bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,541-1,550 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: AMD x2 #2070665
    bepe79
    Felhasználó
      kisbetu wrote:
      bepe79 wrote:
      Macskajancsi wrote:
      Na ja. :blink: Így vagy a válasz OFF, vagy a kérdés van nem egészen megfelelő helyen. :blush:

      Te itt MOD vagy??? eek.gif 21.gif d3.gif

      Jó reggelt kívánok!

      Miért, tudnom kéne? Szerintem egyáltalán nem.

      Hozzászólás: Melyik az igazi? #2070741
      bepe79
      Felhasználó
        uzsolt wrote:
        Milyen VGA driverről van szó?

        Mivel 6600-a van, ezért reméljük, hogy az nVidia driverről van szó, és nem az fglrx-et próbálta. : – D

        Hozzászólás: AMD x2 #2070663
        bepe79
        Felhasználó
          ariszlo wrote:
          Macskajancsi wrote:
          Na ja. :blink: Így vagy a válasz OFF, vagy a kérdés van nem egészen megfelelő helyen. :blush:

          A kérdéssel még minden rendben volt, mert előtte csak a Slackware-ről és a Slackware 64 bites változatáról volt szó.

          Te itt MOD vagy??? eek.gif 21.gif d3.gif

          Hozzászólás: AMD x2 #2070655
          bepe79
          Felhasználó

            Az addig ok, hogy van a gentoonak is 64 bites verziója a64-re, de a kétmagos támogatás is benne van az x2-höz és a coreduo2-höz?

            Hozzászólás: AMD x2 #2070653
            bepe79
            Felhasználó

              Az UHU-ban is van SMP kernel, már az 1.2-nél is, és a HyperThreadinges P4 3.2 Prescottomat ki is használja. E mellett nem tudom, hogy a 2.0 a HT mellett hogy fogja kezelni a „valódi” kétmagosokat (A64X2, CoreDuo2, stb…).

              Hozzászólás: UHU 2.0 #2045467
              bepe79
              Felhasználó

                Valami van? 2006.09.01 lett az FTP szerveren a dev ágban a könyvtárak dátuma:

                ftp://ftp.uhulinux.hu/pub/uhu/dev/

                :poketoungeb:

                Hozzászólás: Suse 10.1 telepités #2063837
                bepe79
                Felhasználó
                  –Laszlo– wrote:
                  igen ,athlon64/3giga

                  Nem tudom hova vezet ez.

                  Mandriva 2007 Beta 3 (Tyr) ?
                  Fullra támogatja a 64 bites rendszereket, sőt, arra, és az XGL-re van kihegyezve. Szerintem egy próbát megér, nem rossz disztró a Mandrake/Mandriva.

                  Hozzászólás: Suse 10.1 telepités #2063836
                  bepe79
                  Felhasználó

                    Nemcsak az 1.2 nem az, de a 2.0-ából sem lesz 64 bites.

                    Hozzászólás: Milyen Linuxot ?!? #2070679
                    bepe79
                    Felhasználó
                      BARU wrote:
                      aty wrote:
                      Akkor megvárod a Slack 11et(hamarosan érkezik), és kész. :poketoungeb:

                      Oks akkor azlesz 😀 Addig Frug 0.5 😀

                      Ha engem kérdezel, akkor desktopra UHU 2.0:) Még csak test3 (RC3) létezik, de nemsoká’ kijön a final is. Nagyon korrekt lett, és magyar disztró.

                      Hozzászólás: Suse 10.1 telepités #2063829
                      bepe79
                      Felhasználó
                        –Laszlo– wrote:
                        Üdv,

                        Megpróbáltam feltenni a 64bites változatot. A 2. cd bekérése után elakadt ,valamit nem talált. Ezek után bármire nyomtam ( elvetés ,újból ,…)  semmi értelmeset nem csinált azon kivül ,hogy bejött egy 320×200-as bejelentkezés felhasználónévvel és jelszóval.
                        Nem értem ,mert ott még nem tartott a telepités hogy megadjak neki bármilyen nevet. Azt sem értem miért ez jött be és miért nem ugrotta át vagy próbálta meg újból.
                        Mi lehet a baj ?

                        László

                        Akkor a jollyjoker kérdés: ugye a64 v. a64x2 vagy coreduo2/64 (tehát valamilyen 64 bites proc) alá próbálod feltenni? : – D

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,541-1,550 / 3,376