bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,231-1,240 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linux disztribucio 2007/Q1 szavazas #2086558
    bepe79
    Felhasználó

      Vezet a Debian, az UHU es az Ubuntu elott. (:

      Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2085987
      bepe79
      Felhasználó
        boycott wrote:
        Igen, WiFi, egy HP Compaq tc4400 notebookon, routeren keresztül, fix belső IP-vel

        Utanaolvastam, es latom, hogy a hp a kovetkezoket irja a te geped specifikacioihoz:

        Wireless
        Integrated Intel PRO/Wireless 3945ABG Network Connection
        Integrated Intel PRO/Wireless 3945BG Network Connection
        Integrated Broadcom 4311ABG WiFi Adapter
        Integrated Broadcom 4311BG WiFi Adapter
        HP Integrated Module with Bluetooth 2.0 Wireless Technology

        Melyik van a tiedben konkretan, melyiket hasznalod? Te is a Broadcom-ot, mint en?

        Hozzászólás: SimplyMEPIS Linux (a WLAN / WiFi kiralya) #2085985
        bepe79
        Felhasználó
          boycott wrote:
          De frissitésre szerintem legtutibb az
          aptitude dist-upgrade

          boycott wrote:
          De frissitésre szerintem legtutibb az
          aptitude dist-upgrade

          Neked milyen neted van? Szinten WiFi?

          Hozzászólás: Linux disztribucio 2007/Q1 szavazas #2086554
          bepe79
          Felhasználó
            Wait wrote:
            Mi az a zUHU? 🙂

            A zUHU? Egy magyar fejlesztesu disztro. A Pozsi es az Egmont fejleszti. Nem ismered? : – DDD

            Hozzászólás: Linux disztribucio 2007/Q1 szavazas #2086552
            bepe79
            Felhasználó

              A zUHU, a Debian, es a Mandriva vezet, fej-fej mellett. (:

              Hozzászólás: Linux disztribucio 2007/Q1 szavazas #2086551
              bepe79
              Felhasználó

                Ne offfooojjjatok maa` a hemeganyocccszaazat neki!!!

                icon_reclamao.gif mad_2.gif

                biggrin_2.gif

                Hozzászólás: Delta Force 2 #2015602
                bepe79
                Felhasználó

                  A grafika nem mai, mivel 90-es evek vege, 2000-es evek elejei a progi, viszont nalam nagy elonye, hogy fut linuxon, meghozza jol. Pas screenshot belole:

                  s13501qoo2s.jpg

                  s135026mpd0.jpg

                  s135034g7t2.jpg

                  s13504gdhq0.jpg

                  s135051225y.jpg

                  Hozzászólás: Delta Force 2 #2015601
                  bepe79
                  Felhasználó

                    Megrendeltem a gemet eredetibenaz amazon.co.uk oldalon:

                    Delivery Details:     
                    Dispatching to: 
                    +++
                    …England PE25 1NJ
                    United Kingdom
                    Delivery Method: Standard Delivery
                    Items:
                    Need to ?
                    Amazon Payments will charge your credit or debit card for this part of your purchase when you place your order. abra-uk will dispatch your item in accordance with their estimate below.
                    Estimated dispatch date for this item: 17 Jan 2007
                        Delta Force 2 – Pc CD Rom
                    £2.72 – Quantity: 1 – Usually dispatched within 1-2 working days
                    Condition: new
                    Sold by: abra-uk
                       

                        Amazon.co.uk Marketplace Order Summary   
                    Items:    £2.72
                    Postage & Packing:    £1.99
                    Total: £4.71
                       

                    Have a promotional claim code?  (learn more)
                    Enter them here (one at a time):
                    Payment Method:

                    Visa/Delta/Electron: ***
                    Exp: 10/2008
                    Billing Address:
                    +++
                    … Skegness, UK
                    … Skegness, Lincolnshire, England, UK
                    England PE25 1NJ
                    United Kingdom

                    Thank you for your order.
                    We will send you an e-mail confirmation shortly.

                    Note: If you ordered several items to be delivered to the same address, we may send them to you in separate packages to give you the fastest service. This will not affect your delivery charges.

                    Novalogic: up.gif ico_respect.gif

                    Hozzászólás: Linux disztribucio 2007/Q1 szavazas #2086547
                    bepe79
                    Felhasználó
                      VectoR wrote:
                      na és ismételten képtelen voltál helyesen kiírni a „blackPanther OS” nevét, gratulálok

                      Miert is? Mert a b betut naggyal irtam, es nem kicsivel? Valoban qrva nagy hiba! rolleyes_2.gif icon_ohmygod.gif Megyek, es estig kukorican fogok terdepelni a sarokban.. icon_ohmygod.gif

                      Hozzászólás: Ubuntu Linux 7.04 (`Feisty Fawn Herd`) #2086331
                      bepe79
                      Felhasználó

                        Es ilyenkor az Ubuntu 7.04 fejlesztese magaval vonja az Xubunu/Edubuntu/Kubuntu fejleszteset es uj erzio kijovetelet is? Tehat osszefuggnek, es mindegyiket ugyanaz a fejlesztocsapat csinalja?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,231-1,240 / 3,376