bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,521-1,530 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU 2.0 #2045489
    bepe79
    Felhasználó
      Morzel wrote:
      Megy már rajta az ati kártya?

      Morzel

      Hát.. minden adott, hogy menjen. : – ) xorg 7.1 van alatta, és az ati új fglrx drivere támogatja az x.org 7.1-et, és a 2.6.17.x-es kernelt, ami alatta van. Szerintem mennie kell, kis ügyeskedés után.

      Hozzászólás: Gigabyte GA8IPE1000G #2066588
      bepe79
      Felhasználó

        Már beszélünk épp róla priviben, valószínűleg megveszem a lapot.

        Hozzászólás: Gigabyte GA8IPE1000G #2066586
        bepe79
        Felhasználó

          Első körben nem jött össze a tesómnál a gépcsere s478-ra, mert az ASUS lappal gondok adódtak. Úgyhogy továbbra is vennék / keresek s478-as lapot. 11K KP-ban?  :blush:  :wink1:

          Hozzászólás: Windows Vista és a pontozási rendszere #2069381
          bepe79
          Felhasználó
            kisbetu wrote:
            Hadd álljak be akkor a sorba!
            Az én szememet is csípi ez a hülye téma.

            Nincs itt helye.
            Ennyi.

            Kérem Zárni!

            Köszönjük a részvételt. Erre a nyakamat tettem volna…

            Hozzászólás: Windows Vista és a pontozási rendszere #2069379
            bepe79
            Felhasználó
              Macskajancsi wrote:
              bepe79 wrote:
              Biztosíthatlak, hogy nem az MS-nél dolgozom.;)
              És fizetni sem fizetnek nekem azért, hogy kipróbáljam a buildjeiket és rajongjak értük..

              Marhára nem érdekel, hogy hol dolgozol. Felvetettél egy témát, aminek kapcsán a csodálkozásod kifejezésre juttattad a témával kapcsolatban.
              Jó. (Vállvonogatós szmájli.)
              Ezután szinte napi helyzetjelentést adtál kedvenc oprendszered fejlődési állapotáról. Ez már más téma.
              Hogy egy kicsit megvilágosítsam: én sem vagyok a novell alkalmazottja. Más fórumokon is megfordulok, de eszem ágában sincs szóba hozni olyan dolgot, ami nem annak a fórumnak a profilja. Pl. van néhány, ami egyáltalán nem foglalkozik számítástechnikai problémákkal.
              Ha pl. a momus.hu-n elkezdeném ecsetelni a linux telepítési problémáit, hülyének néznének, és nem is alaptalanul. (Zenei tárgyú portál, koncert és lemezismertetőkkel, kritikákkal, csak hogy képben legyél.)
              Ennek a fórumnak linuxfórum a neve.
              Mint local moderator, ezt neked különösképpen illene tudnod.
              Éntőlem annyit rajonghatsz a windows-odért. amennyit csak akarsz. De nem tartom etikusnak, hogy ezt ezen a fórumon teszed.

              Nem akarok vitatkozni (azt már az Oregon meg a Dexter megtette helyettem, és akkor is kaptál hideget-meleget), de szerintem túlzottan parás vagy. Néha kicsit lazíthatnál, mert az idegeidre fog menni ez az egész. Ez kicsit már szerintem erős, hogy minden topikot zársz, minden topikban kussolni kell mindenkinek, mert nem lehet egyet poénkodni, a flame szekcióban nem lehet „flame”-elni… ha nekem local modként annyit kell tudnom, hogy az ati/nv szekcióban hogyan tasrtsak rendet, a flame szekciót viszont ti, adminok hoztátok létre azért, hogy lehessen flamelni. De te azt sem bírod, ha nem téged flamelnek (nekem speciel semmi bajom veled személy szerint), hanem a Vistát. Ha nem lehet, akkor minek csináltál/csináltatok adminként flame meg off szekciót? A fórumszabályat melyik pontja tiltja / írja elő, hogy az offban / flame-ben csak kiskutyáról, kismacskáról, videókártyáról, jóégtudja miről lehet beszélni, csak épp a Vistáról nem? Miért csípi neked ez (is) a szemed? Várom válaszod (akár priviben is), és pls ne a topik bezárása legyen a reakció, hanem a konkrét és egyértelmű válasz a kérdéseimre.

              Köszi és üdv: Bepe

              Hozzászólás: Windows Vista és a pontozási rendszere #2069377
              bepe79
              Felhasználó
                Macskajancsi wrote:
                bepe79 wrote:
                Nem lesz olyan lassú ez a Vista.

                Szeretném felhívni az összes kedves fórumtárs figyelmét a topik címére.
                Vagy kanyarodjunk vissza, vagy fejezzük be.

                (Úgy látszik, kezdek hisztérikus lenni ettől a topiktól.)

                Biztosíthatlak, hogy nem az MS-nél dolgozom.;)
                És fizetni sem fizetnek nekem azért, hogy kipróbáljam a buildjeiket és rajongjak értük..

                Hozzászólás: Windows Vista és a pontozási rendszere #2069374
                bepe79
                Felhasználó
                  kayapo wrote:
                  uzsolt wrote:
                  Ez a durva, nem a ráspoly 😛

                  Ilyenkor kezdek el „nosztalgiázni”, amikor még 64kb-ban volt minden, mi szem-szájnak ingere, hang, joystick, grafika,…
                  És még a +4kb! Maga volt az álom 😀

                  Hova fejlődik a világ…

                  Igen való igaz, egy 75MHz-es RISC procival és 16MByte memóriával egész a holdig el lehetett repülni, megdöbbentő mennyire nincsenek, vagy szarul vannak optimalizálva azok a programok OS-ek amiket használunk.

                  Egy kb évvel ezelőtt brahiból kipróbáltunk egy win2k-t BBwin-re cseréltük az explorer-t, majd az IEradicatorral teljesen eltávolótottuk az explorert, így „kiherélve” egészen jó sebességgel és stabilitással futott a win.
                  Mostmeg jönnek valami „új” ablakozóval… Aha jó ötlet biztos

                  Nem lesz olyan lassú ez a Vista. Én próbáltam / próbálom az összes Buildet, és a mostani 5600-ás piszok gyors lett az előzőekhez képest. Ez nem azt jelenti, hogy a régebbi gépek nem fognak letérdelni tőle, hanem azt, hogy az 53xx és az 55xx-es buildekhez képest piszokgyorsan áll föl és piszokgyorsan működik még bekapcsolt aero mellett is. Mondjuk olyan gyors soha nem lesz, mint egy KDE (az e17-ről és a többiről már ne is beszéljünk…), de legalább pozitív irányba fejlődik.

                  Hozzászólás: Windows Vista és a pontozási rendszere #2069366
                  bepe79
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: Windows Vista és a pontozási rendszere #2069358
                    bepe79
                    Felhasználó
                      uzsolt wrote:
                      Jól értem, hogy az 1G memóriát fikázza le 2,7-re? Akkor én a 256-ommal ne is próbálkozzak? (nem mintha annyira is akartam volna)

                      Igen, jól látod. 1 GB DDR/400 PC3200-as RAM-om van, egy KINGMAX és egy Hynix modul. 🙂 Erre ad 2.7-es osztályzatot…

                      Hozzászólás: Windows Vista és a pontozási rendszere #2069356
                      bepe79
                      Felhasználó

                        bepevistabuild5600.jpg

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,521-1,530 / 3,376