Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Kicsit up-olom a topikot, mert: megvasaroltam eredetiben a Thief2-ot is az amazon.co.uk-n.
Nemsoka ujra kiprobalom wine vagy cedega alatt, Mepis vagy Ubuntu-n, remelem nem lesz gond.
Valaki probalta mar ezek alatt? Nincs vele gond? Bar szerintem nem lesz, mert ilyen regebbi jatekot minden lefuttat siman
(bar kenyerpiriton azert nem futna el).VectoR wrote:bepe79 wrote:Eddig nem szavaztak valami sokan.kiváncsi lennék hol az a sok ember aki a mailokat írogatja nekem :)))))))))
A bP 6.x valami uj? Mert azt hittem, hogy a 4.2 a legujabb most. Meg 6.x iso-t sem lattam az oldalon. Tudsz nekem/nekunk errol valamit meselni pls?!
Macskajancsi wrote:bepe79 wrote:KOXX wrote:igen integrált kártya, ami kicsit hátrány a memoria megosztás miatt. a videokari még rendelkezik 256MB memoriával + 512MB DDR rendszermemoria.Tehat a shared memory miatt igazabol 384 MB az az 512, merthogy a sys-ram-bol eszi le azt a 256-ot az IGP-s kartya. Bar ez elvileg meg igy is eleg kene, hogy legyen ahhoz, hogy 2D alatt ne legyenek ilyen gondok.
512-256=384
Kétszerkettőnéhaöt.Vagy nagyon késő van, és nagyon nem értek valamit?
Nem. (: En nem tudok szamolni, meg keso van. Bar itt meg csak 10 mult. (: Az volt a fejemben, hogy nalam is 256 megas shared memory-s az x1100, es az 512 megabol megis 384 marad, tehat en sem ertek sok mindent igazabol. De attol meg elirtem (: , koszi a helyesbbitest!
zoltan22 wrote:Ubuntu vagy debian csomag altalaban felmegy… amikor meg en probaltam (3.3-test), akkor meg a debian volt a referencia. Azt irtak, hogy a deb-ek felmennek gond nelkul, kiveve a kernel-kozeli dolgok, mert az mas a mepisben. Azota nem tudom…Hat jah, a 3.3 meg Debian alapu volt, ez a 6.0-4-es mar Ubuntu alapu. Akkor majd probalgatom hozza az Ubuntu drivereket. De csak addig, amig meg nem jelenik az igazi Ubuntu 7.04 (:
Eddig nem szavaztak valami sokan.
KOXX wrote:igen integrált kártya, ami kicsit hátrány a memoria megosztás miatt. a videokari még rendelkezik 256MB memoriával + 512MB DDR rendszermemoria.Tehat a shared memory miatt igazabol 384 MB az az 512, merthogy a sys-ram-bol eszi le azt a 256-ot az IGP-s kartya. Bar ez elvileg meg igy is eleg kene, hogy legyen ahhoz, hogy 2D alatt ne legyenek ilyen gondok.
KOXX wrote:gf6100 kártya…az e17-es ablakkezelőben is szépen mutatkozik ez a lassulás, ha több ablak nyitva van. nem lehet hogy xorg.conf-ba kéne valamit vésnem?Tehat integralt, IGP-s kartya (6100)? Nem shared memory-s, es a rendszer-RAM-on osztozik ilyenkor az OS es az IGP?
Vagy a 32 bites mepishez barmelyik 32 bites ubuntu csomag, a 64 bites mepishez pedig barmelyik 64 bites ubuntu csomag felrakhato?
Arra lennek kivancsi, hogy valaki tudja, hogy hol talalhato az a 65000 software / csomag a kulonbozo Mepis verziokhoz? Mert keresem a web-lapjukon, meg guglival is, de eddig nem sok sikerrel sajnos, es ez nekem fontos lenne.
Mar csak 11 nap van a final megjeleneseig.
-
SzerzőBejegyzés