Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:bepe79 wrote:De mondhatnek itt foldhozragadtabb alkalmazasokat is, pl. Photoshop, 3DSMax, video digit, stb. Az indexing szolgaltatasrol es az Aero-rol mar ne is beszeljunk.
… ne is beszéljünk….
Ebben a topikban nem is erről kéne, de már kértem, hogy goto kocsma.Na de hogyan? Nem tudom athelyezni a topikot.
retaliator44 wrote:A Vista ultimate kb 8 giga. Ram használat kb 500 mega boot után. A VGA igénnyel nem értek egyet, ugyanúgy ki lehet kapcsolni minden hülye fényezést, mint az xp-ben.Es ha a RAM-hasznalat boot utan 500 mega (keveske hasznalat utan mar lehet az 600 MB is), akkor egy jatek elinditasa utan (Crysis (majd a kozeljovoben), STALKER, Test Drive Unlimited (de mondhatnek mar megjelent gamekat is), amik igenyelnek kb 800MB-1GB RAM-ot, folyamatos swappeles lesz, merthogy nem fernek be mondjuk az 1 GB RAM-ba (ha `csak` 1 GB van). De mondhatnek itt foldhozragadtabb alkalmazasokat is, pl. Photoshop, 3DSMax, video digit, stb. Az indexing szolgaltatasrol es az Aero-rol mar ne is beszeljunk.
Az Ubuntu meg az Xubuntu/Kubuntu/Edubuntu tamogatasa nelkul is magasan vezet most mar. (: Ezek szerint nem csak a distrowatch szerint a legnepszerubb, de itt a forumon sem kevesen hasznaljak es szeretik.
Nem szekalom en a win-t, de szerinted normalis az, hogy 2-4GB RAM + 8800GTX + C2D vagy Core Quadro kell neki?
VectoR wrote:A Vista ~8Gb ebben egy fullos Linuxot lehet csinálni amire egy felhsználónak nem nagyon kell telepítenie semmit már..Az hagyjan, hogy 8 GB-ra telepul (egyebkent az Ultimate edition szerintem tobb…), de Windows forumon engem lebeszeltek rola, hogy eszembe ne jusson 512MB DDRII RAM melle felrakni, mert meg az 1 gigaval is kohogni szokott. A 2 vagy 4 GB RAM-ot szereti, es nem art egy PS2.0-as vagy PS3.0-as DX9-es (vagy most mar DX10-es ugyebar, 8800GTX, stb. VGA hozza a Vista Aero miatt. Procibol szinten bika kell…
dotmind wrote:Rugalmatlan? Mit nem tudsz megcsinalni vele amit mas disztroval igen? Baj hogy konnyen lehet telepiteni?Ha nekem irod, akkor ha elolvastad volna a post-omat, akkor tudnad, hogy a rugalmatlansagot nem az Ubuntu mukodesere irtam (mint ahogy az a te postodbol leszurodne), hanem a terjesztesere… Hogy jon ide a mukodese meg a telepitese es ki beszelt ezekrol? Pont azert akarok Ubuntu-t, mert a 7.04-ben tetszik a ZeroNetConf opcio, tehat hogy nulla konfiggal fog menni barmilyen net…
dotmind wrote:Szerintem az Ubuntuval semmi gaz nincsen. Marketing: Fizettel erte? szerintem nem. Addig meg nem mindegy?Meg nem, de fogok. Mivel itt kint Angliaban a legtobb programom legalis, eredeti, meg a Windows, meg a jatekaim is (Need for Speed: Carbon, Delta Force 2, stb…), ezert az Ubuntu legujabb verziojat is meg fogom venni az OSDisc-en aprilisban valoszinuleg.
Uj hir, hogy belekerult a Mepis-be az user-ek kerelmere az Opera 9.1 Most olvastam a web-oldalukon:
http://www.mepis.org/node/12331
Idezet:
`In response to user requests, Opera 9.1 has been packaged for SimplyMEPIS-32 and SimplyMEPIS-64 and uploaded into the MEPIS pools. There is no official support for these packages beyond that provided in the MEPIS and MEPISLovers forums.
Enjoy,
Warren`
VectoR wrote:azé van ez mert lagyártottak 23545334634565764db lemezt de nem kellett még sem annyi embernek mint azt gondoltál, így aztán el kell hogy fogyjon 😉 ilyen névvel nem is csoda, én azt hittem először hogy egy száraz köhögésről van szó aztán jött a kubuntu ez már szakadozik fel :))LOL
Es az Edubuntu? (((:
Arrol akkor mire asszocialsz? (:sany wrote:„Vezet a Debian, az UHU es az Ubuntu elott. (:”Talán nem véletlen! ;D
De azért, biztos ami biztos gentoo-ra és puppy-ra is szavaztam! 😀
De csak eddig vezetett! (:
Az Ubuntu beerte. : – ) -
SzerzőBejegyzés