Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Wait wrote:Már csak az a kérdés: és ezt most miért kellett ennyire, kérem szépen! 8000X6000, 128 bit színnel, vagy mi? 😀
3DMark ’06 rekord? Mivelhogy egy Radeon X1800 van mellette, ha jól láttam. 🙂
A cikk szerint ~4.3 GHz körül 80 C fokos volt a proci.
b-man wrote:bepe79 wrote:A Slacki 10.2/64 bit x.org 6.9-es vagy x.org 7.0-ás?
Próbáltad úgy is, hogy az ATi fglrx grafikusan telepítse saját magát? Tehát init 5, utána gdm-be bejelentkezel root-ként, és ./ati-driver-installer-8.21.7-i386.run?
A Xorg verziója 6.8.2 (a driver-telepítõ kiírása szerint, mert nekem a leírás szerinti „X -version” parancs nem hoz eredményt).
Letöltöttem az ATi ellenõrzõprogiját http://www2.ati.com/drivers/linux/Check.sh , de ez sem megyen:root@darkstar:/home/telepit# ./Check.sh
=====================================================================
ATI Technologies
=====================================================================
You are either not running this script from the console
or simply do not have console ownership. Requirement failed.
Unable to determine XFree86 Version. Stopping now.?
Tök jó.Igen, próbáltam már telepíteni gdm-en keresztül, de úgy is ue. a hibaüzenet.
Próbálj meg a check.sh-ra megadni minden jogot, tehát chmod 777 check.sh, és utána ./check.sh root-ként.
Pedig folyik a fejlesztés, én a dev listán rendszeresen beszélek az Egmonttal és a Pozsyval. Már van egy csomó UHU 2.0 snapshot, és elég sûrûn frissítik a dev ágat is, és az .iso file-okat is. Tehát gõzerõvel halad az UHU 2.0 fejlesztése.
Air cooled Presler XE benchmarked at 4.27 GHz:

Link: http://www.theinquirer.net/?article=29153
Forrás: Theinquirer
A kernel-source és a kernel-header is megvan, ahogy a hupwikis cikk írja?
A Slacki 10.2/64 bit x.org 6.9-es vagy x.org 7.0-ás?
Próbáltad úgy is, hogy az ATi fglrx grafikusan telepítse saját magát? Tehát init 5, utána gdm-be bejelentkezel root-ként, és ./ati-driver-installer-8.21.7-i386.run?
balev wrote:kisbetu wrote:davinor wrote:Mindenesetre válaszolva neked kisbetu: Szerintem (ha játszol) te is nagyon szívesen elõkaparod a régi játékokat, mert talán mégis jobbak valamivel, mint az új játékok. Gondolok itt pl. a Half-Life 1 és Half-Life 2 közti különbségekre.Vessetek meg, de nem tudom, milyen a Half-Life.
Nem vetünk meg.
A Connect3D-nek van 128 bit-es 9250-ese. Egy ilyen már egy fokkal jobb választás. Van az a*ua-ban is itt Bp-en pl. Ha kifog az ember egy 128 bites memória buszos példányt, akkor nagyságrendekkel jobban jár a 64 bites 9250-esnél szerintem.
davidd2301 wrote:Na jó. Mostmár értem. Nem akarok nagy veszekedést szóval bepe ha akarod bezárhatod a topikot.🙂 Itt veszekedés sose lesz. Sõt, én nem is erõszakolom, ha szeretnétek vehettek bátran 9250-et. Csak leírtuk a képességeit. De a te/ti döntésetek. 😉
-
SzerzőBejegyzés
