Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Morzel wrote:Megy már rajta az ati kártya?
Morzel
Hát.. minden adott, hogy menjen. : – ) xorg 7.1 van alatta, és az ati új fglrx drivere támogatja az x.org 7.1-et, és a 2.6.17.x-es kernelt, ami alatta van. Szerintem mennie kell, kis ügyeskedés után.
Már beszélünk épp róla priviben, valószínűleg megveszem a lapot.
Első körben nem jött össze a tesómnál a gépcsere s478-ra, mert az ASUS lappal gondok adódtak. Úgyhogy továbbra is vennék / keresek s478-as lapot. 11K KP-ban? :blush: :wink1:
kisbetu wrote:Hadd álljak be akkor a sorba!
Az én szememet is csípi ez a hülye téma.Nincs itt helye.
Ennyi.Kérem Zárni!
Köszönjük a részvételt. Erre a nyakamat tettem volna…
Macskajancsi wrote:bepe79 wrote:Biztosíthatlak, hogy nem az MS-nél dolgozom.;)
És fizetni sem fizetnek nekem azért, hogy kipróbáljam a buildjeiket és rajongjak értük..Marhára nem érdekel, hogy hol dolgozol. Felvetettél egy témát, aminek kapcsán a csodálkozásod kifejezésre juttattad a témával kapcsolatban.
Jó. (Vállvonogatós szmájli.)
Ezután szinte napi helyzetjelentést adtál kedvenc oprendszered fejlődési állapotáról. Ez már más téma.
Hogy egy kicsit megvilágosítsam: én sem vagyok a novell alkalmazottja. Más fórumokon is megfordulok, de eszem ágában sincs szóba hozni olyan dolgot, ami nem annak a fórumnak a profilja. Pl. van néhány, ami egyáltalán nem foglalkozik számítástechnikai problémákkal.
Ha pl. a momus.hu-n elkezdeném ecsetelni a linux telepítési problémáit, hülyének néznének, és nem is alaptalanul. (Zenei tárgyú portál, koncert és lemezismertetőkkel, kritikákkal, csak hogy képben legyél.)
Ennek a fórumnak linuxfórum a neve.
Mint local moderator, ezt neked különösképpen illene tudnod.
Éntőlem annyit rajonghatsz a windows-odért. amennyit csak akarsz. De nem tartom etikusnak, hogy ezt ezen a fórumon teszed.Nem akarok vitatkozni (azt már az Oregon meg a Dexter megtette helyettem, és akkor is kaptál hideget-meleget), de szerintem túlzottan parás vagy. Néha kicsit lazíthatnál, mert az idegeidre fog menni ez az egész. Ez kicsit már szerintem erős, hogy minden topikot zársz, minden topikban kussolni kell mindenkinek, mert nem lehet egyet poénkodni, a flame szekcióban nem lehet „flame”-elni… ha nekem local modként annyit kell tudnom, hogy az ati/nv szekcióban hogyan tasrtsak rendet, a flame szekciót viszont ti, adminok hoztátok létre azért, hogy lehessen flamelni. De te azt sem bírod, ha nem téged flamelnek (nekem speciel semmi bajom veled személy szerint), hanem a Vistát. Ha nem lehet, akkor minek csináltál/csináltatok adminként flame meg off szekciót? A fórumszabályat melyik pontja tiltja / írja elő, hogy az offban / flame-ben csak kiskutyáról, kismacskáról, videókártyáról, jóégtudja miről lehet beszélni, csak épp a Vistáról nem? Miért csípi neked ez (is) a szemed? Várom válaszod (akár priviben is), és pls ne a topik bezárása legyen a reakció, hanem a konkrét és egyértelmű válasz a kérdéseimre.
Köszi és üdv: Bepe
Macskajancsi wrote:bepe79 wrote:Nem lesz olyan lassú ez a Vista.Szeretném felhívni az összes kedves fórumtárs figyelmét a topik címére.
Vagy kanyarodjunk vissza, vagy fejezzük be.(Úgy látszik, kezdek hisztérikus lenni ettől a topiktól.)
Biztosíthatlak, hogy nem az MS-nél dolgozom.;)
És fizetni sem fizetnek nekem azért, hogy kipróbáljam a buildjeiket és rajongjak értük..kayapo wrote:uzsolt wrote:Ez a durva, nem a ráspoly 😛Ilyenkor kezdek el „nosztalgiázni”, amikor még 64kb-ban volt minden, mi szem-szájnak ingere, hang, joystick, grafika,…
És még a +4kb! Maga volt az álom 😀Hova fejlődik a világ…
Igen való igaz, egy 75MHz-es RISC procival és 16MByte memóriával egész a holdig el lehetett repülni, megdöbbentő mennyire nincsenek, vagy szarul vannak optimalizálva azok a programok OS-ek amiket használunk.
Egy kb évvel ezelőtt brahiból kipróbáltunk egy win2k-t BBwin-re cseréltük az explorer-t, majd az IEradicatorral teljesen eltávolótottuk az explorert, így „kiherélve” egészen jó sebességgel és stabilitással futott a win.
Mostmeg jönnek valami „új” ablakozóval… Aha jó ötlet biztosNem lesz olyan lassú ez a Vista. Én próbáltam / próbálom az összes Buildet, és a mostani 5600-ás piszok gyors lett az előzőekhez képest. Ez nem azt jelenti, hogy a régebbi gépek nem fognak letérdelni tőle, hanem azt, hogy az 53xx és az 55xx-es buildekhez képest piszokgyorsan áll föl és piszokgyorsan működik még bekapcsolt aero mellett is. Mondjuk olyan gyors soha nem lesz, mint egy KDE (az e17-ről és a többiről már ne is beszéljünk…), de legalább pozitív irányba fejlődik.
Publikus lett, ingyenesen és legálisan letölthető a Vista RC1:
http://download.windowsvista.com/preview/rc1/en/download.htm
uzsolt wrote:Jól értem, hogy az 1G memóriát fikázza le 2,7-re? Akkor én a 256-ommal ne is próbálkozzak? (nem mintha annyira is akartam volna)Igen, jól látod. 1 GB DDR/400 PC3200-as RAM-om van, egy KINGMAX és egy Hynix modul. 🙂 Erre ad 2.7-es osztályzatot…

-
SzerzőBejegyzés
