bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,171-2,180 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Ingyenes SMS #2019315
    bepe79
    Felhasználó
      zehyo wrote:
      van SMS küldési lehetõség ingyen, csakhát nem legláis…
      nemrég még mûködött az a lehetõség, hogy a 3670*******@sms.vodafone.hu mailcímre küldtél e-mailt, és azt az adott telefonszám megkapta SMS-ben. Ja, és ez nem csak vodás mobilra tudott küldeni. De ez befuccsolt, javította a Vodafone. Lehet SMSC-kel szórakozni, csak ügyesnek kell hozzá lenni. Akinek van rá ideje és elszántsága, nézzen szét a neten. Nem egyszerû (kell hozzá külföldi SIM, olyan telefon ami nem a nevedre van írva, ügyeskedés, géppel SMS_központ keresés, stb), de meg lehet oldani.

      Igen, nem árt egy O2 vagy egy A1 SIM hozzá..

      Hozzászólás: Telepítés után nincs 3d a sax2-ben #2044624
      bepe79
      Felhasználó

        Itt: http://www.beyond3d.com/reviews/sapphire/9600xt/ megnézheted a Radeon 9600 XT specifikáció között, hogy tényleg r350/r360-as chip van a 9600XT-n.

        „Before we go on to take a closer look at the Sapphire 9600 XT board itself, lets take a refresher on the details of the ATI RV360 chip at the heart of this board:

        Chipset  RV360
        Silicon Process .13µ low-k (TSMC)
        Transistors 75 Million
        Packaging Flipchip
        Pipeline Configuration
        (Pixel Pipe lines x Texture Sampling Units) 4×1″

        Hozzászólás: Telepítés után nincs 3d a sax2-ben #2044623
        bepe79
        Felhasználó

          Hi!

          A 3D hogyhogy nem aktív? Ki szerint?  :blink: Merthogy egyrészt az r9600XT-t is jól látja, mivel az az ATi-nak az (RV350)/RV360-es chipjére épül, másrészt az fglrxinfo szerint is van 3D, és ezek szerint a glxgears is ezt támasztja alá a 4000-7000 FPS-el (gondolom közben változtatgattad az ablakméretet).
          Ezen kívül minek kéne még aktívnak lennie?  🙂 Próbálj meg valami 3D-s alkalmazást futtatni!

          Hozzászólás: Glxgears – kevés fps. #2044596
          bepe79
          Felhasználó
            mobal wrote:
            ugynézki jaffa. régebben a gdm minidg meghalt most (remélem) nem. kérdés viszont most a gdmm egy 1280 as van 1024 en. az ,hgoy lehet beállítnai? (nagyobb a gdm mint a desktopom tehát nagyob mint 1024*768 és tudom az egérrel görgetni és a jobb alsó sarokban van. az fglrx ota.)

            fglrxconfig lesz a te barátod

            Hozzászólás: Glxgears – kevés fps. #2044590
            bepe79
            Felhasználó
              mobal wrote:
              Sziasztok! Ma raktam fel debian, ati driver és felment de sajn a glxgears kevés fps -t produkál. mitévö legyek?

              Mennyi az a kevés? Nekem mikor anno Radeon 9500 PRO-m volt, akkor a 8.18.x-es és a 8.20.8-as driverrel default ablakméretben és 1024×768-ban 8000-8200 FPS-el ment a glxgears. Amikor nem volt fent a driver, akkor 300-400-500 FPS-t. Ha kevés, akkor az fglrxconfig-ban kapcsold ki az AA-t és az af-et, és nézd emg, hogy fglrxinfo-nál nem MESA-e a kimenet!

              Hozzászólás: Milyen játékok futnának? #2037728
              bepe79
              Felhasználó

                Az FX sorozat felejtõs (FX5200/FX5500/FX5600/FX5700/FX5800/FX5900/FX59x0), mert ez a sorozat egy óriási nagy zsákutca volt az nVidia életében. Rossz architektúra, porszívó hangú hûtõ, nagy áramfelvétel, és olajkályha méretû hõ.. Egyszóval felejtõs. A 6-os széria már jobb, és megfizethetõ is, nem úgy, mint a 7-es.

                Hozzászólás: Milyen játékok futnának? #2037721
                bepe79
                Felhasználó
                  davidd2301 wrote:
                  mennyibe kerül a gf 6600?

                  Fentebb írtam, hogy az Inno3D márkájú Gf 6600 nettó 20-21K újonnan, tehát bruttó 24-25K. Az ASUS, Club3D, Gigabyte, Gainward drágább.

                  Hozzászólás: Milyen játékok futnának? #2037719
                  bepe79
                  Felhasználó

                    A 256 MB VRAM nem nyom sokat a latban. Inkább az számít, hogy hány pipe dolgozik a GPU/VPU-ban, és hogy a memóriabusz hány biten dolgozik. Az Inno3D Gef 6600 128 bites sínen dolgozik. 64 bites mem buszos kártyát semmiképp ne vegyél szerintem.

                    Hozzászólás: Milyen játékok futnának? #2037718
                    bepe79
                    Felhasználó
                      davidd2301 wrote:
                      Azt tudom hogy 64 MB Video ramja van. Amúgy bepe79 mennyibe kerül egy olyan Geforce 6600-as 128MB-os videókártya? Láttam 20k-ért egy Ati 9550-eset 256 MB tárral. Az megéri?

                      Hi!

                      bepe79
                      Felhasználó
                        razoli wrote:
                        Bepe, ha ez célzás a diktatúrás témára, akkor azt kell mondjam, kicsit negatívan látod a dolgokat.
                        Direkt a te kedvedért most átbújtam a kukát, megtaláltam benne david postját, amit délben írt. Ezután átnyálaztam a moderációs naplót, melybõl kiderült, hogy õ maga törölte a postot. Ehhez meg van a joga.

                        Másfelõl a blog tényleg vicc volt, mert szinte csak te szóltál hozzá a témához.

                        Ezen tények fényében, van-e további probléma, vagy túlléphetünk a dolgon?

                        Persze, hogy túlléphetünk. Részemrõl nem is lenne probléma..
                        Veled kapcsolatban meg eddig sem volt problémám.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,171-2,180 / 3,376