Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
1. CD letöltéséhez közvetlen link: ftp://ftp.free.fr/mirrors/ftp.mandriva.com/MandrivaLinux/official/iso/i586/2006.0/Mandriva-Linux-Free-2006-CD1.i586.iso
2. CD letöltéséhez közvetlen link: ftp://ftp.free.fr/mirrors/ftp.mandriva.com/MandrivaLinux/official/iso/i586/2006.0/Mandriva-Linux-Free-2006-CD2.i586.iso
3. CD letöltéséhez közvetlen link: ftp://ftp.free.fr/mirrors/ftp.mandriva.com/MandrivaLinux/official/iso/i586/2006.0/Mandriva-Linux-Free-2006-CD3.i586.iso
Már csorog is lefelé! :wink1:
Nem kellett sokáig keresgélnem. 😀 LOL.
ftp://ftp.free.fr/mirrors/ftp.mandriva.com/MandrivaLinux/official/iso/i586/2006.0/
andrei28 wrote:hello
ftp://ftp.free.fr/mirrors/ftp.mandriva.com/MandrivaLinux/official/iso/i586/2006.0/Mandriva-Linux-Free-2006-DVD.i586.isoa distrowatch.com-on néztem
Jahm, ez a disztóvacsis link, errõl én is tudok, de azért köcci! 🙂 Nekem a CD-s verzió kéne, a distrowatch-on pedig azt írták, hogy az is available.
Pont tegnap kérdeztem, és mától letölthetõ a Mandriva Linux 2006 DVD ISO image file-ja. 🙂 Mondjuk nekem a 3CD-s kéne, én arra vadászok most.
Bbt wrote:juj majdnem infarktust kaptam! egy fél napig nem kaphattam értesítést a legújabb snapshot elõtti utolsó változások közti más dolgokról.Nekem más miatt kellett volna sürgõsen elérnem valamelyiket a három közül, egy infót szerettem volna megtudni, amit fejbõl nem tudtam elõkotorászni hirtelenjében.
mileff wrote:Sziasztok!Egy Mandriva 2006 RC2 – vel harcolok, amely egy notebook-on ül. ATI 7500 mobility radeon van benne. Kérdésem a következõ lenne:
UT2004 – el játszom, és nem igazán szép a kép rajta. XP alatt viszont mindenféle effekt villog, tükrözõdések stb. Elõször DRI driver-al próbáltam, de aztán néztem a forumokat és ott az Xorg.conf – ban „radeon” -t írtak a driver nevére. Megtettem, mûkszik is, de a kép ugyanmolyan béna. GOndolom ez is DRI driver.
Nézrem az ATI oldalát és ott a driver-jük nem tartalmazza a 7500 – ast.
Van ehhez valami driver, és ha van akkor érdemes-e nekem feltennem? Lesz-e változás a képben?Lehet-e többet kihozni a DRI drivernél?Szia!
1g0R wrote:Ahoy,Tettem egy próbát cedega 5 alatt (ha már fizettem érte), a Call of Duty 2-vel.
Sajnos a játék, rögtön az elsõ pálya (Moscow 1941) töltése közben hibaüzit küld.
Itt a $screenshot:
http://ig0rd.tar.hu/galleries/cedega/cod2_err_resiz.pngMost, hogy láttam, hogy a 2.6.14-es kerneles UHU-m is csontra fagy a legújabb 8.19.10-es fglrx felrakása után is, szinte biztos, hogy amint kijön a Mandriva 2006, leszedem, és fölteszem. Mikor lesz elérhetõ, letölthetõ? Van azóta új hír / infó?
razoli wrote:és õ is mondta, hogy 2.0 lesz belõle?
(szvsz ez eléggé rtfm téma)read the fuckin’ manual pages? 🙂 why? wtf?! 😀
Mi van UHU-éknál? :tellme: A http://www.uhulinux.hu/ oldal nem jön be, az FTP szerverük nem megy, a lists.uhulinux.hu nem megy.. :blink:
-
SzerzőBejegyzés