bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,201-1,210 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Villanykörte #2087004
    bepe79
    Felhasználó

      Odase neki, Wait kolleganak a fejeben is kieghetett a korte, amikor ezt a topikot nyitotta..

      biggrin_2.gif

      vagy csak egyszeruen

      x3d2td.jpg

      d3.gif

      Hozzászólás: Villanykörte #2087003
      bepe79
      Felhasználó

        Ez egy beugratos topic. Valahol olvastam a neten, hogyha valaki a villanykorte kicsereleserol inditana topicot, abban is legalabb 10-20 ember post-olna… a poent nem lovom le, mindenki nezzen utana… (:

        Hozzászólás: ASUS A6RP&UHU #2077558
        bepe79
        Felhasználó
          klala wrote:
          A vga kártya is rendben van 1280×800 ban.

          Ahogy nezem, a te laptopodban is Radeon 200M kartya van (ATi Radeon Xpress 1100 / 1150 chipset), akkor pedig nem VGA, hanem IGP v. Mobility, de ez mar csak reszletkerdes. A hang hogy nem megy? ALSA-val probaltad UHU 2.0 alatt?

          Hozzászólás: ASUS A6RP&UHU #2077556
          bepe79
          Felhasználó
            klala wrote:
            Network controller: Broadcom Corporation BCM4318 [AirForce One 54g] 802.11g Wireless LAN Controller (rev 02)

            Szorol szora ugyanaz, mint az enyem.. nem baj klala, most mar egyre tobb disztroba kezd beepulni a normalis bcm4318 (bcm43xx) firmware, es egyre tobb kezeli le jol… nemsokara barmelyik disztro uj verziojat telepitve, mukodni fog egybol a wifi kartyankon a net.

            Hozzászólás: Ubuntu es a terjedese #2086779
            bepe79
            Felhasználó
              ELaci wrote:
              Az az érzésem hogy ez a cikk: http://index.hu/tech/szoftver/vista070109/ néhány millárdos kárt okozott az M$.hu -nak. Nem csodálkoznék rajta hogy egyszer csak eltünne onnan. Nem lehet véletlen hogy pont vasárnap délután került oda.

              Az MS-t ez egy picit sem erdekli szvsz, meg az emberek sem fognak rohanni linuxot meg bsd-t telepiteni emiatt a cikk miatt a gepukre. Szerintem ugyanolyan mertekben felkapott lesz a Vista hamarosan, mint anno az XP.

              Hozzászólás: Ubuntu es a terjedese #2086776
              bepe79
              Felhasználó
                retaliator44 wrote:
                Én amíg az MS Office-ot telepítette, nekiálltam Need for Speed Carbonozni. Semmi baja nem volt…

                Attol nem is, az nem fogja megfogni a geped..
                Akkor Need for Speed Carbonozz, amikor fut a Norton Antivirus 2006 full scanje, vagy megy egy dvd-rip a gepeden, es mindjart meglatod a kulonbseget. Az Office telepites az nem egy eroforras-igenyes muvelet.

                Hozzászólás: 3D asztal #2077618
                bepe79
                Felhasználó
                  Lizard wrote:
                  Sziaszok!

                  Előszöris a gyári ATi drivert nem kell feltenni, mert nekem egy 9200as radeonnal gyári driver nélkül anno nagyon szépen működött.

                  A Radeon 9200 / 9200 SE-ig alapban volt 3D tamogatas valamiert, tehat driver nelkul is ment korrektul.

                  Hozzászólás: Ubuntu es a terjedese #2086772
                  bepe79
                  Felhasználó
                    l_lorincz wrote:
                    De mi az, hogy felteszek egy rendszert és nem tudom egyből használni, úgy hogy csak másolok vele??? Semmi extra.

                    Linuxnal is van ilyen. Nekem a Sabayon 3.26 a telepites utan az elso boot utan kiirta, hogy first boot, please be patient, tehat, hogy elso boot folyamatban, legy kis turelemmel.. nyilvan en sem strapalom kozben agyon akkor a rendszert…

                    Hozzászólás: Ubuntu es a terjedese #2086770
                    bepe79
                    Felhasználó
                      zoltan22 wrote:
                      Miert lama, ha elkezd masolgatni? Ha csak egy _kicsit_ lassabb lesz a rendszer?
                      Hozzászólás: Ubuntu es a terjedese #2086766
                      bepe79
                      Felhasználó
                        ELaci wrote:
                        Egy kis érdekesség hogy az ubuntusok döngethessék a mellüket:
                        http://index.hu/tech/szoftver/vista070109/

                        Az, hogy a Vista-nak fut az indexing szolgaltatasa a rendszer telepitese utan, az egeszen normalis. Es a kozben valo masolas tovabb tart, de nem `lefagy`, meg `kifagy`. Jo nagy lama lehet, aki a Vista telepites utan, amig fut az indexing service (hacsak ki nem kapcsoljuk), elkezd 4000 kepet masolgatni ossze-vissza. Errol ennyit…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,201-1,210 / 3,376