Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Normális driver? ATi fglrx 8.20.8 driver fölrakása nem segít?
nightwalker wrote:Aha.Köszi.Már töltöm is a 1700 snapshottot.Nem akarok belszólni, de nem az a legújabb. A 1700 az nem az elkészítés dátumára utal, hanem hogy 17 óra 00 perckor készült. Ezt az Egmont mondta. A legújabb a 1451-es, ami dec. 14-ei..
Az én zsebemben az UHU-Live legújabb verziója van meg, amit mindig, mindenhová magamnál hordok. Ez az 1.2-bõl készült Márta nevû Live, az rc1-r0 vagy valami ilyesmi verziószáma van. Ez a kedvenc live-om, és nekem is az tetszik, hogy bárhol, bármikor életre kelthetõ.
kovi wrote:csak leszívnád magad…De nem fogom, mert Geforce 6600-as dohog a gépemben. 😉
kovi wrote:min 2000 MHz teljes értékû CPU (nem Celeron)
normális videókártya (nvidia, nem MX széria, min 64M Ram)ekkor már jól megy. kissé cseles átirat, mert valójában egy PS2 program.
Gondolom a normális videókártya nem csak az nVidiát jelenti.. 🙂
Egy ATi X800 GTO sok nV-t lealázna, és akkor az még közel nem a csúcskártyája az ATi-nak. Egy Radeon X1800XT 512MB-on szívesen megnézném, hogyan fut. 😉kisbetu wrote:Ugyanazok…davidd2301 wrote:Bõvült a gép. 256 mega ramról 512 megára.szabx wrote:Sziasztok!Csak egy kérdésem van a Mandriva linux Powerpack 2006-ot honnan tudom letölteni?
79.90 EUR
Teve: nem veszekedtünk.. :wink1:
ONtopic: mikorra várható a final Márta (Márta vége..
) ?kisbetu wrote:Három topikot már összebuékoztál.Ez vagy sok, mert elég lett volna egy, vagy kevés, mert:
kisbetu wrote:Van még egy pár topik, ne hagyd abba.Itt csak a Tevének reagáltam, mert õ is kívánt nekem/nekünk. A másik kettõ meg „kocsmás”-szekció, ott nem voltam nagyon OFF. Nyilván, ha más topikban is fognak kívánni nekem, akkor ott is viszonozni fogom.
-
SzerzőBejegyzés