Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
nightwalker wrote:bepe79!Az új snapshot (0120) (meg gondolom az elõtte levõ is)2.6.15-9.1 kernelt tartalmaz.Az a gondom,hogy nem tudom feltenni az nvidia drivert,mert nincs fenn a kernel forrás.Synaptic-al néztem ,de csak a régi kernelét(2.6.9.-22.1)találja.Te hogyan oldottad meg?(vagy bárki,aki kipróbált snapshottot)
Köszi!!!A 17-einél úgy kellett feltenni az nVidia drivert, hogy az init 3, sh NV driver után a /usr/X11R6/lib/modules/drivers/nvidia_drv.o
és a
/usr/X11R6/lib/modules/drivers/nvidia_drv.so
alatt található driver file-okat át kellett mozgatni a /usr/lib/xorg/modules/drivers könyvtárba, mert a driver rossz helyre rakta. A 20-ai snapshottal nekem már jó helyre rakta, és elég volt az init3, sh NV driver neve, init 5
aty wrote:Leeset hogy itt voltunk múltkor valamikor augusztusban.. hoppá! 😀Ki, hol, mikor? 🙂
Más megoldás:
Csináltam most Serv-U-val FTP szervert a gépembõl.
host: bepe.myip.hu
felh. név: linuxforum
passw.: uhuliveidle timeout: 999 sec
max. users=20tartalom: .iso / .md5
bepe79 wrote:Na. Repítem fölfelé az extrára az anyagot, remélhetõleg ma délelõttre fönt lesz. Ha minden igaz, akkor a következõ linkeken lesz elérhetõ:http://bepe79.extra.hu/UHU-Linux_1.2_Live_R1.iso
http://bepe79.extra.hu/UHU-Linux_1.2_Live_R1.md5
vagy pedig
http://www.extra.hu/external.jmg?host=bepe79.extra.hu&uri=/UHU-Linux_1.2_Live_R1.md5
http://www.extra.hu/external.jmg?host=bepe79.extra.hu&uri=/UHU-Linux_1.2_Live_R1.iso
Hát ez nem jött össze. Most fejezõdött be a feltöltés, és az extra szerint az ingyenes linux .iso file nem megengedett tartalom. De nem ám az elején értesített volna, hogy ne is folytassam 10 órán keresztül a feltöltést, hanem a végén a tárhelyen egy .disabled kiterjesztést rak a file-ra…
Na. Repítem fölfelé az extrára az anyagot, remélhetõleg ma délelõttre fönt lesz. Ha minden igaz, akkor a következõ linkeken lesz elérhetõ:
http://bepe79.extra.hu/UHU-Linux_1.2_Live_R1.iso
http://bepe79.extra.hu/UHU-Linux_1.2_Live_R1.md5
vagy pedig
http://www.extra.hu/external.jmg?host=bepe79.extra.hu&uri=/UHU-Linux_1.2_Live_R1.md5
http://www.extra.hu/external.jmg?host=bepe79.extra.hu&uri=/UHU-Linux_1.2_Live_R1.iso
1g0R wrote:türelmet kérnék az oldallal kapcsolatban 🙁Türelem az van. A Half-Life 2-re 5 évig vártunk, a Duke Nukem Forever-re pedig lassan 11 éve várunk.
Akkor neked hogy a fenébe ne adnánk már pár hónapot / évet.. 
A Teve priviben jelezte az igényt, úgyhogy ma este elindítom a Viktória .iso feltöltését az extra-s tárhelyemre, ha este nem felejtem el, mikor hazaérek.
Hogyne lenne használható. A grub-ban is át lehet állítani egy-két dolgot, és az x indulása után, ha nyomsz egy CTRL-ALT-F1-et, akkor átvált karakteres módba gdm nélkül az UHU, mintha az init 3-at adtad volna ki.
Macskajancsi wrote:Ne felejtsd el, legalább egyszer naponta,
kedvenc munkatársad vállát, a jó munkáért
köszönetképpen megveregetni!LOL.
-
SzerzőBejegyzés