bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,411-2,420 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: #2035711
    bepe79
    Felhasználó
      norbi2 wrote:
      Föntebb arról írtok hogy milyen kissebb nagyobb hibák találhatók,a kérdés erre vonatkozott.De már föltettem és le is szedtem,vissza tettem a régit,mint kezdõ úgysem tudnám a hibáit javítani.Egyébként ez a fórum is chat szerûen mûködik ha jobban megnéznéd.

      Nem, nem! Részben az én hibám, a topik eleje egy egy nappal a végeleges, javított verzió elõtti verzióról szól, de azok a hibák már nincsenek benne, a topik vége felé berakott linkrõl szedd le az uhu 1.2 updated verziót, ne pedig azt a hibás / bugos verziót. A javítottban semmiféle hiba nincs, sõt, minden eddigit kijavítottak benne, és új kernelt is kapott. Mindenképp azt szedd le, és használd azt!!! Nekem fent van, és müxik az automounttól kezdve minden, abban nincsenek benne a topic elején szereplõ hibák.

      Hozzászólás: Ati driver #2022493
      bepe79
      Felhasználó
        zolnagy wrote:
        bepe79 wrote:
        SUSE 10.0 ATi driver install: http://linux.wordpress.com/2005/10/11/suse-100-ati-drivers-installation/ :wink1:

        Thx a linket. Sajna csak most vagyok megint gépközelben, de az oldal instrukciói szerint haladva SIKER

        Hozzászólás: Suse 10 64bit + ATI #2036158
        bepe79
        Felhasználó
          kikay_ wrote:
          Kösz, majd holnap próbálkozok.

          Sok sikert!

          Hozzászólás: Quake4 topik #2036240
          bepe79
          Felhasználó
            1g0R wrote:
            Ahoy,

            ha az árnyékokat bekapcsolom iszonyatosan belassul a gáma.

            Ahojj! Ez az, amin egyáltalán nem csodálkoznék. Ugyanis AMD 3000 / P4 3.0GHz + 1 GB DDR RAM + nVidia 7800 GTX-el is belassul a game, ha az árnyékokat rátolod.. Ezután nem lepõdöm meg azon, amit írtál. 🙂

            Hozzászólás: UHU 1.2n SOF2 server nem megy #2036220
            bepe79
            Felhasználó

              sof2 alatt a Soldier of Fortune 2 játékot érted?  :blink:

              Hozzászólás: Ati driver #2022491
              bepe79
              Felhasználó
                Hozzászólás: Ati driver #2022488
                bepe79
                Felhasználó
                  zolnagy wrote:
                  razoli wrote:
                  Indítsd terminálból, ott ki fogja írni.

                  Az alapértelmezett ablakban 168 fps volt a legtöbb, teljesképernyõsen 13,3
                  Tehát így már biztos, hogy nincs 3D-m. :blush:
                  Csatolom az xorg.conf állományomat. Az fglrx-install.log üres. Ez elvileg azt jelenti, hogy nincs hiba?
                  Volt valakinak ilyen problémája?

                  fglrxinfo azt mondja, hogy MESA-t használ, vagy pedig OGL-t az r9100-hoz? Biztos, hogy nincs gyorsítás nálad, mert nekem 8300 FPS Radeon 9500 Pro-val.

                  Hozzászólás: Suse 10 64bit + ATI #2036156
                  bepe79
                  Felhasználó
                    kikay_ wrote:
                    Hali!

                    Sikerült már valakinek beállítani a legújabb ati drivert suse 10 64 bit alatt?
                    Ha igen, írjon lécci egy részletes leírást, step by step.

                    Köszi!

                    Hali!

                    SUSE 10.0: ATI Drivers Installation 64 bit esetén: http://linux.wordpress.com/2005/10/11/suse-100-ati-drivers-installation/

                    De találsz még segítséget itt: https://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&folderID=27 és innen is meríthetsz ötleteket (bár ez nem SUSE10 esetében írja le, hanem általánosságban ad infót: http://www.hup.hu/wiki/index.php/ATI_videok%C3%A1rtya_driver%C3%A9nek_telep%C3%ADt%C3%A9se

                    Hozzászólás: #2035705
                    bepe79
                    Felhasználó

                      Felment az „új” UHU szépen, és ebben a pillanatban raktam fel az ati drv-t a Radeon 9500 PRO-hoz rpm->sh->fglrxconfig módszerrel, és tökéletesen müxik. glxgears 8302 FPS-t pörög (default ablakméretben !!! ), és zsír jó hozzá a 8.18.8-as fglrx driver!

                      Hozzászólás: #2035703
                      bepe79
                      Felhasználó
                        killall wrote:
                        bepe79 wrote:
                        killall wrote:
                        nyugodtan hirkent is bekuldhetted volna. ez meger annyit, bar az uhusok nem erdemelnek meg.
                      10 bejegyzés megtekintése - 2,411-2,420 / 3,376