bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,251-2,260 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • bepe79
    Felhasználó
      Leslieman wrote:
      hun0r wrote:
      társitya … semijen…

      Ilyenkor mindig sírok… 🙁
      NA DE visszatérve a problémára, nálam a letölthetõ MandrivaLinux 2006 DVD ISO (Linux 2.6.12-12mdk #1 Fri Sep 9 18:15:22 CEST 2005 i686 AMD Athlon(TM) XP 2500+ unknown GNU/Linux) verzió van feltelepítve és az fglrx_6_8_0-8.19.10-1.i386.rpm ati vezérlõvel hasonló dolgokat csinál.

      fglrx 8.20.8-at próbáld majd ki. A Catalyst 5.12 CCC-vel párhuzamosan jött ki, viszonylag friss.

      bepe79
      Felhasználó
        LeslieT wrote:
        Hello,
        Probald meg a 8.18.8-as driver-el. Nalam ez az egyetlen amivel mukodik az X800GTO. Az ujabbakkal csak csontrafagy a gep.

        A hup-on, ebben a topicban: http://www.hup.hu/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=331&postdays=0&postorder=asc&start=345 találtak egy megoldást a fagyások kiküszöbölésére. Ott azt mondják, hogy ami segít:

        „Device drivers->Character devices->/dev/agpgart support a megfelelõ chipset supporttal való kernelbe fordítása (nem modulként) és a DRM teljes kikapcsolása”

        bepe79
        Felhasználó
          n0gabor wrote:
          gondoltam meg nem tamogatja az x850-es magokat…

          Az fglrx 8.20.8-nál változott a helyzet:

          „ATI Radeon® X850 AGP products are not supported.”

          De a release notes szerint a Desktop Product-nál a Radeon® X850 series supported, tehát a PCI-E-s X800GTO és X850 az támogatva van az új driver által.

          Hozzászólás: Játékokról általában Linux alatt #2029786
          bepe79
          Felhasználó
            Hozzászólás: Játékokról általában Linux alatt #2029785
            bepe79
            Felhasználó

              Na, megmoddoltam a 18 Wheels of Steel: Convoy-t a gépemen, és beraktam az Európai Renault Magnum-ot is a sok amcsi kamion közé. Csináltam screenshotot is róla:

              bepe18wosconvoyfullrenault1.jpg

              Hozzászólás: Uhu linux 2.2 live #2040796
              bepe79
              Felhasználó
                kopogi wrote:
                Csak az lenne a kérdésem, hogy amikor beindul a lemez és kérdi a rott jelszót, mit kell beütnöm. Innen sajnos nem tudok tovább haladni.Köszi!

                uhudejo

                (gondolom ez publikus, és berak6ó ide)

                Hozzászólás: Laptop + UHU1.2 help! #2040790
                bepe79
                Felhasználó

                  Helló! Laptop TFT-nek nem 1280×1024 a natív felbontása? UHU-nál, amikor települ, akkor közben kérdezi, hogy milyen felbontást szeretnél használni, és le is lehet tesztelni, hogy bírja-e / tudja-e a vga és a monitor. Tehát ott tudod kiválasztani, amilyet szeretnél, meg utólag is lehet rajta változtatni a föltelepített rendszerben.

                  Hozzászólás: Játékokról általában Linux alatt #2029784
                  bepe79
                  Felhasználó
                    Bunya wrote:
                    Hali!

                    Bocs, egy kicsit off lesz.
                    Nem ismertek olyan játékot, ahol traktort/teherautót/markolót/darut/dózert (a microsoft Windows nem érdekel) kell irányiítani?
                    (Nem reménykedem, hogy ha létezik ilyen az is portolva van linuxra.)

                    Szia! Win alatt van egy iszonyat jó kamionszimulátor, a 18 Wheels of Steel sorozat. Ennek a legújabb tagja a 18 Wheels of Steel: Convoy, amiben a Peterbildtõl kezdve vagy 30-40 kamiont vezethetsz, amelyek igazából is léteznek, és pont ugyanúgy néznek ki, mint a játékban. Szerintem emulátorral fut linux alatt is.
                    Traktorral kapcsolatban: most jött ki valami Tractor Racer nevû progi, ahol traktort is vezethetsz, de az elég gagyinak tûnik.

                    Hozzászólás: ati tuning biosból #2040636
                    bepe79
                    Felhasználó
                      bepe79
                      Felhasználó
                        msandor wrote:
                        nekem is feltünt, hogy külön mappában vannak az isok, de nemm vettem a fáradságot, hogy megkérdezzem a miértjét, hiszen ettõl sokkal fontosabb problémáim vannak 🙂
                      10 bejegyzés megtekintése - 2,251-2,260 / 3,376