Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A parancs azért nincs, mert nem telepítetted fel a videókártyád driverét. 🙂 A videókártyád drivere az ATi fglrx driver, és a http://www.ati.com oldalról tölthető le. A .log-ban is, amit beraktál, az látszódik, hogy a 3D-hez MESA-t használ, ami nem túl jó, és ezért szaggatnak / akadnak a játékok.
Én semmilyet nem használok. : – D Itthoni desktop gépemen van uhu2.0t3, és nem kell logolni, mert tudom, hogy én mit csináltam (csak én használom a gépet) 🙂
erdsiger wrote:Nem szeretném ha ennek kisbetu által kitalált ‘játéknak’ vége lenne (ráadásul pont az én kérdésemnél 🙂 ), szóval újra felhozom ezt a témát. És akkor megismételve a kérdés, illetve a keresnivaló 🙂 :erdsiger wrote:Sorolj fel a VSFTP szerver rendszerfájljai közül ötöt! Ha lehet pár szóval, hogy milyen beállítást tartalmaz, de ez nem olyan fontos. (De ne úgy hogy feltelepíted, a válasz linkkel együtt legyen)Esszét vagy doktori disszertációt ne írjak belőle? 😀
H Miki wrote:Sajnos arra nem bírtam rájönni, hogy mi felel a videókártyám működéséért, de ha valaki elárulja hogy lehet megnézni, akkor megköszönném a segítséget.A működéséért a hálózati ~230V és az alaplap AGP slotja felel:) Na jó, komolyra fordítva a szót, 3D alatt az fglrx driver felel érte, és az fglrxinfo nevű konzol-paranccsal tudod megnézni, hogy aktív-e a 3D, és minden rendben van-e.
Nekem is tud a Prescottom 110W-okat fogyasztani és 70-80 fokokig melegedni a mag. : – ( A Barton a Prescottokhoz képest egy hűtőszekrény.
Wait wrote:Azt hiszed, minden második gépben figyel? Ezen számmal kicsit el vagy tévedve… Elég sok irodában járok, és ha minden 10-edik gépben ha van olyan kártya. A „minden 2. gép” kategórájában ezek, sőt, még az iskolák gépei is benne vannak, ahol ilyen kártya talán a 30-ból van egyben (tanári gép…).
Nem tudom, minek mondom, amikor – bár van ilyen videokártyám – még sem fogom feltenni. Láttam már olyan winyót, ami 4 évet pörgött egy Linux alatt, és a másikat, amin win volt, és csak 3 évet pörgött, de meghalt. Nekem – első sorban – ez a bajom.
Kicsit túl Linux vs. Win lett, bocsánat érte 🙂Az irodába meg nem kell se dx9, se vista aero. Oda elég a lebutította graph felület, az office meg hasonlókhoz nem kell a csicsa.
A Vista grafikus újdonságai kishasználására nem kell csúcshardware, elég egy ma már minden 2. gépben ott figyelő dx9-es videókártya.
Too wrote:az eredeti topic-címhez :mi lenne, ha simán kimennénk egy szép mezőre és összevernénk egymást moderátorok-nem moderátorok, ablakhasználók, téligumisok, újoncok, ésatöbbi? siráj lenne sztem.. 🙂 oszt röhöghetnénk együtt, meg lekközelebb nem irkálnánk baromságokat, mert tudjuk majd, hogy kinek mekkora a keze. utána közös sörözés, miegyéb.
Xidőre van szükségem! ezt meg kell beszélnünk és nem akarom, hogy elhidegüljünk egymástól.X
Nem s mondassz hülyeséget!
Micsoda remek ötlet! Időpont? Hely? 
Aeroval kapcsolatban meg:
http://www.wapzona.hu/index.php?kategoria=hirek&cikkid=1064
„A legszembeötlőbb újítás a felugró 3D-s ablak. Hasonlóan működik, mint az Alt – Tab váltás (ami egyébként itt is megmarad és előnézeti képet fog mutatni az éppen futó programokból), csak itt a windows billentyű és a Tab kombinációjával fog működni, aminek hatására hatalmas élő képet fog mutatni az alkalmazásokból. A Tab billentyű újbóli lenyomásával vagy az egérgörgő használatával lehet majd váltogatni az ablakok között.”
Forrás: wapzona.hu

Újításoknak pedig ott van a hang/beszédfelismerő rendszer, a shadow tárolási rendszer, az aero, stb. stb.
-
SzerzőBejegyzés
