bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,421-1,430 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: C compiler cannot create executables. #2083495
    bepe79
    Felhasználó
      kisbetu wrote:
      Fejlesztőeszközök telepítése rendben van?

      Most nezem az avatarod alatti infot:

      OS: UNIX
      Browser: MSIE 6.0

      (:

      Izgi! (:

      Hozzászólás: Nvidia csere #2083394
      bepe79
      Felhasználó

        Inno3D GeForce 7600GS:

        image012.jpg

        image018.jpg

        `The front of the card is what I would have expected with the Molex connector on the right, just looking down the card I can think of better cooling solutions, but then again the card is midrange – low budget so I shouldn’t expect that much.`

        Tehat nagyon-nagyon ajanlatos radugni a tapcsatit, ugyanis azert van rajta. Ha en ertettem felre, akkor sorry, de ha nem, akkor csoda, hogy mukodott egyaltalan valahogy.

        Hozzászólás: UHU 2.0 vs. WLAN connection #2083156
        bepe79
        Felhasználó

          Koszi a valaszokat! Egyelore nem sikerult megcsinalnom ay acerhk-val sem, pedig masfel napja csak ezen vagyok.
          Meg probalkozom majd, meg egyszer koszonom!

          Hozzászólás: új videókártya vásárlás #2081245
          bepe79
          Felhasználó

            En is bep*fatlankodnek! 🙂 Udv mindenkinek az UK-bol, azon belul is Angliabol, Skegnessbol! (: Szerintem a 6800 korrekt kartza, nyugodtan megveheto. Baromi eros, dx9c es tudja a Shader Modell 3.0-at. Nem lesz vele gond, az egesz Gef 6-os szeria tamogatott az altalam eddig hasznalt disztrok alatt. A 6-os szeria felso tagja, a 6800 Ultra utan jottek a 7-es szerias Geforce-ok. Par 7-es szerias low-endnel is erosebb, mint pl. a 7300-asnal. Hat roviden ennyi!

            Puszi mindenkinek innen kintrol!  :-*

            bepe79
            Felhasználó
              sany wrote:
              Pedig az kellett volna! 🙁

              : – ( Ha lesz még, szólok majd. A 128-as meg még meglesz egy darabig.

              bepe79
              Felhasználó
                sany wrote:
                hogyé adod? 🙂

                Ott van az ár is. 🙂
                De a 256-os Winbond már a HWSW-n ma este elkelt: http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=116773 , a 128MB/133-as Samsungra még nincs vevő.

                Hozzászólás: UHU 2.0 #2045711
                bepe79
                Felhasználó
                  Macskajancsi wrote:
                  bepe79 wrote:
                  Az XP sem kétmagos procikra íródott, ….

                  OFF
                  Én ugyan veled ellentétben nem vagyok windows-fan, de alapdolgokat illene tudni.
                  „Windows XP Professional 1-2 CPU”

                  A wines gépemen ilyen fut.
                  Ja, és 2 (azaz KETTŐ) db processzor van benne.

                  Ha megkérhetlek, ne adj félrevezető információkat akkor sem, ha nem linuxról van szó.

                  Kösz.
                  ON

                  Már bocsi, de nálad a kétmagos processzor = a 2 darab processzorral? Mert akkor az no comment kategória. Itt kétmagos procikról volt szó, senki nem beszélt 1-2 CPU meg kettő darab prociról, olvass vissza pls, mielőtt fikázol…

                  Hozzászólás: UHU 2.0 #2045709
                  bepe79
                  Felhasználó
                    rachel wrote:
                    Nem tudjátok, hogy az UHU 2.0 már kétmagos processzorra íródott-e, mint az XP, vagy még egymagosra?

                    Az XP sem kétmagos procikra íródott, csak ha HT-s procid van, vagy core duo 2, akkor kétprocesszoros kernelt tölt be, tehát le tudja kezelni. Az UHU 2.0 a HyperThreadinget tuti, hogy támogatja, mert direkt rákérdeztem a dev listán a fejlesztőknél, mivel nekem is HT-s procim van. De szerintem a 2 magos core duo 2-őn is fut, meg az A64 X2-őn is rendesen.

                    Hozzászólás: UHU – ATI #2073154
                    bepe79
                    Felhasználó
                      csocsoi wrote:
                      Üdv

                      vmi még nem fsza….ujrainduláskor állandóan 85 HZ-re teszi a frekvenciát ami LCD-nél ugye nem jó ha viszatesem 60-ra akkor OK, de miért nem jegyzi meg? mit csináljak hogy 60-nal induljon?

                      thx

                      És ha az xorg.conf-ba fixen beírod a natív TFT frissítési frekit?

                      Hozzászólás: UHU – ATI #2073152
                      bepe79
                      Felhasználó
                        csocsoi wrote:
                        Végülis jó lett ha simán végigfutatttam a telepitővarázslót…pár napja ugyanigy tettem akkor szétcsalamádézta a képet és sötétség lett a vége de ezt olvashattátok…akkor ott hibáztam nagyot, hogy ati-driver-installer-8.28.8.run helyett a ..29-est tettem fel…apróbetüben meg ma olvastam hogy 9200-eshez nem kéne… 🙂 szóval jó lett….végre szép a kép, nem homály…
                        (egy piti kédés még igaz nagyon nem ebbe a topicba tartozik) a numlockot hogy tudom beállitani hogy induláskor be legyen kapcsolva?

                        kösz mindenkinek a segitséget!

                        Igen, a legújabb fglrx csak 9500-tól felfelé támogatja a Radeon kártyákat, a 9200-ast nem sajnos.
                        Örülök, hogy müxik. 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,421-1,430 / 3,376