bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,211-2,220 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU [1.2] Live rc0 Linux (Márta) #2039062
    bepe79
    Felhasználó

      rolleyes_2.gif

      Hozzászólás: UHU [1.2] Live rc0 Linux (Márta) #2039060
      bepe79
      Felhasználó

        Csatlakozom az elõttem szóló Tevéhez!  😀

        Hozzászólás: Kocsma topik #1949162
        bepe79
        Felhasználó

          Nah, itt is kívánok B

          Hozzászólás: i686 v. i386 #2038839
          bepe79
          Felhasználó
            kovi wrote:
            mindenkinek lesz egy jele mint az oviba, aztán majd ha válaszolok, az írásom elé teszem az illetõ jelét, hogy tudja kinek megy

            nevet.gif Nem is rossz 5let! lolshai.gif

            Hozzászólás: i686 v. i386 #2038812
            bepe79
            Felhasználó

              LinuxForum Netikett ( http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=2347&Itemid=93 ):

              „A félreértések elkerülése végett:

              Mindig egyértelmûen jelezd, hogy kinek a postjára (hozzászólására) válaszolsz.”

              Hozzászólás: i686 v. i386 #2038811
              bepe79
              Felhasználó
                GegSite wrote:
                ^^ennyit az idézetekrõl…
                (a netiketrõl már nem is beszélve)

                Hú, de okosak itt egyesek. 🙂 No offense, meg no flame, de én pont az ellenkezõjét olvastam a netikettben (mert elolvastam ám még régebben): abban pont az áll, hogy nem csupán postolunk a vakvilágba, hanem válasz/reply-al egyértelmûen behatároljuk, hogy mire, és kinek válaszolunk. Mert ha nem, akkor senki nem tudja, hogy a rakás post között mi, kinek szól. Tehát netikett szerint járt el a kovi is és én is, de kérésre szerkesztgetünk is, mert rendesek vagyunk.

                Hozzászólás: i686 v. i386 #2038808
                bepe79
                Felhasználó
                  kisbetu wrote:
                  Inkább szedd össze a billentyûzetedet és szépen szedegesd ki a hozzászólásodból a felesleges idézeteket!
                  Hallottál már KRESZ-rõl?
                  Hozzászólás: i686 v. i386 #2038805
                  bepe79
                  Felhasználó

                    Egyébként apropó utasításkészlet: Intel Pentium fronton a 3DNow! utasításkészlet használata etikátlan  :poketoungeb: , a Duron és az Athlon meg az SSE / SSE2 / SSEx alatt rogyik térdre..  😀 (egyébként ma már nem, hála az égnek, most már nem nagyon van ilyen)

                    Hozzászólás: i686 v. i386 #2038804
                    bepe79
                    Felhasználó
                      vizsla wrote:
                      „Miért kell idézni, amikor az elõzõ hozzászólásra válaszoltok? Ráadásul most már fél oldalnyi idézés felgyülemlett, olvashatatlan így a topic…”
                      gondolom, mert cúúl :)))))

                      Egyem az érzékeny szép-érzéseteket és odafigyelõkéteket. (((((((((((((((((((((((((:

                      Hozzászólás: i686 v. i386 #2038800
                      bepe79
                      Felhasználó

                        Na ja! Igaz! Hol volt még 386-nál MMX, tehát rossz pédát írtam. Inkább az i586-osok körül jött, úgy emlékszem, mert még a PII elõtt volt egy sima Pentium MMX, ami valójában PI i586 MMX volt, egy ilyen hibrid-öszvér féleség.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,211-2,220 / 3,376