Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-

Csatlakozom az elõttem szóló Tevéhez! 😀
Nah, itt is kívánok B
kovi wrote:mindenkinek lesz egy jele mint az oviba, aztán majd ha válaszolok, az írásom elé teszem az illetõ jelét, hogy tudja kinek megy
Nem is rossz 5let! 
LinuxForum Netikett ( http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=2347&Itemid=93 ):
„A félreértések elkerülése végett:
Mindig egyértelmûen jelezd, hogy kinek a postjára (hozzászólására) válaszolsz.”
GegSite wrote:^^ennyit az idézetekrõl…
(a netiketrõl már nem is beszélve)Hú, de okosak itt egyesek. 🙂 No offense, meg no flame, de én pont az ellenkezõjét olvastam a netikettben (mert elolvastam ám még régebben): abban pont az áll, hogy nem csupán postolunk a vakvilágba, hanem válasz/reply-al egyértelmûen behatároljuk, hogy mire, és kinek válaszolunk. Mert ha nem, akkor senki nem tudja, hogy a rakás post között mi, kinek szól. Tehát netikett szerint járt el a kovi is és én is, de kérésre szerkesztgetünk is, mert rendesek vagyunk.
kisbetu wrote:Inkább szedd össze a billentyûzetedet és szépen szedegesd ki a hozzászólásodból a felesleges idézeteket!
Hallottál már KRESZ-rõl?Egyébként apropó utasításkészlet: Intel Pentium fronton a 3DNow! utasításkészlet használata etikátlan :poketoungeb: , a Duron és az Athlon meg az SSE / SSE2 / SSEx alatt rogyik térdre.. 😀 (egyébként ma már nem, hála az égnek, most már nem nagyon van ilyen)
vizsla wrote:„Miért kell idézni, amikor az elõzõ hozzászólásra válaszoltok? Ráadásul most már fél oldalnyi idézés felgyülemlett, olvashatatlan így a topic…”
gondolom, mert cúúl :)))))Egyem az érzékeny szép-érzéseteket és odafigyelõkéteket. (((((((((((((((((((((((((:
Na ja! Igaz! Hol volt még 386-nál MMX, tehát rossz pédát írtam. Inkább az i586-osok körül jött, úgy emlékszem, mert még a PII elõtt volt egy sima Pentium MMX, ami valójában PI i586 MMX volt, egy ilyen hibrid-öszvér féleség.
-
SzerzőBejegyzés