Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Mondom, lassúság alatt én is a 2-3-4-5-6 mp-es várakozásokat értem.
gabyka13 wrote:Ezt találtam meg a neten.De ha tudtom mondani valami olyan címet,ahol fent van valami jobb,akkor lécci írjatok már egy címet.Lehetõleg valami olyat,ahonnan gyorsan lejön.Köszihttp://suse.inode.at/opensuse/distribution/SL-10.0-OSS/iso/
Nekem innen jön most max sávszéllel.
kisbetu wrote:bepe79 wrote:?
Ennek a postodnak volt valami értelme is? Vagy megint csupán flame és kötekedés a célja?
Tudtommal nem ez az aláírásom. Ez az aláírásom egy másik fórumon, aminek semmi köze a linuxforum.hu-hoz. Itt pedig nem ez az aláírásom, mert többeknek csípte a szemét – többek közt neked is -, és eleget téve a kéréseknek, óhajoknak, átszerkesztettem.jzombi wrote:Lehet a hozzászólásokat szerkeszteni is tudtommal…
A képeket meg a modemesek miatt, tudod…Már kész is.
Többek közt e miatt: http://lists.uhulinux.hu/arc/dev/2005-11/msg00262.html döntöttem a disztribúció váltás mellett. Ugyanis UHU-ra szinte lehetetlenség fölrakni bármiféle fglrx-et úgy, hogy az mûködõképes is legyen..
Kártyával kapcsolatban: a Radeon 9500 Pro lecserélésére bíztatod az egyik legnagyobb ATi fan-t? 😀 Jó pojjjén volt. 😀 Elõbb jön ki a SUSE 15.0, minthogy nekem nV kártyám legyen. Egy Radeon X1800 XL vagy Radeon X1800 XT jól jönne, csakhát az a 127000-130000 Ft-os ár egy kicsit riasztó.
OK, már jön is lefelé a 10.0 final i386 GM OSS 5 CD-je. 🙂 Remélem, nem söralátéteket fogok gyártani. :wink1: Viszont ha ezzel sem fog menni a 8.19.10-es fglrx, akkor valószínûleg a guta fog megütni yól. Ugyanis akkor emiatt pazaroltam el 8 CD-t az UHU 1.2 leváltása után (3 a Mandriva 2006 és 5 ez). :icon_neutral: :tellme:
Sziasztok!
Most szándékozom kipróbálni a SUSE disztribúciót, és vacilálok, hogy melyik verzióját töltsem le.
Lenne pár kérdésem elöljáróban:1., ha feltelepítem, akkor ha nem tetszik, bármelyik másik disztró „fölrakásával” úm. „leszedhetõ” a SUSE 10.x? Tehát ha rátelepszik nálam a /ext3 partícióra, a swap-je a swap partíciómra, és nem jön be, akkor a Mandriva 2006 vagy az UHU 1.2 minden gond nélkül vissza tud mászni oly módon, hogy a már meglévõ partícióra való telepítsét választom, és leformázom a /ext3 és swap partíciót (majd utána rátelepítem a Mandriva/UHU-t? Ez nagyonon fontos most, azért szeretném tudni!
2., Ha letöltésre kerül most sor, akkor melyiket ajánljátok az opensuse.org-ról? 10.0 vagy 10.1 alpha 2 (ha jól láttam ez a legújabb Süsü)?!
3., a SUSE grub-ot vagy LILO-t használ? A /boot/grun/lilo/menu.lst-be jól szokta bejegyezni a windows-t, vagy nekem kell átírogatni, hogy rendesen induljon település után a win (is)?
4., a hardware felismérése és a hálókárty kezelés megbízható? Mert a Mandriva 2006 van most fönt, és ez többek közt, ami nem gyõzött meg benne. Hangkártya nem mûködöt,, amíg én meg nem variáltam az ALSA / OSS meghajtókat, hálókártyát rosszul kezeli, és a jól belõtt ADSL egy újabb reboot után egyszerûen nem mûködik, stb. stb..
Köszi és üdv: Bepe
Csatolás nem sikerült. Próba újra:
mileff wrote:Aki DRI-t használ ki ne hagyja a driconf nevû programot. Csodákra képes!!! 😀Erre akartam utalni, hogy pl. az fglrx-nél az fglrxconfig-al lehet AA+AF és más képjavító tényezõket állítgatni. Csak nem voltam biztos benne, hogy DRI drv-nél egyszerûen csak driconf a neve, pedig kézenfekvõnek tûnt. 🙂
-
SzerzőBejegyzés