Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Zalman?
Nálam Pentium4 B/533/512 NORTHWOOD 2.53GHz-es proci ketyeg +~10%-al 2.8 GHz-en betonstabilan. A hûtõt én vettem meg hozzá, nem a gyári Intel megy rajta: egy Igloo GlacialTech 4360 Light-ot raktam rá hatalmas bordával.
zentus wrote:glxgears-re ennyi jött ki :rolleyes:
58451 frames in 5.0 seconds = 11690.200 FPSEz reális, mert a 6600GT-n a GPU/VPU 500MHz-en ketyeg (core clock), a memória pedig gyárilag default 1000MHz-en járó GDDR3. Kérdés, hogy ezt milyen felbontáson, és mekkora glxgears ablakméretben adta ki.. 🙂
zentus wrote:sajnos nem megy a 3d.
Már végig probálagtam az összes variációt, a telepítésel kapcsolatban de nem megy fel mikor az Nvidia-s csomagot elinditom össze mosodik a kép a telepítõ alatt.find /usr -name ‘*nvidia_drv*’
parancsnak mi a kimenete, ha beírod console-ba?
Hi! Annyit kiegészítésként hozzátennék, hogy a 8178-as nVidia driver letöltése után ( http://www.nvidia.com/object/linux_display_ia32_1.0-8178.html ) érdemes rá root-ként chmod 777-el teljes jogott adni, és ezután init 3-al lelõni a gdm-et. Ezután sh NVIDIA-Linux-x86-1.0-8178-pkg1.run paranccsal lehet telepíteni, és ha fölment, init 5-el vissza kell jelentkezni a gdm alá. Akkor villan be az nV logó ,ha rendesen az x.org mudules közé bekerültek az nV driver részei.
nightwalker wrote:bepe!Már van újabb!Tegnapi.:)Nekem mondod?! 🙂 Már az van fönt! 😉
kisbetu wrote:Ha nem segítesz neki, akkor õ nem telepítheti helyetted a linuxot.Biztos nem tetted fel a kernel forrását, vagy legalább a headereket. Keresi, de nem találja.
Amit kisbetu írt most, az a jövõre nézve nagyon-nagyon melegen megszívlelendõ az ATi tulajok számára. Ugyanis ha jók az értesüléseim, az UHU 2.0-ánál a kernel source, mint olyan, megszûnik, helyette a headerbõl megy minden.
mobal wrote:sziasztok! mit állírsak be? nem megy. és segítsetem mert az 1024*768@75 a max és nekem @85 kéne! köszi!oldfirehand wrote:Tétova_Teve wrote:mivel a Márta szabotálta az egeremet, és a picipuha eXPerimental ablak szabotálja az rsync-et, érdeklõdve várom a folytatást. 🙂
télleg, Emerson mester! Megnézted már az utónévtárban, hány verzió kiadása után leszel bayban az elnevezéssel? 😀
T.T.Ha elfogynak a nõi nevek, akkor jön Béla, Sanyi, Zoli..

-
SzerzőBejegyzés