bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,151-2,160 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Tuning PC #2043575
    bepe79
    Felhasználó

      Zalman?

      Hozzászólás: Tuning PC #2043573
      bepe79
      Felhasználó

        Nálam Pentium4 B/533/512 NORTHWOOD 2.53GHz-es proci ketyeg +~10%-al 2.8 GHz-en betonstabilan. A hûtõt én vettem meg hozzá, nem a gyári Intel megy rajta: egy Igloo GlacialTech 4360 Light-ot raktam rá hatalmas bordával.

        Hozzászólás: SuSE Nvidia driver #2046617
        bepe79
        Felhasználó
          zentus wrote:
          glxgears-re ennyi jött ki :rolleyes:
          58451 frames in 5.0 seconds = 11690.200 FPS

          Ez reális, mert a 6600GT-n a GPU/VPU 500MHz-en ketyeg (core clock), a memória pedig gyárilag default 1000MHz-en járó GDDR3. Kérdés, hogy ezt milyen felbontáson, és mekkora glxgears ablakméretben adta ki.. 🙂

          Hozzászólás: SuSE Nvidia driver #2046613
          bepe79
          Felhasználó
            zentus wrote:
            sajnos nem megy a 3d.
            Már végig probálagtam az összes variációt, a telepítésel kapcsolatban de nem megy fel mikor az Nvidia-s csomagot elinditom össze mosodik a kép a telepítõ alatt.

            find /usr -name ‘*nvidia_drv*’

            parancsnak mi a kimenete, ha beírod console-ba?

            Hozzászólás: SuSE Nvidia driver #2046598
            bepe79
            Felhasználó

              Hi! Annyit kiegészítésként hozzátennék, hogy a 8178-as nVidia driver letöltése után ( http://www.nvidia.com/object/linux_display_ia32_1.0-8178.html ) érdemes rá root-ként chmod 777-el teljes jogott adni, és ezután init 3-al lelõni a gdm-et. Ezután sh NVIDIA-Linux-x86-1.0-8178-pkg1.run paranccsal lehet telepíteni, és ha fölment, init 5-el vissza kell jelentkezni a gdm alá. Akkor villan be az nV logó ,ha rendesen az x.org mudules közé bekerültek az nV driver részei.

              Hozzászólás: UHU 2.0 #2045119
              bepe79
              Felhasználó
                nightwalker wrote:
                bepe!Már van újabb!Tegnapi.:)

                Nekem mondod?! 🙂 Már az van fönt! 😉

                Hozzászólás: ATI végsõ kérdés #2044042
                bepe79
                Felhasználó
                  kisbetu wrote:
                  Ha nem segítesz neki, akkor õ nem telepítheti helyetted a linuxot.

                  Biztos nem tetted fel a kernel forrását, vagy legalább a headereket. Keresi, de nem találja.

                  Amit kisbetu írt most, az a jövõre nézve nagyon-nagyon melegen megszívlelendõ az ATi tulajok számára. Ugyanis ha jók az értesüléseim, az UHU 2.0-ánál a kernel source, mint olyan, megszûnik, helyette a headerbõl megy minden.

                  Hozzászólás: Glxgears – kevés fps. #2044605
                  bepe79
                  Felhasználó
                    mobal wrote:
                    sziasztok! mit állírsak be? nem megy. és segítsetem mert az 1024*768@75 a max és nekem @85 kéne! köszi!

                    Hozzászólás: ATI végsõ kérdés #2044038
                    bepe79
                    Felhasználó
                      oldfirehand wrote:
                      Hozzászólás: Viktória #2044906
                      bepe79
                      Felhasználó
                        Tétova_Teve wrote:
                        mivel a Márta szabotálta az egeremet, és a picipuha eXPerimental ablak szabotálja az rsync-et, érdeklõdve várom a folytatást. 🙂
                        télleg, Emerson mester! Megnézted már az utónévtárban, hány verzió kiadása után leszel bayban az elnevezéssel? 😀
                        T.T.

                        Ha elfogynak a nõi nevek, akkor jön Béla, Sanyi, Zoli.. d3.gif

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,151-2,160 / 3,376