Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
norbi2 wrote:Föntebb arról írtok hogy milyen kissebb nagyobb hibák találhatók,a kérdés erre vonatkozott.De már föltettem és le is szedtem,vissza tettem a régit,mint kezdõ úgysem tudnám a hibáit javítani.Egyébként ez a fórum is chat szerûen mûködik ha jobban megnéznéd.
Nem, nem! Részben az én hibám, a topik eleje egy egy nappal a végeleges, javított verzió elõtti verzióról szól, de azok a hibák már nincsenek benne, a topik vége felé berakott linkrõl szedd le az uhu 1.2 updated verziót, ne pedig azt a hibás / bugos verziót. A javítottban semmiféle hiba nincs, sõt, minden eddigit kijavítottak benne, és új kernelt is kapott. Mindenképp azt szedd le, és használd azt!!! Nekem fent van, és müxik az automounttól kezdve minden, abban nincsenek benne a topic elején szereplõ hibák.
zolnagy wrote:bepe79 wrote:SUSE 10.0 ATi driver install: http://linux.wordpress.com/2005/10/11/suse-100-ati-drivers-installation/ :wink1:Thx a linket. Sajna csak most vagyok megint gépközelben, de az oldal instrukciói szerint haladva SIKER
kikay_ wrote:Kösz, majd holnap próbálkozok.Sok sikert!
1g0R wrote:Ahoy,ha az árnyékokat bekapcsolom iszonyatosan belassul a gáma.
Ahojj! Ez az, amin egyáltalán nem csodálkoznék. Ugyanis AMD 3000 / P4 3.0GHz + 1 GB DDR RAM + nVidia 7800 GTX-el is belassul a game, ha az árnyékokat rátolod.. Ezután nem lepõdöm meg azon, amit írtál. 🙂
sof2 alatt a Soldier of Fortune 2 játékot érted? :blink:
SUSE 10.0 ATi driver install: http://linux.wordpress.com/2005/10/11/suse-100-ati-drivers-installation/
zolnagy wrote:razoli wrote:Indítsd terminálból, ott ki fogja írni.Az alapértelmezett ablakban 168 fps volt a legtöbb, teljesképernyõsen 13,3
Tehát így már biztos, hogy nincs 3D-m. :blush:
Csatolom az xorg.conf állományomat. Az fglrx-install.log üres. Ez elvileg azt jelenti, hogy nincs hiba?
Volt valakinak ilyen problémája?fglrxinfo azt mondja, hogy MESA-t használ, vagy pedig OGL-t az r9100-hoz? Biztos, hogy nincs gyorsítás nálad, mert nekem 8300 FPS Radeon 9500 Pro-val.
kikay_ wrote:Hali!Sikerült már valakinek beállítani a legújabb ati drivert suse 10 64 bit alatt?
Ha igen, írjon lécci egy részletes leírást, step by step.Köszi!
Hali!
SUSE 10.0: ATI Drivers Installation 64 bit esetén: http://linux.wordpress.com/2005/10/11/suse-100-ati-drivers-installation/
De találsz még segítséget itt: https://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&folderID=27 és innen is meríthetsz ötleteket (bár ez nem SUSE10 esetében írja le, hanem általánosságban ad infót: http://www.hup.hu/wiki/index.php/ATI_videok%C3%A1rtya_driver%C3%A9nek_telep%C3%ADt%C3%A9se
Felment az „új” UHU szépen, és ebben a pillanatban raktam fel az ati drv-t a Radeon 9500 PRO-hoz rpm->sh->fglrxconfig módszerrel, és tökéletesen müxik. glxgears 8302 FPS-t pörög (default ablakméretben !!! ), és zsír jó hozzá a 8.18.8-as fglrx driver!
killall wrote:bepe79 wrote:killall wrote:nyugodtan hirkent is bekuldhetted volna. ez meger annyit, bar az uhusok nem erdemelnek meg. -
SzerzőBejegyzés