Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Amig nem erkezik meg az origi Delta Force 2, addig nyomom most a Delta Force Land Warrior demot es a Delta Force 2 demot:szabalyosan jok a mai tomeg-bugyuta-FPS-ek utan.
Az UHU nagyon jon fol az Ubuntu nyakara..
smica wrote:Tudom, hogy van „Egyéb” nevû kategória, de azért a Knoppix benne lehetett volna a listában (elég népszerû ehhez).Mar benne van. (: Csak eleg hulyen nez igy ki az Egyeb utan : DDD
Egyebket mar annyi Ubuntu van, Edgy, Dapper, Breezy, Feisty Fawn Herd, hogy mar azt sem tudom, hogy melyik melyik. Es akkor ezt meg tetezik azzal, hogy az xubuntu/kubuntu/edubuntu kodnvei meg becenevei is itt keringenek a koztudatban. Ember legyen a talpan, aki kiigazodik kozottuk most mar.
A Gentoo es a Frugal is nagyon jon felfele. (:
Deus wrote:Külön van felsorolva, külön disztrónak számít (annak ellenére, h többnyire csak a grafikus felület a különbség). Ennél fogva nem fogom összeadni.Kulon csak azert van felsorolva, mert en igy csinaltam, es en nem vagyok egy hudenagy Ubuntu-szakerto. (:
Idezem l_lorincz-et az elozo oldalrol:„Azt nem igazán értem, hogy az ubuntu rendszerek miért vannak külön szedve. Egy debianra is feltehetsz akármilyen kezelőfelületet. És akkor miért nem írjuk oda, hogy debian KDE-vel, vagy gnome-mal, és ez persze a többi disztribre is igaz. Én is simán feltehetnék egy XFCE-t és akkor már Xubuntum van?? Vagy KXubuntum??
Szóval ha ezeket egyesítjük akkor az ubuntu rendszerek vezetnek.„Tehat van aki meg igy gondolkodik.
retaliator44 wrote:bepe79 wrote:Es ha a RAM-hasznalat boot utan 500 mega (keveske hasznalat utan mar lehet az 600 MB is),Kevéske használat után 400 mega alá is megy. Nem vicc.
Na de mindezt gondolom kikapcsolt aero-val, kikapcsolt indexing service-el, kikapcsolt UAC-al, kikapcsolt hibernate-el, lebutitott, puritan GUI-val. Bar vegulis en is igy fogom hasznalni, ha egyszer felrakom. Ugyanis az az UAC pl. borzasztoan zavaro, az Aero meg csak fogja a rendszert.
Deus wrote:Azért olyan „húúúdetoronymagasan” szerintem nem vezet az az Ubuntu. 3 ember a különbség az 1. és a 2. , 4 az 1. és 3. „helyezett” között. (ATM)Hat azert: az Ubuntu 17-esehez add hozza meg a Kubuntu 4-jet, az Xubuntu 1-gyjet, es az Ubuntu CE 1-et. Maris 23 igy.
Irtam a Csabanak az athelyezessel kapcsolatban.
kisbetu wrote:Szerintem nincs ezzel semmi baj, csak nálad, mert te mindenből minden nap a topon akarsz lenni.
-
SzerzőBejegyzés