bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,241-2,250 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • bepe79
    Felhasználó
      azsem wrote:
      bepe79
      Felhasználó
        azsem wrote:
        Hozzászólás: Inno3D GeForce 6600 UHU alatt #2040938
        bepe79
        Felhasználó

          Sikerült elsõre telepítenem, magam is meglepõdtem.  🙂 UHU Linux Snapshot 1905 /tegnap megjelent/ + KDE3.5 + x.org + kernel 2.6.14-4 + nVidia drv 8174:

          http://web.t-online.hu/bepe1979/bepedesktop20051213.jpg

          A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudom az nVidia driverben (melyik programjával) átállítani a felbontást és a frissítést, mert automatikusan 1024x768x24bit @ 110 Hz-re tette?!

          bepe79
          Felhasználó
            juuzer wrote:
            Igazad van,
            Hozzászólás: Inno3D GeForce 6600 UHU alatt #2040937
            bepe79
            Felhasználó
              Bbt wrote:
              Segícccség!!!!

              😉

              Hozzászólás: Inno3D GeForce 6600 UHU alatt #2040935
              bepe79
              Felhasználó

                Apropó. Linuxos nVidia driverben lehet Digital Vibrance-t állítani a 6600-hoz, mint a ForceWare-ben?

                Hozzászólás: Inno3D GeForce 6600 UHU alatt #2040934
                bepe79
                Felhasználó
                  kisbetu wrote:
                  Na jó, de így cserben hagyni a zati fórumot!
                  Ejnye!

                  🙂

                  bepe79
                  Felhasználó

                    Most egy kicsit LOL leszek.. Inno3D 6600 vétel in progress…  🙂
                    De ne ilyedjetek meg, azért nem hagylak itt benneteket, hogy nVidia kártya lesz innentõl kezdve a gépemben.  :wink1:

                    bepe79
                    Felhasználó
                      azsem wrote:
                      Off
                      Azt hiszem az ati fos drivere és a fos kártyám közösen alkotják a fentebb említett fosaságot. Megoldani nem tudom. Feltoltam egy 10.2-es mandrivát, rá az ati új drivere, ugyan ez a jelenség. Végsõ elkeseredésemben már wint is telepítettem, és azalatt „tökéletes” volt az opengls-játékok megjelenítése. Azt furcsállom hogy másoknak megy a driver rendesen.
                      Bocs az offért.

                      fglrx 8.20.8 van fent?

                      BIOS-ban a fastwrite ki van kapcsolva?

                      bepe79
                      Felhasználó
                        hun0r wrote:
                        Sziasztok!

                        A problémám a következö van egy Filips 109s-tipusú monitorm és egy Ati radeon shapire 9700 videó kártyám
                        és jelenleg a Mandrake linux limited edition-t használom ahol minden tökéletesen mûködik a 3d gyorsítás stb…
                        de ugyan ezen a gépen viszont Mandriva Linux Powerpack 2006 rózsaszinû meg és zöld árnyalatokal képes csak
                        betölteni a kde-t, addig nincs is semmi probléma mig elnem jut a kde betöltéséig!
                        A következõket próbáltam tenni, ugyanis a rendszer alapból jól ismeri meg a videókártyámat a megfelelõ fglrx-et társitya indítja a 3d- gyorsítótárat is stb tehát semijen hibát nem jelez csak mindössze 3 szinnel indítya a kde-t akkor is ha a meghajtót megváltoztatom Vesa- tipusúra!
                        Mi lehet a hiba remélem sikerült érthetõen fogalmaznom!
                        Várom szives segítségeteket! :rolleyes: :rolleyes: :blink: :ph34r: :blink: :eh: :rolleyes: :blink:

                        dexter11 wrote:
                        Lehet, hogy ez az xorg miatt van. Két lehetõség van :
                        1. vársz amíg kijön a stabil verzió és akkor frissítesz
                        2. Van az SOS-en egy frissebb verzó és feltelepíted azt persze az sem old meg minden bajt.

                        Vagy pedig, ami még segíthet: BIOS-ban a FastWrite disable-re állítása. 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,241-2,250 / 3,376