Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
zolnagy wrote:andrei28 wrote:arról a linkrõl csináltam, kivéve az rpm-et nem tettem fel (gondoltam a run-os elég lesz)
de akkor kipróbálom rpm-es csomaggal. akkor az lehet a „fekete kép” a film helyén problémája?Azon a linken azt írják, hogy Debian alatt alien-el át kell alakítani .deb csomaggá és dpkg-vel feltenni. Olvasd el.
n0gabor wrote:kevés infot kuldtem, vagy senkinek sincs otlete??Nekem nincs. 🙁 Próbáld meg az fglrx 8.20.8-al. 🙁
andrei28 wrote:arról a linkrõl csináltam, kivéve az rpm-et nem tettem fel (gondoltam a run-os elég lesz)
de akkor kipróbálom rpm-es csomaggal. akkor az lehet a „fekete kép” a film helyén problémája?Kis_pingvin wrote:Miért vagytok annyira pesszimisták.. vannak szekerek amik olcsó cuccal is éveket mennek…..
nekem szált már el márkástápom is…..
Van aki nem költ sokat és nem bár el sokat a gépéptöl… én nem azok közé tartozom 😀Nem hír. Információ. Az pedig a fórumszabályzat szerint nem tilos.
Az UHU Linux 2.0 következõ snapshotjában a 2.6.14-4-es kernel mellett már X.org 7.0 rc3 is lesz az Egmont szerint, utána egy csomó bugfix jön, és nemsokára (talán még az idén) kint lesz az x.org7-essel az új snapshot.
c fordító (gcc) nincs benne, ha jól láttam, csak a gc, tehát a c library
kelemengabor wrote:bepe79 wrote:Ha valaki illegal XP-bõl csinál egy saját, egyedi live op. rendszert, akkor arra milyen szabályok érvényesek?2-5 év
LOL
msandor wrote:bepe79 wrote:Aham. Thx a linket, de itt asszem’ én az MS által tervbe vett „Windows Live!”-ról beszéltem, nem pedig egy noname web-lap / cég által közkinccsé tett windows live-ra keresztelt op. sys-rõl.nos, szerinted gondolatolvasó vagyok?
a tényekrõl röviden:
1. a Windows Live! megnevezés nem egy klasszikus CD-rõl futtatható rendszert takar
2. az általam belinkelt dolog viszont „nemhivatalosan” képes csinálni egy CD-rõl futó Windows XP-t (is), amivel 4-5 mûveletet eltudsz végezni, talán a legkiemelendõbb, az NTFS írási képessége fájlmentéseknél , hiszen „saját termék”Egyébként engem speciel érdekel ez a téma, tehát ha lesz idõm, mélyebben belemerülök ezen témába, amit a linked végén láttam. Nem hülyeség. Mi a helyzet a licensz, jogi, stb. stb. dolgokkal? Ha valaki illegal XP-bõl csinál egy saját, egyedi live op. rendszert, akkor arra milyen szabályok érvényesek? Legális lett egybõl, mert nem az MS gyártotta, és senkinek nincs a világon még egy olyan az illetõn kívül?
zolnagy wrote:Sziasztok!
Ati 9100-s kártyám van és UHU 1.2
A 3D ennél a karesznál alpból müxik az UHU-n, a TV-out viszont nem.
A kérdésem az, hogy TV-outhoz mindenképpen kell-e az fglrx drivert telepíteni, vagy meg lehet oldani e nélkül is?
A válaszokat elõre is köszönöm.Hát, szvsz disztró-specifikus, hogy a „beépített” radeon drv-jével megy-e a TV-Out, avagy sem (legalábbis ez lenne logikus), de az fglrx-el 100%, hogy megy (ATi szerint), tehát én azt ajánlom, ha máshogy nem sikerül megoldani.
-
SzerzőBejegyzés