Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
msandor wrote:nem bántódtam meg 🙂
Akkor OK!
msandor wrote:bepe79 wrote:A read only-t meg fölösleges hajtogatnod, ha azt sem tudod, hogy mit jelent (csak olvas).köszönöm mester, hogy kitanítassz!
arra értettem, hogy csak olvasod a levlistákat, de nem értelmezed…ui.: semmi kedvem veled vitázni
Nem tanítok én ki senkit. Csak észrevételeztem, hogy kicsit magas a ló..
A read only-t meg fölösleges hajtogatnod, ha azt sem tudod, hogy mit jelent (csak olvas).
msandor wrote:csak halkan mondom, még NINCS UHU-Linux 2.0 snapshot kiadás!
UHU-Linux 1.2-UTF8 dev van… miért vagy read only? annyiszor elmondták Egmonték…kikay_ wrote:Bepe, amúgy te buheráltál valamit a süsün, hogy ne fagyjon?Csak az online update-et engedtem rá, aminek egy lyen kis színes labda az ikonja a jobb alsó sarokban.
kikay_ wrote:Heyho!Feltettem a legújabb (asszem tegnapi) ati drivert és az új drágaság is ugyanúgy fagy.
SuSE 10_x86-64 van fent, a 3Dnél ez is csonttá fagy.
bepe79 írta még valamelyik topicban, hogy uhu alatt ez a kernel smp támogatásával függ össze (bepe79: ha valamit rosszul dekódoltam, bocsi). Elképzelhetõ, hogy Süsü alatt is ez a gond?
Vagy van valakinek használható 5lete a fagyásokra, mert már qrvára unom.
A config:
ASUS K8V-X SE
3000+ Athlon64
1024 MB PC3200/400 DDR RAM (KINGMAX+Samsung)
Connect3D ATi Radeon 9500+Titan Cuv2ABHali! Ha az én személyes véleményemre is kíváncsi vagy, akkor én úgy látom, hogy tesz valamit az ügy érdekében az ATi, mert most már minden Windows-os ATi Catalyst megjelenéssel egyidõben kiad egy új linuxos fglrx-et is. Tehát van fejlõdés, majd kiderül, hogy milyen irányban. Egyébként nekem a SUSE 10.0 GM edition 5CD-s verzió + i386, 32 bites volt az egyetlen, ami alatt nem fagyott a 8.19.10-es fglrx. UHU-nál egyetlen kernel alatt nem tudtam összehozni, hogy ne fagyjon, sem SMP-vel, sem a nélkül. 🙁 :blink: Egyébként láttátok, hogy az ATi mit ír a tegnap megjelent legújabb, 8.20.8-as fglrx-ének a release note-jában?
„This release note provides information on the latest posting of ATI’s Proprietary Linux driver version 8.20.8.
X Fails to Load on Systems with Linux Kernel Version 2.6.x
This information applies to the following system configurations:
* Linux kernel version 2.6.x
* Any ATI Linux driver”LOL.
Nem leszólni akarom az ATi-t, mert én is fan vagyok, de ez azt jelenti, hogy náluk az x crash és a fagyás az már nem bug, hanem feature. :wink1:kikay_ : egyébként majdnem csont ugyanolyan kártyánk van: nekem Club3D Radeon 9500 PRO + Titan Cuv2AB hûtõ! 🙂
kelemengabor wrote:Joco, bepe, ne viccelõdjetek már, uhu alatt az error 28 már annyiszor elõjött, valami memory hole-t kell a biosban kilõni és akkor megy. Bõvebb információkért google az error 28-ra a fórumon.Ez rendben, de ez asszem’ nem az UHU Linux hibája. Nekem ASUS P4P800-SE lapon nem kell a BIOS-ban a Memory Hole-t disabled-re tenni. Itt azt próbáltam megcáfolni, hogy az UHU nem elégszik meg 256 mega RAM-al.
Kizárt dolognak tartom, hogy 256 MB RAM-al ne települjön az UHU, ugyanis én is raktam már olyan gépre, amiben annyi volt.
vizsla wrote: -
SzerzőBejegyzés