bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,211-1,220 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Delta Force 2 #2015603
    bepe79
    Felhasználó

      Amig nem erkezik meg az origi Delta Force 2, addig nyomom most a Delta Force Land Warrior demot es a Delta Force 2 demot:szabalyosan jok a mai tomeg-bugyuta-FPS-ek utan.

      Hozzászólás: Linux disztribucio 2007/Q1 szavazas #2086586
      bepe79
      Felhasználó

        Az UHU nagyon jon fol az Ubuntu nyakara..

        Hozzászólás: Linux disztribucio 2007/Q1 szavazas #2086582
        bepe79
        Felhasználó
          smica wrote:
          Tudom, hogy van „Egyéb” nevû kategória, de azért a Knoppix benne lehetett volna a listában (elég népszerû ehhez).

          Mar benne van. (: Csak eleg hulyen nez igy ki az Egyeb utan : DDD

          Hozzászólás: Ubuntu es a terjedese #2086763
          bepe79
          Felhasználó

            Egyebket mar annyi Ubuntu van, Edgy, Dapper, Breezy, Feisty Fawn Herd, hogy mar azt sem tudom, hogy melyik melyik. Es akkor ezt meg tetezik azzal, hogy az xubuntu/kubuntu/edubuntu kodnvei meg becenevei is itt keringenek a koztudatban. Ember legyen a talpan, aki kiigazodik kozottuk most mar.

            Hozzászólás: Linux disztribucio 2007/Q1 szavazas #2086575
            bepe79
            Felhasználó

              A Gentoo es a Frugal is nagyon jon felfele. (:

              Hozzászólás: Linux disztribucio 2007/Q1 szavazas #2086574
              bepe79
              Felhasználó
                Deus wrote:
                Külön van felsorolva, külön disztrónak számít (annak ellenére, h többnyire csak a grafikus felület a különbség). Ennél fogva nem fogom összeadni.

                Kulon csak azert van felsorolva, mert en igy csinaltam, es en nem vagyok egy hudenagy Ubuntu-szakerto. (:
                Idezem l_lorincz-et az elozo oldalrol:

                „Azt nem igazán értem, hogy az ubuntu rendszerek miért vannak külön szedve. Egy debianra is feltehetsz akármilyen kezelőfelületet. És akkor miért nem írjuk oda, hogy debian KDE-vel, vagy gnome-mal, és ez persze a többi disztribre is igaz. Én is simán feltehetnék egy XFCE-t és akkor már Xubuntum van?? Vagy KXubuntum??
                Szóval ha ezeket egyesítjük akkor az ubuntu rendszerek vezetnek.„

                Tehat van aki meg igy gondolkodik.

                Hozzászólás: Ubuntu es a terjedese #2086756
                bepe79
                Felhasználó
                  retaliator44 wrote:
                  bepe79 wrote:
                  Es ha a RAM-hasznalat boot utan 500 mega (keveske hasznalat utan mar lehet az 600 MB is),

                  Kevéske használat után 400 mega alá is megy. Nem vicc.

                  Na de mindezt gondolom kikapcsolt aero-val, kikapcsolt indexing service-el, kikapcsolt UAC-al, kikapcsolt hibernate-el, lebutitott, puritan GUI-val. Bar vegulis en is igy fogom hasznalni, ha egyszer felrakom. Ugyanis az az UAC pl. borzasztoan zavaro, az Aero meg csak fogja a rendszert.

                  Hozzászólás: Linux disztribucio 2007/Q1 szavazas #2086571
                  bepe79
                  Felhasználó
                    Deus wrote:
                    Azért olyan „húúúdetoronymagasan” szerintem nem vezet az az Ubuntu. 3 ember a különbség az 1. és a 2. , 4 az 1. és 3. „helyezett” között. (ATM)

                    Hat azert: az Ubuntu 17-esehez add hozza meg a Kubuntu 4-jet, az Xubuntu 1-gyjet, es az Ubuntu CE 1-et. Maris 23 igy.

                    Hozzászólás: Ubuntu es a terjedese #2086754
                    bepe79
                    Felhasználó

                      Irtam a Csabanak az athelyezessel kapcsolatban.

                      Hozzászólás: Ubuntu es a terjedese #2086750
                      bepe79
                      Felhasználó
                        kisbetu wrote:
                        Szerintem nincs ezzel semmi baj, csak nálad, mert te mindenből minden nap a topon akarsz lenni.

                        gondolkodik.gif

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,211-1,220 / 3,376