno, hanem mert origi win-t raktak ra, amihez van key-em. Viszont cd-t azt bezzeg nem adtak hozza, igy ha valaha is akarnek win-t hasznalni, akkor nem erdemes lezuznom az ntfs particiomat…ezert lett dual boot-os.
uaz wrote:Asszem a 4.2-es volt az utolsóhw ami iso-ként fellelhető, a többi már a laptopra ill pc-re van optimalizálva az utolsó hardwerig. szóval laptoppal ill pc-vel veheted meg de nem kell drótoznod, az már vásárláskor kész, gondolom egyedi igényt is ki elégítenek ha van rá kereslet.
épp a napokban pc-boltban voltam s jöttek új laptopok s érdeklődtem, azt sem tudták megmondani milyen linux van rajtuk be sem kapcsolták! s elmerengtem ha vennék is mennyit ülhetnék elöttük mire minden működne ill támogatott lenne, vagy nem;D
bp-nel ezt küszöbölték ki Vector-ék, ezért írtam jóval elöbb, aki nem akar szenvedni az vegyen ilyen gépet, ugye nem mindenki akar mélyrehatóan ismerkedni a linux-al max csak használni gondtalanulHat.. en itt Angliaban laptopot mar vettem, mar csak a megfelelo disztrot keresem a Win melle a dual boot-hoz. Most egy MEPIS van fent, eleg jonak tunik, de nincs hang pl. A tobbi disztro alatt, amit probaltam, volt hang.
Most gondolkodom azon, hogyha a legujabb blackpanther kezeli a bcm43xx-es kartyakat, meg indulasnal belovi fwcutterrel a firmware-t vagy ndiswrapperrel, akkor lehet, hogy kiprobalnam. Sot mi tobb, meg is vasarolnam, marha tudnak ide postazni a fejlesztok. Remelem igen.
5
up
`Install Beryl on Ubuntu Edgy with XGL`:
http://wiki.beryl-project.org/index.php/Install/Ubuntu/Edgy/XGL
Itt van segedlet AMD (ATi) es nVidia kartyakhoz is.
Mar csak 7 nap.
VectoR wrote:bepe79 wrote:VectoR wrote:a hírt poénnak szántam egyébkéntSejtettuk, hogy az 1.86-os centrino nem fog 4.3 GHz-en ketyegni semmivel (:
tévedés, mint ahogy látod megy…. csak sokat hibázik
de ez egy kicsi laptop, kicsi hűtéssel… na pesze erre is csak a blackPanther képes :))))))))ahamm, hat persze (:
vizsla wrote:„a második postot véletlenül küldtem el, azt akartam törölni……”
Nem jeleneik meg nálad a törlés „gomb”?Nekem megjelenik, de csak az ATi es nVidia szekcional. (: Es ott sem hasznalom.. : – D
VectoR wrote:a hírt poénnak szántam egyébkéntSejtettuk, hogy az 1.86-os centrino nem fog 4.3 GHz-en ketyegni semmivel (:
-
SzerzőBejegyzés