bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,261-2,270 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • bepe79
    Felhasználó
      msandor wrote:
      nem bántódtam meg 🙂

      Akkor OK! up.gif

      bepe79
      Felhasználó
        bepe79
        Felhasználó
          msandor wrote:
          bepe79 wrote:
          A read only-t meg fölösleges hajtogatnod, ha azt sem tudod, hogy mit jelent (csak olvas).

          köszönöm mester, hogy kitanítassz!
          arra értettem, hogy csak olvasod a levlistákat, de nem értelmezed…

          ui.: semmi kedvem veled vitázni

          Nem tanítok én ki senkit. Csak észrevételeztem, hogy kicsit magas a ló..

          bepe79
          Felhasználó

            A read only-t meg fölösleges hajtogatnod, ha azt sem tudod, hogy mit jelent (csak olvas).

            bepe79
            Felhasználó
              msandor wrote:
              csak halkan mondom, még NINCS UHU-Linux 2.0 snapshot kiadás!
              UHU-Linux 1.2-UTF8 dev van… miért vagy read only? annyiszor elmondták Egmonték…
              Hozzászólás: Ati fagyással hogy állunk? #2040612
              bepe79
              Felhasználó
                kikay_ wrote:
                Bepe, amúgy te buheráltál valamit a süsün, hogy ne fagyjon?

                Csak az online update-et engedtem rá, aminek egy lyen kis színes labda az ikonja a jobb alsó sarokban.

                Hozzászólás: Ati fagyással hogy állunk? #2040609
                bepe79
                Felhasználó
                  kikay_ wrote:
                  Heyho!

                  Feltettem a legújabb (asszem tegnapi) ati drivert és az új drágaság is ugyanúgy fagy.
                  SuSE 10_x86-64 van fent, a 3Dnél ez is csonttá fagy.
                  bepe79 írta még valamelyik topicban, hogy uhu alatt ez a kernel smp támogatásával függ össze (bepe79: ha valamit rosszul dekódoltam, bocsi). Elképzelhetõ, hogy Süsü alatt is ez a gond?
                  Vagy van valakinek használható 5lete a fagyásokra, mert már qrvára unom.
                  A config:
                  ASUS K8V-X SE
                  3000+ Athlon64 
                  1024 MB PC3200/400 DDR RAM (KINGMAX+Samsung)
                  Connect3D ATi Radeon 9500+Titan Cuv2AB

                  Hali! Ha az én személyes véleményemre is kíváncsi vagy, akkor én úgy látom, hogy tesz valamit az ügy érdekében az ATi, mert most már minden Windows-os ATi Catalyst megjelenéssel egyidõben kiad egy új linuxos fglrx-et is. Tehát van fejlõdés, majd kiderül, hogy milyen irányban. Egyébként nekem a SUSE 10.0 GM edition 5CD-s verzió + i386, 32 bites volt az egyetlen, ami alatt nem fagyott a 8.19.10-es fglrx. UHU-nál egyetlen kernel alatt nem tudtam összehozni, hogy ne fagyjon, sem SMP-vel, sem a nélkül. 🙁  :blink: Egyébként láttátok, hogy az ATi mit ír a tegnap megjelent legújabb, 8.20.8-as fglrx-ének a release note-jában?

                  „This release note provides information on the latest posting of ATI’s Proprietary Linux driver version 8.20.8.

                  X Fails to Load on Systems with Linux Kernel Version 2.6.x

                  This information applies to the following system configurations:

                      * Linux kernel version 2.6.x
                      * Any ATI Linux driver”

                  LOL. biggrin_2.gif Nem leszólni akarom az ATi-t, mert én is fan vagyok, de ez azt jelenti, hogy náluk az x crash és a fagyás az már nem bug, hanem feature.  :wink1:

                  kikay_ : egyébként majdnem csont ugyanolyan kártyánk van: nekem Club3D Radeon 9500 PRO + Titan Cuv2AB hûtõ!  🙂

                  Hozzászólás: Már a telepítés se megy #2019381
                  bepe79
                  Felhasználó
                    kelemengabor wrote:
                    Joco, bepe, ne viccelõdjetek már, uhu alatt az error 28 már annyiszor elõjött, valami memory hole-t kell a biosban kilõni és akkor megy. Bõvebb információkért google az error 28-ra a fórumon.

                    Ez rendben, de ez asszem’ nem az UHU Linux hibája. Nekem ASUS P4P800-SE lapon nem kell a BIOS-ban a Memory Hole-t disabled-re tenni. Itt azt próbáltam megcáfolni, hogy az UHU nem elégszik meg 256 mega RAM-al.

                    Hozzászólás: Már a telepítés se megy #2019378
                    bepe79
                    Felhasználó

                      Kizárt dolognak tartom, hogy 256 MB RAM-al ne települjön az UHU, ugyanis én is raktam már olyan gépre, amiben annyi volt.

                      Hozzászólás: reset #2040042
                      bepe79
                      Felhasználó
                        vizsla wrote:
                      10 bejegyzés megtekintése - 2,261-2,270 / 3,376