bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,601-1,610 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Windows Vista és a pontozási rendszere #2069322
    bepe79
    Felhasználó

      Én meg még soha nem szívtam win alatt, kizárólag csak a saját hibámból kifolyólag az alatt is.. pl. mikor a Vistámat megborítottam a 4.03-as Daemon Toolsal, és meg is feküdt tőle.  ;D Na de ott sem a Vista volt a ludas, főleg így, hogy ha olyan programot akarsz telepíteni, ami szerinte nem biztonságos vagy nem tanácsolt, akkor szól jó előre. Na persze az UAC-ot is érdemes bekapcsolva hagyni.

      Hozzászólás: Telefon… #2069939
      bepe79
      Felhasználó

        Voda kártyás, azon belül is Vita Joker.  🙂

        Hozzászólás: StarCraft BroodWar #1978898
        bepe79
        Felhasználó
          H Miki wrote:
          Mostmár eljutottam odáig, hogy megy rendesen a starcraft. A gond csak a sebességgel van. Kissé szaggat… Valaki tud valami megoldást???

          ATi vagy nVidia kártyád van? És melyik driver van fent hozzá? 🙂

          Hozzászólás: Windows Vista és a pontozási rendszere #2069317
          bepe79
          Felhasználó
            Hozzászólás: Windows Vista és a pontozási rendszere #2069316
            bepe79
            Felhasználó

              Kész a kép, minden grafikai feature-t nyilván nem tudok bekapcsolni, mert még csak egy alpha-beta nVidia ForceWare driver van a Vista Beta2 alá.

              Hozzászólás: Windows Vista és a pontozási rendszere #2069315
              bepe79
              Felhasználó
                juuzer wrote:
                Bepe79 lesz akkor full aero-s screenshot? Hol lehet reggelni? Egy legális béta vista-t megnéznék én is hogy érzi magát a gépemen.

                A Beta2-re már nem lehet regelni. Viszont pár hét múlva jön az RC1, és arra újra lehet lessz, majd szólok nektek itt a topikban.

                http://winportal.net/?id=389

                    * A Windows Vista RC1 publikus tesztverzió lesz, a szoftverhez egy rövid regisztrációs lap kitöltésével mindenki hozzájuthat, amint megjelenik.
                    * A Windows Vista RC1 változat azon felhasználóknak is elérhető lesz, akik nem vettek részt a Beta 2-es verzió nyilvános tesztelésében.[/b]
                    * Azon felhasználók, akik regisztráltak a Beta 2 letöltésére, vagy megrendelték a DVD csomagot, automatikus értesítést kapnak majd az RC1 elérhetőségéről.

                Full aeros képet meg csinálok most, csak átbutulom a gépet a pista alá. Pill.  🙂

                Hozzászólás: Windows Vista és a pontozási rendszere #2069313
                bepe79
                Felhasználó
                  kayapo wrote:
                  ŐŐŐŐŐ
                  valahol olvastam…
                  …És akkor még nem is beszéltünk a csuda Aero és az Xorg 7.8 „hasonlóságairól”, stb…, stb…, stb…

                  xorg7.8? wtf?

                  p.s.: az otthoni desktop gépedben van 4 giga ram? 🙂

                  Hozzászólás: UHU 2.0 #2045417
                  bepe79
                  Felhasználó

                    + már full rebuild sem nagyon sok van hátra, + a kernel is véglegesnek látszik + a kde és gnome verziók sem nagyon fognak már változni. Legalábbis én így tudom. Tehát a végső fázisban van az UHU 2.0, már csak a „csiszolás” folyik.

                    Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973715
                    bepe79
                    Felhasználó
                      kelemengabor wrote:
                      bepe79 wrote:
                      A következő két topikról:

                      http://www.linuxforum.hu/index.php?topic=15228.0

                      http://www.linuxforum.hu/index.php?topic=15227.0

                      levettem a kiemeltséget, és másik két topik kapta meg azt.

                      Nem lett volna egyszerűbb simán csak módosítani?

                      Azt terveztem, de nem akartam belebarmolni más postjába. Pl. a tiédbe. Az olyan kretén dolog szerintem beleírni más hozzászólásába. Persze még visszacsinálhatjuk, mert ott van a két másik topik is. Ezt kérdeztem meg tőled priviben, csak közbeszólt a fórum-arculatváltás.

                      Hozzászólás: Videokártya driver #2069936
                      bepe79
                      Felhasználó
                        debman15 wrote:
                        Sziasztok!! Kell-e külön telepíteni az nvidia drivert az UHU-2.0 -ra?Mert a telepítés végén kiírta,hogy hogy nv vagyis kiválasztottam!!!!

                        bye

                        Szia! Ha szeretnél normális ogl-t és d3d9-et, akkor kell külön telepítened az nVidia drivert. A http://www.nvidia.com oldalról tudod letölteni a drivert, és az UHU 2.0 topikban ismertetett módokon lehet telepíteni 2.0-ára. Én nem javaslom! Főleg UHU 2.0-ára nem.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,601-1,610 / 3,376