Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
BaziJoe wrote:Na a Mandriván kiprobáltam szinte minden variáciot nemmegy a 3d.
Aztán felraktam a 10-es Suse-t azzal detto.
Nem tudom valakinél ezekre a disztribuciókra az ATI9800pro kártyályát sikerült telepítenilye???Nekem Suse 10.0-ára sikerült az fglrx 8.19.10-et telepítenem. A kártya nem 9800pro, hanem Radeon 9500pro-m van, de ez tök mind1. Most is a Suse 10 van fönt, és megy a 3D. Legalábbis a driver fönt van, OpenGL OK, fglrxinfo ok, és glxgears több ezer FPS-t produkál.
kelemengabor wrote:miért, eddig mi volt?félszuper 🙂
A snapshotokban pedig már tesztelni fogják, az új UHU-ban pedig már supermount lesz.
Mika wrote:Még sehol sincs fenn.
Egyébként a Szombathelyi Linux Egyesület adja a tárhelyet.
Ezúton is köszönet érte.Mikor ér fel és mikor lesz letölthetõ? Vagy be patience?
Macskajancsi wrote:miir wrote:Sziasztok! segítségeteket kérem! Tegnap telepítetem elõször linuxot életemben, ez volt az elsõ találkozásom vele. nagy nehezen sikerült is feltenni, SUSE 9.0 hun-om van. nagyjából müxik is a rendszer, de a hangot hogy szóljon, sehol sem tudom beállitani! nameg a filmeimet nem játssza le, és netezni sem tudok róla, mert egy linksys wirelesses modemmel csatlakozok a lakás másik végében lévõ adsl modemhez. nameg letöltöttem a firefox honlapjáról a linuxos böngészõt, de nem tudom hogyan kellene telepíteni…. segítsetek légyszives! ha van lehetõség, inkább emailt irjatok! [email protected] elõre is köszi a segítségteket5. A 10.0 tartalmazza alaptelepítésben a firefox-ot.
Tartalmazza, de a Firefox 1.0.6-ot. Legalábbis én úgy emlékszem, hogy a final 10.0 GM i386-ban ez volt benne, amit én fölraktam (az 5 CD-s). A stable pedig 1.0.7-nél tart. 🙂
Mika wrote:Most intéztem tárhelyet…Szia Andi! 🙂
A linuxuser.hu tárhelyére került föl? Mert linket még nem látok hozzá az oldalon, csak a Júliához, meg a cikkek is ahhoz fûzõdnek. :blink: :ohmy:
konvert wrote:Sziasztok!
A problémám a következõ:adott egy régi monitor amely max a 800×600-as felbontást viszi igy telepitéskor ha grafikus felületet választok(‘024×768) bejövetelkor szét esik a kép.No viszont VGA moddal eljutok hogy ROOT”# ide mit kell irni hogy tovább lépjen?De ha VESA módban indítod, akkor jó a kép, nem? A ‘ROOT”#’ után megpróbálhatod a startx parancsot.
Mika wrote:Egyébként még csak rc, meg már nem annyira csak live, de liveként is használható 🙂Ez a lényeg. Szerintem ne is legyen különálló, csak telepíthetõ disztribúció, hanem maradjon meg winyóra is telepíthetõ, de alapjában véve live típusú disztribúciónak. Bár ez csak az én véleményem.
darakan wrote:Nekem 768 mb memória és egy 2500+ athlon-xp hajta a gépemet, de nekem is eléggé lsaaúnak tünik….Gondolom 256 mega rammal és egy 1.6-os duronon, hogy mehet…DETTO. Nem értem, hogy 1 GB RAM és 2.53-as P4 miért nem elég neki. Nálam a Firefox indul lassan, úgy, hogy a progi elindul, de utána az a kis labda még egy jó ideig pattog ott a kurzor mellett, és a YaST2 is hasonlóan lassú. Meg a ki-be jelentkezés.
Bbt wrote:Ki nyitotta ki azt az „Ati radeon” topikot, amit mérete miatt egy hónapja bezártam? 17 oldal, Jelenlegi utasítások szerint NEM ez a politikánk, másrészt meg ha valaki kinyitja, legalább szóljon. (a lakat visszakerül rá, amint a futó probléma lezárul.) -
SzerzőBejegyzés