Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Én meg még soha nem szívtam win alatt, kizárólag csak a saját hibámból kifolyólag az alatt is.. pl. mikor a Vistámat megborítottam a 4.03-as Daemon Toolsal, és meg is feküdt tőle. ;D Na de ott sem a Vista volt a ludas, főleg így, hogy ha olyan programot akarsz telepíteni, ami szerinte nem biztonságos vagy nem tanácsolt, akkor szól jó előre. Na persze az UAC-ot is érdemes bekapcsolva hagyni.
Voda kártyás, azon belül is Vita Joker. 🙂
H Miki wrote:Mostmár eljutottam odáig, hogy megy rendesen a starcraft. A gond csak a sebességgel van. Kissé szaggat… Valaki tud valami megoldást???ATi vagy nVidia kártyád van? És melyik driver van fent hozzá? 🙂
Kész a kép, minden grafikai feature-t nyilván nem tudok bekapcsolni, mert még csak egy alpha-beta nVidia ForceWare driver van a Vista Beta2 alá.
juuzer wrote:Bepe79 lesz akkor full aero-s screenshot? Hol lehet reggelni? Egy legális béta vista-t megnéznék én is hogy érzi magát a gépemen.A Beta2-re már nem lehet regelni. Viszont pár hét múlva jön az RC1, és arra újra lehet lessz, majd szólok nektek itt a topikban.
* A Windows Vista RC1 publikus tesztverzió lesz, a szoftverhez egy rövid regisztrációs lap kitöltésével mindenki hozzájuthat, amint megjelenik.
* A Windows Vista RC1 változat azon felhasználóknak is elérhető lesz, akik nem vettek részt a Beta 2-es verzió nyilvános tesztelésében.[/b]
* Azon felhasználók, akik regisztráltak a Beta 2 letöltésére, vagy megrendelték a DVD csomagot, automatikus értesítést kapnak majd az RC1 elérhetőségéről.Full aeros képet meg csinálok most, csak átbutulom a gépet a pista alá. Pill. 🙂
kayapo wrote:ŐŐŐŐŐ
valahol olvastam…
…És akkor még nem is beszéltünk a csuda Aero és az Xorg 7.8 „hasonlóságairól”, stb…, stb…, stb…xorg7.8? wtf?
p.s.: az otthoni desktop gépedben van 4 giga ram? 🙂
+ már full rebuild sem nagyon sok van hátra, + a kernel is véglegesnek látszik + a kde és gnome verziók sem nagyon fognak már változni. Legalábbis én így tudom. Tehát a végső fázisban van az UHU 2.0, már csak a „csiszolás” folyik.
kelemengabor wrote:bepe79 wrote:A következő két topikról:http://www.linuxforum.hu/index.php?topic=15228.0
http://www.linuxforum.hu/index.php?topic=15227.0
levettem a kiemeltséget, és másik két topik kapta meg azt.
Nem lett volna egyszerűbb simán csak módosítani?
Azt terveztem, de nem akartam belebarmolni más postjába. Pl. a tiédbe. Az olyan kretén dolog szerintem beleírni más hozzászólásába. Persze még visszacsinálhatjuk, mert ott van a két másik topik is. Ezt kérdeztem meg tőled priviben, csak közbeszólt a fórum-arculatváltás.
debman15 wrote:Sziasztok!! Kell-e külön telepíteni az nvidia drivert az UHU-2.0 -ra?Mert a telepítés végén kiírta,hogy hogy nv vagyis kiválasztottam!!!!bye
Szia! Ha szeretnél normális ogl-t és d3d9-et, akkor kell külön telepítened az nVidia drivert. A http://www.nvidia.com oldalról tudod letölteni a drivert, és az UHU 2.0 topikban ismertetett módokon lehet telepíteni 2.0-ára. Én nem javaslom! Főleg UHU 2.0-ára nem.
-
SzerzőBejegyzés
