bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,301-2,310 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: ati kártya driver #2036858
    bepe79
    Felhasználó
      BaziJoe wrote:
      Na a Mandriván kiprobáltam szinte minden variáciot nemmegy a 3d.
      Aztán felraktam a 10-es Suse-t azzal detto.
      Nem tudom valakinél ezekre a disztribuciókra az ATI9800pro kártyályát sikerült telepítenilye???

      Nekem Suse 10.0-ára sikerült az fglrx 8.19.10-et telepítenem. A kártya nem 9800pro, hanem Radeon 9500pro-m van, de ez tök mind1. Most is a Suse 10 van fönt, és megy a 3D. Legalábbis a driver fönt van, OpenGL OK, fglrxinfo ok, és glxgears több ezer FPS-t produkál.

      Hozzászólás: 2.6.14-es kernel #2039262
      bepe79
      Felhasználó
        kelemengabor wrote:
        miért, eddig mi volt?

        félszuper  🙂

        Hozzászólás: 2.6.14-es kernel #2039260
        bepe79
        Felhasználó

          A snapshotokban pedig már tesztelni fogják, az új UHU-ban pedig már supermount lesz.

          Hozzászólás: UHU [1.2] Live rc0 Linux (Márta) #2039001
          bepe79
          Felhasználó
            Mika wrote:
            Még sehol sincs fenn.
            Egyébként a Szombathelyi Linux Egyesület adja a tárhelyet.
            Ezúton is köszönet érte.

            Mikor ér fel és mikor lesz letölthetõ? Vagy be patience?

            Hozzászólás: elsõ telepítésem…. #2039225
            bepe79
            Felhasználó
              Macskajancsi wrote:
              miir wrote:
              Sziasztok! segítségeteket kérem! Tegnap telepítetem elõször linuxot életemben, ez volt az elsõ találkozásom vele. nagy nehezen sikerült is feltenni, SUSE 9.0 hun-om van. nagyjából müxik is a rendszer, de a hangot hogy szóljon, sehol sem tudom beállitani! nameg a filmeimet nem játssza le, és netezni sem tudok róla, mert egy linksys wirelesses modemmel csatlakozok a lakás másik végében lévõ adsl modemhez. nameg letöltöttem a firefox honlapjáról a linuxos böngészõt, de nem tudom hogyan kellene telepíteni…. segítsetek légyszives! ha van lehetõség, inkább emailt irjatok! [email protected] elõre is köszi a segítségteket

              5. A 10.0 tartalmazza alaptelepítésben a firefox-ot.

              Tartalmazza, de a Firefox 1.0.6-ot. Legalábbis én úgy emlékszem, hogy a final 10.0 GM i386-ban ez volt benne, amit én fölraktam (az 5 CD-s). A stable pedig 1.0.7-nél tart. 🙂

              Hozzászólás: UHU [1.2] Live rc0 Linux (Márta) #2038999
              bepe79
              Felhasználó
                Mika wrote:
                Most intéztem tárhelyet…

                Szia Andi!  🙂

                A linuxuser.hu tárhelyére került föl? Mert linket még nem látok hozzá az oldalon, csak a Júliához, meg a cikkek is ahhoz fûzõdnek.  :blink: :ohmy:

                Hozzászólás: UHU Live 2.4 (Adrienn) #2000623
                bepe79
                Felhasználó
                  konvert wrote:
                  Sziasztok!
                  A problémám a következõ:adott egy régi monitor amely max a 800×600-as felbontást viszi igy telepitéskor ha grafikus felületet választok(‘024×768) bejövetelkor szét esik a kép.No viszont VGA moddal eljutok hogy ROOT”# ide mit kell irni hogy tovább lépjen?

                  De ha VESA módban indítod, akkor jó a kép, nem? A ‘ROOT”#’ után megpróbálhatod a startx parancsot.

                  Hozzászólás: UHU [1.2] Live rc0 Linux (Márta) #2038998
                  bepe79
                  Felhasználó
                    Mika wrote:
                    Egyébként még csak rc, meg már nem annyira csak live, de liveként is használható 🙂

                    Ez a lényeg. Szerintem ne is legyen különálló, csak telepíthetõ disztribúció, hanem maradjon meg winyóra is telepíthetõ, de alapjában véve live típusú disztribúciónak. Bár ez csak az én véleményem.

                    Hozzászólás: Lassú suse! #2038392
                    bepe79
                    Felhasználó
                      darakan wrote:
                      Nekem 768 mb memória és egy 2500+ athlon-xp hajta a gépemet, de nekem is eléggé lsaaúnak tünik….Gondolom 256 mega rammal és egy 1.6-os duronon, hogy mehet…

                      DETTO. Nem értem, hogy 1 GB RAM és 2.53-as P4 miért nem elég neki. Nálam a Firefox indul lassan, úgy, hogy a progi elindul, de utána az a kis labda még egy jó ideig pattog ott a kurzor mellett, és a YaST2 is hasonlóan lassú. Meg a ki-be jelentkezés.

                      Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972871
                      bepe79
                      Felhasználó
                        Bbt wrote:
                        Ki nyitotta ki azt az „Ati radeon” topikot, amit mérete miatt egy hónapja bezártam? 17 oldal, Jelenlegi utasítások szerint NEM ez a politikánk, másrészt meg ha valaki kinyitja, legalább szóljon. (a lakat visszakerül rá, amint a futó probléma lezárul.)
                      10 bejegyzés megtekintése - 2,301-2,310 / 3,376