bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,591-1,600 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: StarCraft BroodWar #1978904
    bepe79
    Felhasználó

      A parancs azért nincs, mert nem telepítetted fel a videókártyád driverét.  🙂 A videókártyád drivere az ATi fglrx driver, és a http://www.ati.com oldalról tölthető le. A .log-ban is, amit beraktál, az látszódik, hogy a 3D-hez MESA-t használ, ami nem túl jó, és ezért szaggatnak / akadnak a játékok.

      Hozzászólás: Loggerek #2069957
      bepe79
      Felhasználó

        Én semmilyet nem használok. : – D Itthoni desktop gépemen van uhu2.0t3, és nem kell logolni, mert tudom, hogy én mit csináltam (csak én használom a gépet)  🙂

        Hozzászólás: Aki keres, tanul #2068735
        bepe79
        Felhasználó
          erdsiger wrote:
          Nem szeretném ha ennek kisbetu által kitalált ‘játéknak’ vége lenne (ráadásul pont az én kérdésemnél 🙂 ), szóval újra felhozom ezt a témát. És akkor megismételve a kérdés, illetve a keresnivaló 🙂 :

          erdsiger wrote:
          Sorolj fel a VSFTP szerver rendszerfájljai közül ötöt! Ha lehet pár szóval, hogy milyen beállítást tartalmaz, de ez nem olyan fontos. (De ne úgy hogy feltelepíted, a válasz linkkel együtt legyen)

          Esszét vagy doktori disszertációt ne írjak belőle? 😀

          Hozzászólás: StarCraft BroodWar #1978901
          bepe79
          Felhasználó
            H Miki wrote:
            Sajnos arra nem bírtam rájönni, hogy mi felel a videókártyám működéséért, de ha valaki elárulja hogy lehet megnézni, akkor megköszönném a segítséget.

            A működéséért a hálózati ~230V és az alaplap AGP slotja felel:) Na jó, komolyra fordítva a szót, 3D alatt az fglrx driver felel érte, és az fglrxinfo nevű konzol-paranccsal tudod megnézni, hogy aktív-e a 3D, és minden rendben van-e.

            bepe79
            Felhasználó

              Nekem is tud a Prescottom 110W-okat fogyasztani és 70-80 fokokig melegedni a mag. : – ( A Barton a Prescottokhoz képest egy hűtőszekrény.

              Hozzászólás: Windows Vista és a pontozási rendszere #2069336
              bepe79
              Felhasználó
                Wait wrote:
                Azt hiszed, minden második gépben figyel? Ezen számmal kicsit el vagy tévedve… Elég sok irodában járok, és ha minden 10-edik gépben ha van olyan kártya. A „minden 2. gép” kategórájában ezek, sőt, még az iskolák gépei is benne vannak, ahol ilyen kártya talán a 30-ból van egyben (tanári gép…).
                Nem tudom, minek mondom, amikor – bár van ilyen videokártyám – még sem fogom feltenni. Láttam már olyan winyót, ami 4 évet pörgött egy Linux alatt, és a másikat, amin win volt, és csak 3 évet pörgött, de meghalt. Nekem – első sorban – ez a bajom.
                Kicsit túl Linux vs. Win lett, bocsánat érte 🙂

                Az irodába meg nem kell se dx9, se vista aero. Oda elég a lebutította graph felület, az office meg hasonlókhoz nem kell a csicsa.

                Hozzászólás: Windows Vista és a pontozási rendszere #2069333
                bepe79
                Felhasználó

                  A Vista grafikus újdonságai kishasználására nem kell csúcshardware, elég egy ma már minden 2. gépben ott figyelő dx9-es videókártya.

                  Hozzászólás: moderatori idiotizmus a linuxforum.hu -n #2067932
                  bepe79
                  Felhasználó
                    Too wrote:
                    az eredeti topic-címhez :

                    mi lenne, ha simán kimennénk egy szép mezőre és összevernénk egymást moderátorok-nem moderátorok, ablakhasználók, téligumisok, újoncok, ésatöbbi? siráj lenne sztem.. 🙂 oszt röhöghetnénk együtt, meg lekközelebb nem irkálnánk baromságokat, mert tudjuk majd, hogy kinek mekkora a keze. utána közös sörözés, miegyéb.

                    Xidőre van szükségem! ezt meg kell beszélnünk és nem akarom, hogy elhidegüljünk egymástól.X

                    Nem s mondassz hülyeséget! 1053181904.gif Micsoda remek ötlet! Időpont? Hely? nevet.gif

                    Hozzászólás: Windows Vista és a pontozási rendszere #2069324
                    bepe79
                    Felhasználó

                      Aeroval kapcsolatban meg:

                      http://www.wapzona.hu/index.php?kategoria=hirek&cikkid=1064

                      „A legszembeötlőbb újítás a felugró 3D-s ablak. Hasonlóan működik, mint az Alt – Tab váltás (ami egyébként itt is megmarad és előnézeti képet fog mutatni az éppen futó programokból), csak itt a windows billentyű és a Tab kombinációjával fog működni, aminek hatására hatalmas élő képet fog mutatni az alkalmazásokból. A Tab billentyű újbóli lenyomásával vagy az egérgörgő használatával lehet majd váltogatni az ablakok között.”

                      Forrás: wapzona.hu

                      vista.jpg

                      Hozzászólás: Windows Vista és a pontozási rendszere #2069323
                      bepe79
                      Felhasználó

                        Újításoknak pedig ott van a hang/beszédfelismerő rendszer, a shadow tárolási rendszer, az aero, stb. stb.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,591-1,600 / 3,376