bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,201-2,210 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: radeon 9200 + x.org (?) + kdm #2043090
    bepe79
    Felhasználó

      Normális driver? ATi fglrx 8.20.8 driver fölrakása nem segít?

      Hozzászólás: UHU linux újabb verzió? #2043861
      bepe79
      Felhasználó
        nightwalker wrote:
        Aha.Köszi.Már töltöm is a 1700 snapshottot.

        Nem akarok belszólni, de nem az a legújabb. A 1700 az nem az elkészítés dátumára utal, hanem hogy 17 óra 00 perckor készült. Ezt az Egmont mondta. A legújabb a 1451-es, ami dec. 14-ei..

        ftp://ftp.uhulinux.hu/pub/uhu/dev/snapshots

        Hozzászólás: Live-elmélet #2041412
        bepe79
        Felhasználó

          Az én zsebemben az UHU-Live legújabb verziója van meg, amit mindig, mindenhová magamnál hordok. Ez az 1.2-bõl készült Márta nevû Live, az rc1-r0 vagy valami ilyesmi verziószáma van. Ez a kedvenc live-om, és nekem is az tetszik, hogy bárhol, bármikor életre kelthetõ.

          Hozzászólás: ChampionSheep #2043707
          bepe79
          Felhasználó
            kovi wrote:
            csak leszívnád magad…

            De nem fogom, mert Geforce 6600-as dohog a gépemben. 😉

            Hozzászólás: ChampionSheep #2043705
            bepe79
            Felhasználó
              kovi wrote:
              min 2000 MHz teljes értékû CPU (nem Celeron)
              normális videókártya (nvidia, nem MX széria, min 64M Ram)

              ekkor már jól megy. kissé cseles átirat, mert valójában egy PS2 program.

              Gondolom a normális videókártya nem csak az nVidiát jelenti.. 🙂
              Egy ATi X800 GTO sok nV-t lealázna, és akkor az még közel nem a csúcskártyája az ATi-nak. Egy Radeon X1800XT 512MB-on szívesen megnézném, hogyan fut. 😉

              Hozzászólás: Milyen játékok futnának? #2037715
              bepe79
              Felhasználó
                kisbetu wrote:
                Ugyanazok…

                davidd2301 wrote:
                Bõvült a gép. 256 mega ramról 512 megára.
                Hozzászólás: Powerpack #2043459
                bepe79
                Felhasználó
                  szabx wrote:
                  Sziasztok!

                  Csak egy kérdésem van a Mandriva linux Powerpack 2006-ot honnan tudom letölteni?

                  http://store.mandriva.com/

                  79.90 EUR

                  Hozzászólás: sok ramot zabál az uhu #2043266
                  bepe79
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: UHU [1.2] Live rc0 Linux (Márta) #2039067
                    bepe79
                    Felhasználó

                      Teve: nem veszekedtünk..  :wink1:

                      ONtopic: mikorra várható a final Márta (Márta vége.. biggrin_2.gif ) ?

                      Hozzászólás: UHU [1.2] Live rc0 Linux (Márta) #2039064
                      bepe79
                      Felhasználó
                        kisbetu wrote:
                        Három topikot már összebuékoztál.

                        Ez vagy sok, mert elég lett volna egy, vagy kevés, mert:

                        kisbetu wrote:
                        Van még egy pár topik, ne hagyd abba.

                        Itt csak a Tevének reagáltam, mert õ is kívánt nekem/nekünk. A másik kettõ meg „kocsmás”-szekció, ott nem voltam nagyon OFF. Nyilván, ha más topikban is fognak kívánni nekem, akkor ott is viszonozni fogom.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,201-2,210 / 3,376