Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Leslieman wrote:hun0r wrote:társitya … semijen…
Ilyenkor mindig sírok… 🙁
NA DE visszatérve a problémára, nálam a letölthetõ MandrivaLinux 2006 DVD ISO (Linux 2.6.12-12mdk #1 Fri Sep 9 18:15:22 CEST 2005 i686 AMD Athlon(TM) XP 2500+ unknown GNU/Linux) verzió van feltelepítve és az fglrx_6_8_0-8.19.10-1.i386.rpm ati vezérlõvel hasonló dolgokat csinál.fglrx 8.20.8-at próbáld majd ki. A Catalyst 5.12 CCC-vel párhuzamosan jött ki, viszonylag friss.
LeslieT wrote:Hello,
Probald meg a 8.18.8-as driver-el. Nalam ez az egyetlen amivel mukodik az X800GTO. Az ujabbakkal csak csontrafagy a gep.A hup-on, ebben a topicban: http://www.hup.hu/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=331&postdays=0&postorder=asc&start=345 találtak egy megoldást a fagyások kiküszöbölésére. Ott azt mondják, hogy ami segít:
„Device drivers->Character devices->/dev/agpgart support a megfelelõ chipset supporttal való kernelbe fordítása (nem modulként) és a DRM teljes kikapcsolása”
n0gabor wrote:gondoltam meg nem tamogatja az x850-es magokat…Az fglrx 8.20.8-nál változott a helyzet:
„ATI Radeon® X850 AGP products are not supported.”
De a release notes szerint a Desktop Product-nál a Radeon® X850 series supported, tehát a PCI-E-s X800GTO és X850 az támogatva van az új driver által.
Csináltam még ingame scr shotokat:


A többit a dial-up modemesekre tekintettel csak linkelem:
http://web.t-online.hu/bepe1979/bepe18wosconvoyfull33.jpg
Na, megmoddoltam a 18 Wheels of Steel: Convoy-t a gépemen, és beraktam az Európai Renault Magnum-ot is a sok amcsi kamion közé. Csináltam screenshotot is róla:
kopogi wrote:Csak az lenne a kérdésem, hogy amikor beindul a lemez és kérdi a rott jelszót, mit kell beütnöm. Innen sajnos nem tudok tovább haladni.Köszi!uhudejo
(gondolom ez publikus, és berak6ó ide)
Helló! Laptop TFT-nek nem 1280×1024 a natív felbontása? UHU-nál, amikor települ, akkor közben kérdezi, hogy milyen felbontást szeretnél használni, és le is lehet tesztelni, hogy bírja-e / tudja-e a vga és a monitor. Tehát ott tudod kiválasztani, amilyet szeretnél, meg utólag is lehet rajta változtatni a föltelepített rendszerben.
Bunya wrote:Hali!Bocs, egy kicsit off lesz.
Nem ismertek olyan játékot, ahol traktort/teherautót/markolót/darut/dózert (a microsoft Windows nem érdekel) kell irányiítani?
(Nem reménykedem, hogy ha létezik ilyen az is portolva van linuxra.)Szia! Win alatt van egy iszonyat jó kamionszimulátor, a 18 Wheels of Steel sorozat. Ennek a legújabb tagja a 18 Wheels of Steel: Convoy, amiben a Peterbildtõl kezdve vagy 30-40 kamiont vezethetsz, amelyek igazából is léteznek, és pont ugyanúgy néznek ki, mint a játékban. Szerintem emulátorral fut linux alatt is.
Traktorral kapcsolatban: most jött ki valami Tractor Racer nevû progi, ahol traktort is vezethetsz, de az elég gagyinak tûnik.msandor wrote:nekem is feltünt, hogy külön mappában vannak az isok, de nemm vettem a fáradságot, hogy megkérdezzem a miértjét, hiszen ettõl sokkal fontosabb problémáim vannak 🙂 -
SzerzőBejegyzés


