bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,191-1,200 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Villanykörte #2087020
    bepe79
    Felhasználó

      Meg ugye ne felejtsuk el a windows-os ajtot Pesten, amikor bentragadtak az epuletben emberek tobb oran keresztul, mert lefagyott az ajtot mukodteto windows OS…

      Hozzászólás: Villanykörte #2087019
      bepe79
      Felhasználó
        Szakatt wrote:
        És francia autón tanultam anno vezetni. ott is gondok voltak a villanykörtékkel (flancosan izzókkal 😀 ), amik főleg a vizsgán zavartak, mikor is a ködlámpa az ellenőrzésnél nem volt hajlandó felkapcsolódni. Pár perc alatt leizzadtam 3 heti
        Hozzászólás: Megjelent a FreeSBIE 2.0 #2087087
        bepe79
        Felhasználó
          attila1964 wrote:
          Ez csak liveCD, vagy telepíthető is?

          Nem telepitheto. Arra ott van a FreeBSD 6.2 (:
          Itt a hivatalos allaspont errol:

          `6.2 Can I install FreeSBIE 2.0 on my hard disk?

          Short answer: no. Long answer: FreeSBIE 1.1 had BSDInstaller installed, thus it was possible to install FreeSBIE 1.1 on a hard disk. Due to lack of time, resources and interest, FreeSBIE 2.0 does not offer this feature. Nevertheless, since FreeSBIE is nothing more than FreeBSD on a Live CD you can install FreeBSD, take FreeSBIE’s configuration files and copy them to the installed FreeBSD system.`

          Hozzászólás: ATI install hiba #2076417
          bepe79
          Felhasználó
            Theox wrote:
            3.1-es Sabayont próbáltam, az fel se ismerte a kártyám, sőt korrekt frissítést se akart adni a kártyámhoz, pedig nem mai darab. Nálam már ott elbukott ez a disztró.

            A 3.1 olyan regi, hogy mar nincs is kint link ra a fooldalukon. Azota kijott egy 3.2, egy 3.25, es egy 3.26 releas. Megeszem a kalapom, ha a 3.26 nem ismeri fel a 9600XT/9600nonPRO/9600PRO, stb. kartyakat. Olyan egyszeruen nincs. Ha van idod, nezd meg majd egyszer a 3.26-ot, szerintem erdemes.

            Hozzászólás: Új kártya régi xorg.conf fájl és fagyás #2085863
            bepe79
            Felhasználó
              l_lorincz wrote:
              Nem. Van (vagy már lassan csak volt) egy nv geforce 2 mx400-as kártya, de már win alatt is gáz volt. És azzal próbáltam ki. De majdnem az lett a vége, hogy ki az ablakon. Ha nem állna annyi autó a parkolóban akkor lehet, hogy így járt volna. Most szenvedek a 9600XT-vel. Arra már rájöttem, hogy a gyári ati driver a kernel modult nem tudja installálni.

              Ubuntuhoz vannak nagyon jo howto-k az fglrx-el kapcsolatban, keress majd ra a google-el, vagy kukkants be az ATi szekcionak a howto topikjaba.

              Hozzászólás: ATI install hiba #2076415
              bepe79
              Felhasználó
                Theox wrote:
                A probléma nem oldódott meg.
                De azóta már disztrót váltottam (nem is 1x). Meg rájöttem hogy amiket használok, ahhoz nincs is szükség erre a driverre.

                Vagy kiprobalhatod a Sabayon 3.26-os Linuxot, es olyan desktopot meg 3D-s feluletet (XGL / AXGL) varazsol neked mindenfele allitgatas nelkul, hogy tatva marad a szad! (:

                Hozzászólás: Linux disztribucio 2007/Q1 szavazas #2086595
                bepe79
                Felhasználó

                  Az Ubuntu nyert?

                  Hozzászólás: Villanykörte #2087007
                  bepe79
                  Felhasználó
                    Deus wrote:
                    A flood-on kívül van értelme ennek? Ha nincs akkor meg minek kellett létrehozni ezt (is)?
                    Tudom: http://hup.hu/node/23585, de akkor is. >:(

                    hat ez egy jo kerdes (:

                    Hozzászólás: Ubuntu Linux 7.04 (`Feisty Fawn Herd`) #2086334
                    bepe79
                    Felhasználó

                      http://distrowatch.com/?newsid=03972#0

                      The second alpha build (also known as „Herd CD”) of Ubuntu 7.04 started to appear on Ubuntu mirrors last week and the release was formally announced today: „Herd 2 released. The primary focus during the time from Herd 1 have been the re-merging of changes from Debian and inclusion of new versions of applications. Notably, we have upgraded the kernel to 2.6.20. This is an early set of images, so you can expect some bugs. Among these are the following: the alternate i386 install CD takes a very long time (about five minutes) to do hardware detection on some machines; the desktop installer sometimes mounts the newly partitioned hard drive and then fails.”

                      release announcement: https://lists.ubuntu.com/archives/ubuntu-devel-announce/2007-January/000236.html

                      features page: http://www.ubuntu.com/testing/herd2

                      Herd 2 CDs for Kubuntu (see new features), Xubuntu and Edubuntu 7.04 are also available.

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1950442
                      bepe79
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 1,191-1,200 / 3,376