Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
phpbb?
kelemengabor wrote:A 32 bitesnél nem lesz ilyen az elõzetes infóim alapján.
hurrá, szerinted 5 év múlva mennyi 32 bites vasat fognak még árulni?
Apropó, ezt úgy mondod, mintha az én hibám lenne, és nem az MS-é, hogy így alakítja a dolgokat.. 🙂
kelemengabor wrote:A 32 bitesnél nem lesz ilyen az elõzetes infóim alapján.
hurrá, szerinted 5 év múlva mennyi 32 bites vasat fognak még árulni?
1 év múlva jön a Vista, nem 5 év múlva.
Wait wrote:Akkor az tényleg dúrva… én megvagyok egy S3-as kártyával, 32 mega rammal… Még pörgettyû sincs rajta, nem hogy márkás cooler….Ez majdnem ugyanolyan, mint a te 32 megás S3-ad (az ATi ma bejelentett high-end nagyágyú csúcs VGA-ja):


Ez az ATi r580-as chipre épülõ ATi Radeon 1900 (XT/XTX) kártya, a következõ specifikációkkal:
ATI Radeon X1900 XTX
Core Clock 650MHz
Memory Clock 1550MHz
Pixel fillrate 10.4G pixels/sec
Texture sampling rate 41.6G samples/sec
Z-only fillrate 20.8G samples/sec
Vertex transform rate 1.30G tris/sec
VP MADD issue rate 5.20G instr/sec
FP MADD issue rate 31.2G instr/sec
Memory bandwidth 49.60 GB/secA memóriabusz ofkóóz 256 bit-es !!! és a memória mérete a kártyán 512 MB. :cool1:
Per pill ez a ma létezõ legerõsebb és leggyorsabb kártya:



smica wrote:Nastjakamnak valahol igaza van, de ha már kérdeztetek, válaszolok.
Nekem, mint fogyasztónak van elegem abból, hogy csak fizetek, fizetek és nem kapok mást cserébe, mint a jogaim és a lehetõségeim
korlátozását. Nem mintha égnék a vágytól, hogy Vista -t használhassak, hisz a hideg is kiráz a gondolattól, de az ember nem
kerülheti el örökké (ismerõsök, munkahely, suli stb.).
Bbt, miért? Azért mert én azt a pénzt, nem a zenészektõl, programozóktól és egyéb alkotóktól sajnálom, hanem az „érdekvédelmi”
rablóbandáktól, akiknek más dolguk sincs, mint címkéket ragasztgatni és rátenni a saját árrésüket olyan termékekre is (pl.
memóriakártyák, nyomtatók), amelyeknek a világon semmi közük a szerzõi jog megsértéséhez.
Kelemengabor kérdése pedig jogos, ugyanis nem fogalmaztam pontosan. Szerintem sokkal könnyebb lenne normális
szoftvert, hardvert csinálni, ha nem kellene olyan dolgokkal foglalkozni, mint például a PCI-sín forgalmának tikosítása (persze
másolásvédelmi okokból).Gyuszk wrote:bepe79 wrote:nightwalker wrote:Amúgy te stabilan mit használsz?Semmit.
Nekem most az UHU 2.0 snapshot a stabil rendszerem, mert mellette csak egy XP van.. 
De gáz :)))
Ugye. 🙂
Macskajancsi wrote:Ajjaj, de még mennyire. 😀
Pl. a „Milyen sör van?” kérdésre a pincér RTFM-et válaszol…. 😀 😀 😀Vagy kernel panic-al..
Wait wrote:Hmmm… jó ára van… a kérdés, hogy teljesíti-e?
„A cikk szerint ~4.3 GHz körül 80 C fokos volt a proci.”
Pontosítok; a kérdés: igazat mondtak-e? 🙂A theinquirer az egyik legnevesebb külföldi hardware és tuning oldal az anandtech, a beyond3d és a guru3d elõtt. Feltételezem, hogy igaz, amit ott írnak.
kisbetu wrote:Mert a bepének van sávszélessége, a többiek meg levannak…Nem arra gondol szerintem, hogy miért kellett berakni, hanem hogy mi volt ezzel a célja a tuningolónak.
-
SzerzőBejegyzés





