bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,171-1,180 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linux disztribucio 2007/Q1 szavazas #2086624
    bepe79
    Felhasználó
      kisbetu wrote:
      bepe79 wrote:
      mar csak a megfelelo disztrot keresem a Win melle a dual boot-hoz

      Csak a dual boot miatt?
      Olyan menő egy dualbootos gép?

      Nem azert, mert meno, hanem mert origi win-t raktak ra, amihez van key-em. Viszont cd-t azt bezzeg nem adtak hozza, igy ha valaha is akarnek win-t hasznalni, akkor nem erdemes lezuznom az ntfs particiomat…ezert lett dual boot-os.

      Hozzászólás: Linux disztribucio 2007/Q1 szavazas #2086622
      bepe79
      Felhasználó
        uaz wrote:
        Asszem a 4.2-es volt az utolsóhw ami iso-ként fellelhető, a többi már a laptopra ill pc-re van optimalizálva az utolsó hardwerig. szóval laptoppal ill pc-vel veheted meg de nem kell drótoznod, az már vásárláskor kész, gondolom egyedi igényt is ki elégítenek ha van rá kereslet.
        épp a napokban pc-boltban voltam s jöttek új laptopok s érdeklődtem, azt sem tudták megmondani milyen linux van rajtuk be sem kapcsolták! s elmerengtem ha vennék is mennyit ülhetnék elöttük mire minden működne ill támogatott lenne, vagy nem;D
        bp-nel ezt küszöbölték ki Vector-ék, ezért írtam jóval elöbb, aki nem akar szenvedni az vegyen ilyen gépet, ugye nem mindenki akar mélyrehatóan ismerkedni a linux-al max csak használni gondtalanul

        Hat.. en itt Angliaban laptopot mar vettem, mar csak a megfelelo disztrot keresem a Win melle a dual boot-hoz. Most egy MEPIS van fent, eleg jonak tunik, de nincs hang pl. A tobbi disztro alatt, amit probaltam, volt hang.

        Hozzászólás: Linux disztribucio 2007/Q1 szavazas #2086618
        bepe79
        Felhasználó

          Most gondolkodom azon, hogyha a legujabb blackpanther kezeli a bcm43xx-es kartyakat, meg indulasnal belovi fwcutterrel a firmware-t vagy ndiswrapperrel, akkor lehet, hogy kiprobalnam. Sot mi tobb, meg is vasarolnam, marha tudnak ide postazni a fejlesztok. Remelem igen.

          Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2085999
          bepe79
          Felhasználó

            5

            Hozzászólás: Linux disztribucio 2007/Q1 szavazas #2086608
            bepe79
            Felhasználó

              up

              Hozzászólás: Edgy + ATi + Beryl + KDE #2087344
              bepe79
              Felhasználó

                `Install Beryl on Ubuntu Edgy with XGL`:

                http://wiki.beryl-project.org/index.php/Install/Ubuntu/Edgy/XGL

                Itt van segedlet AMD (ATi) es nVidia kartyakhoz is.

                Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2085995
                bepe79
                Felhasználó

                  Mar csak 7 nap.

                  bepe79
                  Felhasználó
                    VectoR wrote:
                    bepe79 wrote:
                    VectoR wrote:
                    a hírt poénnak szántam egyébként

                    Sejtettuk, hogy az 1.86-os centrino nem fog 4.3 GHz-en ketyegni semmivel (:

                    tévedés, mint ahogy látod megy…. csak sokat hibázik
                    de ez egy kicsi laptop, kicsi hűtéssel… na pesze erre is csak a blackPanther képes :))))))))

                    ahamm, hat persze (:

                    bepe79
                    Felhasználó
                      vizsla wrote:
                      „a második postot véletlenül küldtem el, azt akartam törölni……”
                      Nem jeleneik meg nálad a törlés „gomb”?

                      Nekem megjelenik, de csak az ATi es nVidia szekcional. (: Es ott sem hasznalom.. : – D

                      bepe79
                      Felhasználó
                        VectoR wrote:
                        a hírt poénnak szántam egyébként

                        Sejtettuk, hogy az 1.86-os centrino nem fog 4.3 GHz-en ketyegni semmivel (:

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,171-1,180 / 3,376