bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,281-2,290 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU Live cd (Júlia) (install) vagy mi? #2031422
    bepe79
    Felhasználó
      msandor wrote:
      bepe79 wrote:
      Windows live még nincs, csak lesz.. 🙂 Legalábbis én így tudom.
      Hozzászólás: reset #2040035
      bepe79
      Felhasználó

        Na meg ugye tápnál sem mindegy, hogy egy 350W-os Codegány, vagy egy 350-es AOpen / Enermax / Chieftec adja a szuflát. Ha elõbbi, akkor az kb. Vargánya és Társával ér fel, amit a lehetõ leghamarabb cserélni célszerû..

        Hozzászólás: UHU [1.2] Live rc0 Linux (Márta) #2039030
        bepe79
        Felhasználó

          Nekem most szedi a gép, nemsokára kiégetem egy korongra.. azt hiszem cd-rw-re, hogy ne gyártsam a szemetet, amikor jön ki az r1 rc1. 🙂

          Hozzászólás: UHU [1.2] Live rc0 Linux (Márta) #2039027
          bepe79
          Felhasználó
            NZs wrote:
            bepe79 wrote:
            Huhh! Köszönjük! Egyébként úgy látom a csomaglistában, hogy már az új, 1.5-ös Firefox is benne van. Gondolom nem a final, amit tegnap elõtt jelentett be a Mozilla.
            Megj.: az UHU 2.0 fejlesztése épp más irányba folyik.. õk a KDE-t fogják kidobni (már eldöntötték…), és a Gnome marad.
            Hozzászólás: UHU [1.2] Live rc0 Linux (Márta) #2039025
            bepe79
            Felhasználó

              Huhh! Köszönjük! Egyébként úgy látom a csomaglistában, hogy már az új, 1.5-ös Firefox is benne van. Gondolom nem a final, amit tegnap elõtt jelentett be a Mozilla.
              Megj.: az UHU 2.0 fejlesztése épp más irányba folyik.. õk a KDE-t fogják kidobni (!!! CSAK A CD-S VERZI

              Hozzászólás: UHU [1.2] Live rc0 Linux (Márta) #2039023
              bepe79
              Felhasználó
                emerson wrote:
                bepe79 wrote:
                Upps! Remélem emerson mester nem haragszik meg rám, de a többiekkel megosztok egy linket.  🙂

                [url url=http://ftp://ftp.uhulinux.hu/pub/uhu/live/R1_rc0/UHU-Linux_1.2_Live_R1_rc0.iso]ftp://ftp.uhulinux.hu/pub/uhu/live/R1_rc0/UHU-Linux_1.2_Live_R1_rc0.iso[/url]

                Tõõccseddd-tojjjaaad!  :cool1:

                Ha nem menne, akkor: ftp://ftp.uhulinux.hu/pub/uhu/live/R1_rc0

                Ez ám az igazi szemfülesség… 🙂
                Ezért büntetésbõl meg kell írnod az md5 fájl linkjét is. 🙂

                🙂 Jobb klikk, cél mentése más néven ide: ftp://ftp.uhulinux.hu/pub/uhu/live/R1_rc0/UHU-Linux_1.2_Live_R1_rc0.md5

                🙂

                Hozzászólás: UHU [1.2] Live rc0 Linux (Márta) #2039021
                bepe79
                Felhasználó

                  Upps! Remélem emerson mester nem haragszik meg rám, de a többiekkel megosztok egy linket.  🙂

                  [url url=http://ftp://ftp.uhulinux.hu/pub/uhu/live/R1_rc0/UHU-Linux_1.2_Live_R1_rc0.iso]ftp://ftp.uhulinux.hu/pub/uhu/live/R1_rc0/UHU-Linux_1.2_Live_R1_rc0.iso[/url]

                  Tõõccseddd-tojjjaaad!  :cool1:

                  Ha nem menne, akkor: ftp://ftp.uhulinux.hu/pub/uhu/live/R1_rc0

                  Hozzászólás: UHU [1.2] Live rc0 Linux (Márta) #2039020
                  bepe79
                  Felhasználó
                    -pas- wrote:
                    Hozzászólás: UHU Live cd (Júlia) (install) vagy mi? #2031417
                    bepe79
                    Felhasználó

                      Windows live még nincs, csak lesz..  🙂 Legalábbis én így tudom.

                      Hozzászólás: UHU [1.2] Live rc0 Linux (Márta) #2039018
                      bepe79
                      Felhasználó
                        emerson wrote:
                        Tessék! 🙂
                        http://www.freeweb.hu/uhulivecd/marta-pkg.lst

                        OMG! icon_ohmygod.gif Köcci, ez nagyon rendes tõled! biggrin_2.gif

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,281-2,290 / 3,376