bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,131-2,140 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Tuning PC #2043602
    bepe79
    Felhasználó
      Wait wrote:
      Már csak az a kérdés: és ezt most miért kellett ennyire, kérem szépen! 8000X6000, 128 bit színnel, vagy mi? 😀

      3DMark ’06 rekord? Mivelhogy egy Radeon X1800 van mellette, ha jól láttam. 🙂

      Hozzászólás: Tuning PC #2043599
      bepe79
      Felhasználó

        A cikk szerint ~4.3 GHz körül 80 C fokos volt a proci.

        bepe79
        Felhasználó
          b-man wrote:
          bepe79 wrote:
          A Slacki 10.2/64 bit x.org 6.9-es vagy x.org 7.0-ás?
          Próbáltad úgy is, hogy az ATi fglrx grafikusan telepítse saját magát? Tehát init 5, utána gdm-be bejelentkezel root-ként, és ./ati-driver-installer-8.21.7-i386.run

          ?

          A Xorg verziója 6.8.2 (a driver-telepítõ kiírása szerint, mert nekem a leírás szerinti „X -version” parancs nem hoz eredményt).
          Letöltöttem az ATi ellenõrzõprogiját http://www2.ati.com/drivers/linux/Check.sh , de ez sem megyen:

          root@darkstar:/home/telepit# ./Check.sh
          =====================================================================
          ATI Technologies
          =====================================================================
          You are either not running this script from the console
          or simply do not have console ownership.  Requirement failed.
          Unable to determine XFree86 Version. Stopping now.

          ?
          Tök jó.

          Igen, próbáltam már telepíteni gdm-en keresztül, de úgy is ue. a hibaüzenet.

          Próbálj meg a check.sh-ra megadni minden jogot, tehát chmod 777 check.sh, és utána ./check.sh root-ként.

          Hozzászólás: Az UHU leszált? #2046865
          bepe79
          Felhasználó

            Pedig folyik a fejlesztés, én a dev listán rendszeresen beszélek az Egmonttal és a Pozsyval. Már van egy csomó UHU 2.0 snapshot, és elég sûrûn frissítik a dev ágat is, és az .iso file-okat is. Tehát gõzerõvel halad az UHU 2.0 fejlesztése.

            Hozzászólás: Tuning PC #2043592
            bepe79
            Felhasználó

              Air cooled Presler XE benchmarked at 4.27 GHz:

              zal.jpg

              Link: http://www.theinquirer.net/?article=29153

              Forrás: Theinquirer

              bepe79
              Felhasználó

                A kernel-source és a kernel-header is megvan, ahogy a hupwikis cikk írja?

                bepe79
                Felhasználó

                  A Slacki 10.2/64 bit x.org 6.9-es vagy x.org 7.0-ás?
                  Próbáltad úgy is, hogy az ATi fglrx grafikusan telepítse saját magát? Tehát init 5, utána gdm-be bejelentkezel root-ként, és ./ati-driver-installer-8.21.7-i386.run

                  ?

                  Hozzászólás: Ati Radeon 9250 128 MB jó videókártya? #2046852
                  bepe79
                  Felhasználó
                    balev wrote:
                    kisbetu wrote:
                    davinor wrote:
                    Mindenesetre válaszolva neked kisbetu: Szerintem (ha játszol) te is nagyon szívesen elõkaparod a régi játékokat, mert talán mégis jobbak valamivel, mint az új játékok. Gondolok itt pl. a Half-Life 1 és Half-Life 2 közti különbségekre.

                    Vessetek meg, de nem tudom, milyen a Half-Life.

                    Nem vetünk meg.

                    Hozzászólás: Ati Radeon 9250 128 MB jó videókártya? #2046848
                    bepe79
                    Felhasználó

                      A Connect3D-nek van 128 bit-es 9250-ese. Egy ilyen már egy fokkal jobb választás. Van az a*ua-ban is itt Bp-en pl. Ha kifog az ember egy 128 bites memória buszos példányt, akkor nagyságrendekkel jobban jár a 64 bites 9250-esnél szerintem.

                      Hozzászólás: Ati Radeon 9250 128 MB jó videókártya? #2046843
                      bepe79
                      Felhasználó
                        davidd2301 wrote:
                        Na jó. Mostmár értem. Nem akarok nagy veszekedést szóval bepe ha akarod bezárhatod a topikot.

                        🙂 Itt veszekedés sose lesz. Sõt, én nem is erõszakolom, ha szeretnétek vehettek bátran 9250-et. Csak leírtuk a képességeit. De a te/ti döntésetek. 😉

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,131-2,140 / 3,376