bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,181-1,190 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • bepe79
    Felhasználó

      Kicsit up-olom a topikot, mert: megvasaroltam eredetiben a Thief2-ot is az amazon.co.uk-n.
      Nemsoka ujra kiprobalom wine vagy cedega alatt, Mepis vagy Ubuntu-n, remelem nem lesz gond.
      Valaki probalta mar ezek alatt? Nincs vele gond? Bar szerintem nem lesz, mert ilyen regebbi jatekot minden lefuttat siman
      (bar kenyerpiriton azert nem futna el).

      Hozzászólás: Linux disztribucio 2007/Q1 szavazas #2086603
      bepe79
      Felhasználó
        VectoR wrote:
        bepe79 wrote:
        Eddig nem szavaztak valami sokan.

        kiváncsi lennék hol az a sok ember aki a mailokat írogatja nekem :)))))))))

        A bP 6.x valami uj? Mert azt hittem, hogy a 4.2 a legujabb most. Meg 6.x iso-t sem lattam az oldalon. Tudsz nekem/nekunk errol valamit meselni pls?!

        Hozzászólás: 2d gyorsítás meglétének ellenõrzése #2050541
        bepe79
        Felhasználó
          Macskajancsi wrote:
          bepe79 wrote:
          KOXX wrote:
          igen integrált kártya, ami kicsit hátrány a memoria megosztás miatt. a videokari még rendelkezik 256MB memoriával + 512MB DDR rendszermemoria.

          Tehat a shared memory miatt igazabol 384 MB az az 512, merthogy a sys-ram-bol eszi le azt a 256-ot az IGP-s kartya. Bar ez elvileg meg igy is eleg kene, hogy legyen ahhoz, hogy 2D alatt ne legyenek ilyen gondok.

          512-256=384
          Kétszerkettőnéhaöt.

          Vagy nagyon késő van, és nagyon nem értek valamit?

          Nem. (: En nem tudok szamolni, meg keso van. Bar itt meg csak 10 mult. (: Az volt a fejemben, hogy nalam is 256 megas shared memory-s az x1100, es az 512 megabol megis 384 marad, tehat en sem ertek sok mindent igazabol. De attol meg elirtem (: , koszi a helyesbbitest!

          Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2085994
          bepe79
          Felhasználó
            zoltan22 wrote:
            Ubuntu vagy debian csomag altalaban felmegy… amikor meg en probaltam (3.3-test), akkor meg a debian volt a referencia. Azt irtak, hogy a deb-ek felmennek gond nelkul, kiveve a kernel-kozeli dolgok, mert az mas a mepisben. Azota nem tudom…

            Hat jah, a 3.3 meg Debian alapu volt, ez a 6.0-4-es mar Ubuntu alapu. Akkor majd probalgatom hozza az Ubuntu drivereket. De csak addig, amig meg nem jelenik az igazi Ubuntu 7.04 (:

            Hozzászólás: Linux disztribucio 2007/Q1 szavazas #2086600
            bepe79
            Felhasználó

              Eddig nem szavaztak valami sokan.

              Hozzászólás: 2d gyorsítás meglétének ellenõrzése #2050539
              bepe79
              Felhasználó
                KOXX wrote:
                igen integrált kártya, ami kicsit hátrány a memoria megosztás miatt. a videokari még rendelkezik 256MB memoriával + 512MB DDR rendszermemoria.

                Tehat a shared memory miatt igazabol 384 MB az az 512, merthogy a sys-ram-bol eszi le azt a 256-ot az IGP-s kartya. Bar ez elvileg meg igy is eleg kene, hogy legyen ahhoz, hogy 2D alatt ne legyenek ilyen gondok.

                Hozzászólás: 2d gyorsítás meglétének ellenõrzése #2050537
                bepe79
                Felhasználó
                  KOXX wrote:
                  gf6100 kártya…az e17-es ablakkezelőben is szépen mutatkozik ez a lassulás, ha több ablak nyitva van. nem lehet hogy xorg.conf-ba kéne valamit vésnem?

                  Tehat integralt, IGP-s kartya (6100)? Nem shared memory-s, es a rendszer-RAM-on osztozik ilyenkor az OS es az IGP?

                  Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2085992
                  bepe79
                  Felhasználó

                    Vagy a 32 bites mepishez barmelyik 32 bites ubuntu csomag, a 64 bites mepishez pedig barmelyik 64 bites ubuntu csomag felrakhato?

                    Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2085991
                    bepe79
                    Felhasználó

                      Arra lennek kivancsi, hogy valaki tudja, hogy hol talalhato az a 65000 software / csomag a kulonbozo Mepis verziokhoz? Mert keresem a web-lapjukon, meg guglival is, de eddig nem sok sikerrel sajnos, es ez nekem fontos lenne.

                      Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2085990
                      bepe79
                      Felhasználó

                        Mar csak 11 nap van a final megjeleneseig.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,181-1,190 / 3,376