bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,021-2,030 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Inno3D GeeForce 6600 + X.org + SID #2049477
    bepe79
    Felhasználó

      Az az Inno6600, amit a win is GO-nak ismer fel, az nagy valószínûséggel nem a legszuperebb sajna..
      A linux meg valószínûleg azért látja ezeket PCI-E-nek, mert a kártya maga PCI-E-esnek „készült” kiskorában, csak van rajta a GPU alatt egy HSI chip (visszafordító chip), ami lehetõvé teszi, hogy mûködjön az AGP-s alaplapokban.

      Hozzászólás: Inno3D GeeForce 6600 + X.org + SID #2049476
      bepe79
      Felhasználó
        ozsy01 wrote:
        Hozzászólás: Linuxfórum találkozó 2006 #2042125
        bepe79
        Felhasználó
          balev wrote:
          Jó, de azért ennyire ne legyünk már amatõrök, hogy ne találjunk el a Nyugatitól 5 percre lévõ sörözõbe, aminek még a nevét és címét is tudjuk. http://www.terkepbank.hu

          A Nyugatitól 20 másodpercre van egy sima Bank nevû hely is. :p Nagyon zsír ám! 🙂

          Hozzászólás: ADSL-UHU Linux #1927332
          bepe79
          Felhasználó
            tejesember wrote:
            Hozzászólás: Ati Radeon 9250 probléma #2049221
            bepe79
            Felhasználó
              nanobit wrote:
              Az új ati drivereket már nem úgy kell felrakni, mint azt ahogy a segédletek eddig mondták. Nekem is ez volt a problémám. Azt hittem valamit rosszul konfigoltam stb. Aztán kiderült, hogy két parancsal ki is lehet meríteni az egész driver telepítését.
              Hozzászólás: Ati Radeon 9250 probléma #2049210
              bepe79
              Felhasználó
                davidd2301 wrote:
                Sziasztok. A problémám a következõ: UHU alá felraktam az frglrx drivert, gond nélkül felment, minden alapbeállításon, az xorg.conf-ban a drivert átírtam radeon-ra és mikor indítom újra az X-et elkezd készenlétbe rakja a monitort és se kép se semmi, semmire nem reagál. CTRL+ALT+F1-re se. Mit csináltam rosszul?

                Hella! Az aticonfig / fglrxconfig paranccsal beállítottad, hogy mennyi lehessen a max. frissítési frekvencia és a felbontás? Ha nem, akkor a feladat adott.. 😉

                Hozzászólás: vicc #1922918
                bepe79
                Felhasználó

                  Mi az: Kicsi, sárga, de mégis nagy hatalma van? A ROOT kis kacsa…

                  Hozzászólás: vicc #1922917
                  bepe79
                  Felhasználó

                    Hajnali négykor jön haza a férj a kocsmából, s elkezd halkan vetkõzni az ágy mellett. Erre felkel az asszony:
                    – Hova mész ilyen korán, Béla?
                    – Igazad van asszony, visszafekszem.

                    Hozzászólás: Az UHU leszált? #2046884
                    bepe79
                    Felhasználó
                      mudlika wrote:
                      ide még annyit, hogy ha keresel egy progit, akkor:
                      pl firefox-ot
                      apt-cache search firefox

                      és akkor kiir egy pár találalot, majd apt-get install progi_pontos_neve

                      😉

                      apt-get install firefox 🙂 Az új UHU 2.0 snapshot alatt is mûködik nekem ez rendesen.

                      Hozzászólás: Virusirto telepites UHU-ra #2048910
                      bepe79
                      Felhasználó
                        ferike wrote:
                        :icon_neutral:
                        Próbáltam telepiteni az AVG antivirus linuxra irt változatat, de az alábbi hibaüzenetet irja ki. Mivel még kezdõ vagyok a linuxban, segitséget szeretnék kérni a hogyanra. A letöltött fájl neve: avglinux-7.1-22_free_rh_avi0649.i386.rpm

                        Hibaüzenet:
                        = 2.0.0 is needed by avglinux-7.1-22_free_rh_avi0649.i386
                        pygtk2-libglade >= 2.0.0 is needed by avglinux-7.1-22_free_rh_avi0649.i386
                        python >= 2.2.2 is needed by avglinux-7.1-22_free_rh_avi0649.i386
                        /bin/sh is needed by avglinux-7.1-22_free_rh_avi0649.i386
                        ld-linux.so.2 is needed by avglinux-7.1-22_free_rh_avi0649.i386
                        libc.so.6 is needed by avglinux-7.1-22_free_rh_avi0649.i386
                        libdl.so.2 is needed by avglinux-7.1-22_free_rh_avi0649.i386
                        libexpat.so.0 is needed by avglinux-7.1-22_free_rh_avi0649.i386
                        libm.so.6 is needed by avglinux-7.1-22_free_rh_avi0649.i386
                        libpam.so.0 is needed by avglinux-7.1-22_free_rh_avi0649.i386
                        libstdc++-libc6.2-2.so.3 is needed by avglinux-7.1-22_free_rh_avi0649.i386
                        libc.so.6(GLIBC_2.0) is needed by avglinux-7.1-22_free_rh_avi0649.i386
                        libc.so.6(GLIBC_2.1) is needed by avglinux-7.1-22_free_rh_avi0649.i386
                        libc.so.6(GLIBC_2.1.2) is needed by avglinux-7.1-22_free_rh_avi0649.i386
                        libc.so.6(GLIBC_2.1.3) is needed by avglinux-7.1-22_free_rh_avi0649.i386
                        libc.so.6(GLIBC_2.2) is needed by avglinux-7.1-22_free_rh_avi0649.i386
                        libm.so.6(GLIBC_2.0) is needed by avglinux-7.1-22_free_rh_avi0649.i386
                        RESULT=1

                        Hi! Az UHU 2. CD-jén asszem rajta van a clamav vírusírtó .uhu csomagban. De az ftp szerverükön biztos, hogy fent van. Az nem jó? 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,021-2,030 / 3,376