Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
davidd2301 wrote:a 2.5 Ghz-es CPU 1024 MB rammal szerinted alacsony?
A processzor órajelrõl és a fizikai RAM méretérõl senki nem beszélt. 😉 A VGA kártyán lévõ memóriasín busz csíkszélességérõl, a VGA kártyán lévõ VPU!!! core órajelérõl, és a VGA kártya VRAM méretérõl beszéltem. Ne keverd a szezont a fazonnal! 🙂
balev wrote:Nem tudom mit finnyogtok erre a kártyára. Nem mindenki akar a legújabb játékokkal játszani. Nem csak az a jó, ami a legújabb és ami a legdrágább.
Mért ne lehetne feltenni az Ati driver-t? Miért produkálna szarul? Nekem a régi geforce mx200 simán hasított q3-al pl. De ugyanúgy jó egy CS-hez, vagy Warcraft-hoz.Nem finnyogunk, a ma és a jövõ játékai, fõleg win-es játékai meg sem fognak moccanni r9250-el a mem sávsél, a kicsi RAM és az alacsony órajelû VPU és memó miatt. Megnézted a benchmarkokat? Szerinted jól teljesít? Na látod!
davidd2301 wrote:De neki nem kell 1024×768. Neki bõven elég a 800×600 :D. Linux alatt egyáltalán produkálna valami 3D-t?Hát ha föl tudjátok a linuxra szenvedni kínkeservvel az ATi fglrx Radeon driver-ét, akkor produkálna. De ott sem szabad sokat várni tõle. 🙂
Ha végignézed itt: http://www.pcstats.com/articleview.cfm?articleid=1638&page=3 az r9250 tesztjeit és benchmark-eredményeit, látni fogod, hogy játékokban 3-5-10-15-20 FPS-t produkál a grafikonok szerint. Az meg elég karcsú.
davidd2301 wrote:Hat pl. a GTA San Andreas menne?Hát meg kell nézni a Rockstar Games web-lapján a GTA: San Andreas gépigényét. Azt írják, hogy DirectX9-es 64MB-os VGA kell, hogy fusson. Tehát futni futna szerintem alacsony felbontásban és nem mindent max-ra húzva.
davidd2301 wrote:„jatszani mar oreg, es a teljesitmenye is keves hozza”Ez fura. Az én 64 Mb-os Ati Radeon 9000-esemen is tökéletesen mennek a játékok windows, linux alatt.
antialiasing és aniso filtering nélkül, 800×600-ban, vagy max. 1024×768-ban low grafikai beállításokkal. Ezt remélem, csak viccnek szántad. 🙂 2006-ban, a 256bit-es membuszos és 512MB RAM-al szerelt X1900XTX-ek korában egy 64 bites mem-buszos 64MB-os Radeon 9000 nem egy high-end kártya. A mai játékokhoz pedig egyszerûen használhatatlan. Próbáld ki alatta a FEAR-t vagy a Half-Life 2: Lost Coast-ot, vagy a Quake4-et 1024×768-ban, és mindjárt mást fogsz mondani.
Jah, és 64 bites memória-buszos kártyát 2006-ban nem szabad venni!
davidd2301 wrote:Sziasztok. Egyik haverom gépet akar venni. Fõleg játszani akar windows alatt. Ez az Ati Radeon 9250 128 MB-os videókártya jól teljesít windows alatt? Linux alatt?Nem. Win alatt sem teljesít jól, és linux alatt pedig kínszenvedés lesz neki, inkább nVidiát vegyen, ha linuxon 3D-t is akar.
Morzel wrote:kisbetu wrote:Már feltette, de nem egészen úgy megy nki, ahogy szeretné.LOL. Es ezt Te honnan tudod?
Morzel
kayapo wrote:Jók ezek a gyári „nagynevû” hûtõk, de igazából valami olyan megoldást kerese ami a (hûtõbordát tekintve) [h -
SzerzőBejegyzés