bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,181-2,190 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • bepe79
    Felhasználó
      davinor wrote:
      sorry ez kinek ment?

      Ez annak ment, aki törölte azt a hozzászólást. Ne kérdezd, hogy ki volt, mert fogalmam sincs.

      bepe79
      Felhasználó

        P.S.2: látom david, vagy kinek a post-ja csak úgy „felszívódott”, amiben megvédett engem.

        bepe79
        Felhasználó

          To All: szvsz kár ezen pojjénkodni, a mostani sem blog volt..
          Egy problémát vetettem fel, és leírtam, mit tettem a megoldása érdekében.
          Most pls. ne gyertek azzal, hogy „chill ya”, meg csak viccelünk, meg egyebek, mert már tényleg nagyon unalmas, hogy minden „blog”, és lassan tényleg nem mer írni egy topicba sem az ember. Szerintetek miért látogatják ilyen kevesen ezt a fórumot?

          P.S: én is boldogabb lennék, ha nem csesztetnének minden topicban, holott NEM CSIN

          Hozzászólás: Cedegás oldal, képekkel, helpekkel. #2030048
          bepe79
          Felhasználó
            davinor wrote:
            köszi élek a lehetõséggel. de elõtte asszem elpárolgok kicsit mert iszonyatosan fáj a fejem reggel óta…

            Jobbulást / gyógyulást!

            Hozzászólás: Cedegás oldal, képekkel, helpekkel. #2030041
            bepe79
            Felhasználó
              1g0R wrote:
              Azonban a kérésem (a nagy lehetõség), addig is áll, hogy aki tud teszteljen gámmákat, és irjom róla pár sort, hogy legyen mit felrakni az oldalra.Persze amit eddig én teszteltem azok ott lesznek.

              Hi!

              Hozzászólás: ATI végsõ kérdés #2044029
              bepe79
              Felhasználó
                oldfirehand wrote:
                Az említett leírást tanulmányoztam, az fglrxconfig is megtörténik, a sax2 mûvelet után elindul a sax, de nem nyúlok bele, mert a readme szerint nem kell, és a 3D-t sem kell engedélyezni.
                Hozzászólás: nvidia driver problema FC4 alatt #2031199
                bepe79
                Felhasználó
                  Out wrote:
                  Nekem is van egy erdekes nvidia driver problemam amire eddig meg megoldast nem talaltam. Adott a 2.6.15-1.1823-as kernelverzio es az nvidia 8178-as driverre( de akar a 8174-es is lehetne). A telepites tokeletesen befejezodik, az X is elindul ami KDE 3.5, viszont a monitor rogton 60hz-re valt. A kepernyobeallitasnal ezt attudom allitani 85hz-re es akkor ugy minden ok. Viszont azt hogy tudom megoldani hogy ne valtson at orokke 60hz-re? A regebbi 7xxx-es nvidia driverekkel ezt nem csinalja, ott rogton 85hz-en megy a moncsi, igaz az xorg.conf-ban az fix ertekre van allitva, viszont akkor a 8xxx-as nvidia driverek miert nem ertelmezik a 85hz-et alapbol? Megneztem a Xorg.conf.log filet, de abban nem irja hogy barmi baja lenne a felbontassal vagy a hz-ekkel. A driver 3D resze is mukodik rendesen, szoval otletem sincs hogy miert csinalja ezt a 60hz-es baromsagot. Valakinek otlet?

                  A 8x.xx-es sorozat nekem is ezt csinálja.

                  bepe79
                  Felhasználó

                    Ide is beírom, hátha más is játszik vele:

                    MEGCSIN

                    Hozzászólás: Cedegás oldal, képekkel, helpekkel. #2030031
                    bepe79
                    Felhasználó

                      MEGCSIN

                      Hozzászólás: Cedegás oldal, képekkel, helpekkel. #2030029
                      bepe79
                      Felhasználó

                        Most próbáltam, és a Thief (1) ugyanezt csinálja… tehát fogalmam sincs, hogy mi a baj… de vagy cedega, vagy nVidia driver gond szerintem.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,181-2,190 / 3,376