Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:bepe79 wrote:Macskajancsi wrote:Na ja. :blink: Így vagy a válasz OFF, vagy a kérdés van nem egészen megfelelő helyen. :blush:
Te itt MOD vagy???

Jó reggelt kívánok!
Miért, tudnom kéne? Szerintem egyáltalán nem.
uzsolt wrote:Milyen VGA driverről van szó?Mivel 6600-a van, ezért reméljük, hogy az nVidia driverről van szó, és nem az fglrx-et próbálta. : – D
ariszlo wrote:Macskajancsi wrote:Na ja. :blink: Így vagy a válasz OFF, vagy a kérdés van nem egészen megfelelő helyen. :blush:A kérdéssel még minden rendben volt, mert előtte csak a Slackware-ről és a Slackware 64 bites változatáról volt szó.
Te itt MOD vagy???

Az addig ok, hogy van a gentoonak is 64 bites verziója a64-re, de a kétmagos támogatás is benne van az x2-höz és a coreduo2-höz?
Az UHU-ban is van SMP kernel, már az 1.2-nél is, és a HyperThreadinges P4 3.2 Prescottomat ki is használja. E mellett nem tudom, hogy a 2.0 a HT mellett hogy fogja kezelni a „valódi” kétmagosokat (A64X2, CoreDuo2, stb…).
Valami van? 2006.09.01 lett az FTP szerveren a dev ágban a könyvtárak dátuma:
ftp://ftp.uhulinux.hu/pub/uhu/dev/
:poketoungeb:
–Laszlo– wrote:igen ,athlon64/3giga…
Nem tudom hova vezet ez.
Mandriva 2007 Beta 3 (Tyr) ?
Fullra támogatja a 64 bites rendszereket, sőt, arra, és az XGL-re van kihegyezve. Szerintem egy próbát megér, nem rossz disztró a Mandrake/Mandriva.Nemcsak az 1.2 nem az, de a 2.0-ából sem lesz 64 bites.
BARU wrote:aty wrote:Akkor megvárod a Slack 11et(hamarosan érkezik), és kész. :poketoungeb:Oks akkor azlesz 😀 Addig Frug 0.5 😀
Ha engem kérdezel, akkor desktopra UHU 2.0:) Még csak test3 (RC3) létezik, de nemsoká’ kijön a final is. Nagyon korrekt lett, és magyar disztró.
–Laszlo– wrote:Üdv,Megpróbáltam feltenni a 64bites változatot. A 2. cd bekérése után elakadt ,valamit nem talált. Ezek után bármire nyomtam ( elvetés ,újból ,…) semmi értelmeset nem csinált azon kivül ,hogy bejött egy 320×200-as bejelentkezés felhasználónévvel és jelszóval.
Nem értem ,mert ott még nem tartott a telepités hogy megadjak neki bármilyen nevet. Azt sem értem miért ez jött be és miért nem ugrotta át vagy próbálta meg újból.
Mi lehet a baj ?László
Akkor a jollyjoker kérdés: ugye a64 v. a64x2 vagy coreduo2/64 (tehát valamilyen 64 bites proc) alá próbálod feltenni? : – D
-
SzerzőBejegyzés