bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,121-2,130 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Fórum készítése #2047025
    bepe79
    Felhasználó

      phpbb?

      Hozzászólás: Kocsma topik #1949215
      bepe79
      Felhasználó
        kelemengabor wrote:

        A 32 bitesnél nem lesz ilyen az elõzetes infóim alapján.

        hurrá, szerinted 5 év múlva mennyi 32 bites vasat fognak még árulni?

        Apropó, ezt úgy mondod, mintha az én hibám lenne, és nem az MS-é, hogy így alakítja a dolgokat.. 🙂

        Hozzászólás: Kocsma topik #1949214
        bepe79
        Felhasználó
          kelemengabor wrote:

          A 32 bitesnél nem lesz ilyen az elõzetes infóim alapján.

          hurrá, szerinted 5 év múlva mennyi 32 bites vasat fognak még árulni?

          1 év múlva jön a Vista, nem 5 év múlva.

          Hozzászólás: Tuning PC #2043610
          bepe79
          Felhasználó
            Wait wrote:
            Akkor az tényleg dúrva… én megvagyok egy S3-as kártyával, 32 mega rammal… Még pörgettyû sincs rajta,  nem hogy márkás cooler….

            Ez majdnem ugyanolyan, mint a te 32 megás S3-ad (az ATi ma bejelentett high-end nagyágyú csúcs VGA-ja):

            board-big.jpg

            boardrear-big.jpg

            Ez az ATi r580-as chipre épülõ ATi Radeon 1900 (XT/XTX) kártya, a következõ specifikációkkal:

            ATI Radeon X1900 XTX
            Core Clock 650MHz
            Memory Clock 1550MHz
            Pixel fillrate 10.4G pixels/sec
            Texture sampling rate 41.6G samples/sec
            Z-only fillrate 20.8G samples/sec
            Vertex transform rate 1.30G tris/sec
            VP MADD issue rate 5.20G instr/sec
            FP MADD issue rate 31.2G instr/sec
            Memory bandwidth 49.60 GB/sec

            A memóriabusz ofkóóz 256 bit-es !!! és a memória mérete a kártyán 512 MB.  :cool1:

            Per pill ez a ma létezõ legerõsebb és leggyorsabb kártya:

            bench-scct.png

            bench-farcry.png

            bench-bw2.png

            asusbox.jpg

            Hozzászólás: Kocsma topik #1949212
            bepe79
            Felhasználó
              smica wrote:
              Nastjakamnak valahol igaza van, de ha már kérdeztetek, válaszolok.
              Nekem, mint fogyasztónak van elegem abból, hogy csak fizetek, fizetek és nem kapok mást cserébe, mint a jogaim és a lehetõségeim
              korlátozását. Nem mintha égnék a vágytól, hogy Vista -t használhassak, hisz a hideg is kiráz a gondolattól, de az ember nem
              kerülheti el örökké (ismerõsök, munkahely, suli stb.).
              Bbt, miért? Azért mert én azt a pénzt, nem a zenészektõl, programozóktól és egyéb alkotóktól sajnálom, hanem az „érdekvédelmi”
              rablóbandáktól, akiknek más dolguk sincs, mint címkéket ragasztgatni és rátenni a saját árrésüket olyan termékekre is (pl.
              memóriakártyák, nyomtatók), amelyeknek a világon semmi közük a szerzõi jog megsértéséhez.
              Kelemengabor kérdése pedig jogos, ugyanis nem fogalmaztam pontosan. Szerintem sokkal könnyebb lenne normális
              szoftvert, hardvert csinálni, ha nem kellene olyan dolgokkal foglalkozni, mint például a PCI-sín forgalmának tikosítása (persze
              másolásvédelmi okokból).
              Hozzászólás: Kocsma topik #1949204
              bepe79
              Felhasználó
                Hozzászólás: UHU 2.0 #2045121
                bepe79
                Felhasználó
                  Gyuszk wrote:
                  bepe79 wrote:
                  nightwalker wrote:
                  Amúgy te stabilan mit használsz?

                  Semmit. d3.gif Nekem most az UHU 2.0 snapshot a stabil rendszerem, mert mellette csak egy XP van.. nevet.gif

                  De gáz :)))

                  Ugye. 🙂

                  Hozzászólás: Linuxfórum találkozó 2006 #2042032
                  bepe79
                  Felhasználó
                    Macskajancsi wrote:
                    Ajjaj, de még mennyire.  😀
                    Pl. a „Milyen sör van?” kérdésre a pincér RTFM-et válaszol…. 😀 😀 😀

                    Vagy kernel panic-al.. d3.gif

                    Hozzászólás: Tuning PC #2043608
                    bepe79
                    Felhasználó
                      Wait wrote:
                      Hmmm… jó ára van… a kérdés, hogy teljesíti-e?
                      „A cikk szerint ~4.3 GHz körül 80 C fokos volt a proci.”
                      Pontosítok; a kérdés: igazat mondtak-e? 🙂

                      A theinquirer az egyik legnevesebb külföldi hardware és tuning oldal az anandtech, a beyond3d és a guru3d elõtt. Feltételezem, hogy igaz, amit ott írnak.

                      Hozzászólás: Tuning PC #2043603
                      bepe79
                      Felhasználó
                        kisbetu wrote:
                        Mert a bepének van sávszélessége, a többiek meg levannak…

                        Nem arra gondol szerintem, hogy miért kellett berakni, hanem hogy mi volt ezzel a célja a tuningolónak.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,121-2,130 / 3,376