Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Odase neki, Wait kolleganak a fejeben is kieghetett a korte, amikor ezt a topikot nyitotta..

vagy csak egyszeruen


Ez egy beugratos topic. Valahol olvastam a neten, hogyha valaki a villanykorte kicsereleserol inditana topicot, abban is legalabb 10-20 ember post-olna… a poent nem lovom le, mindenki nezzen utana… (:
klala wrote:A vga kártya is rendben van 1280×800 ban.Ahogy nezem, a te laptopodban is Radeon 200M kartya van (ATi Radeon Xpress 1100 / 1150 chipset), akkor pedig nem VGA, hanem IGP v. Mobility, de ez mar csak reszletkerdes. A hang hogy nem megy? ALSA-val probaltad UHU 2.0 alatt?
klala wrote:Network controller: Broadcom Corporation BCM4318 [AirForce One 54g] 802.11g Wireless LAN Controller (rev 02)Szorol szora ugyanaz, mint az enyem.. nem baj klala, most mar egyre tobb disztroba kezd beepulni a normalis bcm4318 (bcm43xx) firmware, es egyre tobb kezeli le jol… nemsokara barmelyik disztro uj verziojat telepitve, mukodni fog egybol a wifi kartyankon a net.
ELaci wrote:Az az érzésem hogy ez a cikk: http://index.hu/tech/szoftver/vista070109/ néhány millárdos kárt okozott az M$.hu -nak. Nem csodálkoznék rajta hogy egyszer csak eltünne onnan. Nem lehet véletlen hogy pont vasárnap délután került oda.Az MS-t ez egy picit sem erdekli szvsz, meg az emberek sem fognak rohanni linuxot meg bsd-t telepiteni emiatt a cikk miatt a gepukre. Szerintem ugyanolyan mertekben felkapott lesz a Vista hamarosan, mint anno az XP.
retaliator44 wrote:Én amíg az MS Office-ot telepítette, nekiálltam Need for Speed Carbonozni. Semmi baja nem volt…Attol nem is, az nem fogja megfogni a geped..
Akkor Need for Speed Carbonozz, amikor fut a Norton Antivirus 2006 full scanje, vagy megy egy dvd-rip a gepeden, es mindjart meglatod a kulonbseget. Az Office telepites az nem egy eroforras-igenyes muvelet.Lizard wrote:Sziaszok!Előszöris a gyári ATi drivert nem kell feltenni, mert nekem egy 9200as radeonnal gyári driver nélkül anno nagyon szépen működött.
A Radeon 9200 / 9200 SE-ig alapban volt 3D tamogatas valamiert, tehat driver nelkul is ment korrektul.
l_lorincz wrote:De mi az, hogy felteszek egy rendszert és nem tudom egyből használni, úgy hogy csak másolok vele??? Semmi extra.Linuxnal is van ilyen. Nekem a Sabayon 3.26 a telepites utan az elso boot utan kiirta, hogy first boot, please be patient, tehat, hogy elso boot folyamatban, legy kis turelemmel.. nyilvan en sem strapalom kozben agyon akkor a rendszert…
zoltan22 wrote:Miert lama, ha elkezd masolgatni? Ha csak egy _kicsit_ lassabb lesz a rendszer?ELaci wrote:Egy kis érdekesség hogy az ubuntusok döngethessék a mellüket:
http://index.hu/tech/szoftver/vista070109/Az, hogy a Vista-nak fut az indexing szolgaltatasa a rendszer telepitese utan, az egeszen normalis. Es a kozben valo masolas tovabb tart, de nem `lefagy`, meg `kifagy`. Jo nagy lama lehet, aki a Vista telepites utan, amig fut az indexing service (hacsak ki nem kapcsoljuk), elkezd 4000 kepet masolgatni ossze-vissza. Errol ennyit…
-
SzerzőBejegyzés
