Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:Fejlesztőeszközök telepítése rendben van?
Most nezem az avatarod alatti infot:
OS: UNIX
Browser: MSIE 6.0(:
Izgi! (:
Inno3D GeForce 7600GS:


`The front of the card is what I would have expected with the Molex connector on the right, just looking down the card I can think of better cooling solutions, but then again the card is midrange – low budget so I shouldn’t expect that much.`
Tehat nagyon-nagyon ajanlatos radugni a tapcsatit, ugyanis azert van rajta. Ha en ertettem felre, akkor sorry, de ha nem, akkor csoda, hogy mukodott egyaltalan valahogy.
Koszi a valaszokat! Egyelore nem sikerult megcsinalnom ay acerhk-val sem, pedig masfel napja csak ezen vagyok.
Meg probalkozom majd, meg egyszer koszonom!En is bep*fatlankodnek! 🙂 Udv mindenkinek az UK-bol, azon belul is Angliabol, Skegnessbol! (: Szerintem a 6800 korrekt kartza, nyugodtan megveheto. Baromi eros, dx9c es tudja a Shader Modell 3.0-at. Nem lesz vele gond, az egesz Gef 6-os szeria tamogatott az altalam eddig hasznalt disztrok alatt. A 6-os szeria felso tagja, a 6800 Ultra utan jottek a 7-es szerias Geforce-ok. Par 7-es szerias low-endnel is erosebb, mint pl. a 7300-asnal. Hat roviden ennyi!
Puszi mindenkinek innen kintrol! :-*
sany wrote:Pedig az kellett volna! 🙁: – ( Ha lesz még, szólok majd. A 128-as meg még meglesz egy darabig.
sany wrote:hogyé adod? 🙂Ott van az ár is. 🙂
De a 256-os Winbond már a HWSW-n ma este elkelt: http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=116773 , a 128MB/133-as Samsungra még nincs vevő.Macskajancsi wrote:bepe79 wrote:Az XP sem kétmagos procikra íródott, ….OFF
Én ugyan veled ellentétben nem vagyok windows-fan, de alapdolgokat illene tudni.
„Windows XP Professional 1-2 CPU”A wines gépemen ilyen fut.
Ja, és 2 (azaz KETTŐ) db processzor van benne.Ha megkérhetlek, ne adj félrevezető információkat akkor sem, ha nem linuxról van szó.
Kösz.
ONMár bocsi, de nálad a kétmagos processzor = a 2 darab processzorral? Mert akkor az no comment kategória. Itt kétmagos procikról volt szó, senki nem beszélt 1-2 CPU meg kettő darab prociról, olvass vissza pls, mielőtt fikázol…
rachel wrote:Nem tudjátok, hogy az UHU 2.0 már kétmagos processzorra íródott-e, mint az XP, vagy még egymagosra?Az XP sem kétmagos procikra íródott, csak ha HT-s procid van, vagy core duo 2, akkor kétprocesszoros kernelt tölt be, tehát le tudja kezelni. Az UHU 2.0 a HyperThreadinget tuti, hogy támogatja, mert direkt rákérdeztem a dev listán a fejlesztőknél, mivel nekem is HT-s procim van. De szerintem a 2 magos core duo 2-őn is fut, meg az A64 X2-őn is rendesen.
csocsoi wrote:Üdvvmi még nem fsza….ujrainduláskor állandóan 85 HZ-re teszi a frekvenciát ami LCD-nél ugye nem jó ha viszatesem 60-ra akkor OK, de miért nem jegyzi meg? mit csináljak hogy 60-nal induljon?
thx
És ha az xorg.conf-ba fixen beírod a natív TFT frissítési frekit?
csocsoi wrote:Végülis jó lett ha simán végigfutatttam a telepitővarázslót…pár napja ugyanigy tettem akkor szétcsalamádézta a képet és sötétség lett a vége de ezt olvashattátok…akkor ott hibáztam nagyot, hogy ati-driver-installer-8.28.8.run helyett a ..29-est tettem fel…apróbetüben meg ma olvastam hogy 9200-eshez nem kéne… 🙂 szóval jó lett….végre szép a kép, nem homály…
(egy piti kédés még igaz nagyon nem ebbe a topicba tartozik) a numlockot hogy tudom beállitani hogy induláskor be legyen kapcsolva?kösz mindenkinek a segitséget!
Igen, a legújabb fglrx csak 9500-tól felfelé támogatja a Radeon kártyákat, a 9200-ast nem sajnos.
Örülök, hogy müxik. 🙂 -
SzerzőBejegyzés

