bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,421-2,430 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: #2035699
    bepe79
    Felhasználó
      killall wrote:
      nyugodtan hirkent is bekuldhetted volna. ez meger annyit, bar az uhusok nem erdemelnek meg.
      Hozzászólás: #2035696
      bepe79
      Felhasználó
        razoli wrote:
        Nagyszerû, de sajnos most elkéstél…
        Netikett: „mindig nézz szét a keresõvel”
        :D:D:D

        (meg ne sértõdj, csak poén, de tényleg van már ilyen téma)

        OK. Ugye engedélyezed, hogy a topic címét kicsit átalakítsam?

        Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973634
        bepe79
        Felhasználó

          Ezt nem tudom, hogy jelentenem kell-e itt, de ennek a topicnak: http://www.linuxforum.hu/smf/index.php?topic=15691.0 a címét át kellett szerkesztenem „

          Hozzászólás: #2035694
          bepe79
          Felhasználó

            Hú, gyerekek! Ezt nem küldöm be hírként, mert az Egmonték reszortja  :wink1: , de van új kernel az UHU 1.2-höz, és új ISO-kat is kiadtak final, stable változatban! Nekem jött is hírlevél róla, azt hiszem, hogy holnap új UHU-t telepítek!  🙂

            Hozzászólás: Kocsma topik #1949011
            bepe79
            Felhasználó
              Kata wrote:
              Is this the dühöngõ of linuxforum.hu? Most legyen már az egy kicsit 🙂
              Az elõbb tartottam egy órát a sulink egyik sztech-termében.
              Franciaóra volt, egy weboldalról kellett információkat kigyûjteniük a lelkes diákoknak, egy adott témával kapcsolatban. Kérdéssor elõttük kinyomtatva, weboldal címe rajta, mindenki uccu, nekilódult. 10 diák, az nem túl sok. Elõtte itthon reggel még egyszer megnéztem, mûködik-e minden link, stb., minden rendben volt. Na de a suliban már nem… A frissen újratelepített winxp-k és IE-k sorra elhasaltak bizonyos linkeken, így aztán kútba esett a nagy tervem. Fogalmam sincs, mi volt az oka, utána beszéltem a rendszegazda számtech-tanár kollégával, szerinte minden flash meg java meg nyavalya fel van téve, vszleg a kevés RAM lehetett az oka. Hát én nem tudom, de az biztos, hogy igencsak frusztráló élmény volt: ott ülök 10 gyerekkel, és nem tudjuk megcsinálni ezt a piszlicsáré kis feladatot. 🙁
              Hozzászólás: Age of Empires 3 #2029307
              bepe79
              Felhasználó
                denesf wrote:
                Macskajancsi wrote:
                denesf wrote:
                Hozzászólás: Kocsma topik #1949007
                bepe79
                Felhasználó
                  vizsla wrote:
                  Már azóta ez a kijelentés is elavult 🙂
                  Bár ezt látnánk minden nap :))

                  654 Vendég, 122 Felhasználó (2 Rejtett)

                  Atyaég! 🙂 Tényleg jó lenne, ha mindig ennyien lennénk! Ezek nem rossz számok ám! :o)

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1949005
                  bepe79
                  Felhasználó

                    Na ilyet régen láttam:

                    Ki van itt ?
                    636 Vendég, 118 Felhasználó (2 Rejtett)
                    bepe79, pihex, amatour, kirandulo, Morzel, Macskajancsi, mudlika, Cicamica, karmester, meoindil, razoli, FeriT, bicserdi, RudyD, borbelyimi, Joco8192, tlaci, insight, ariszlo, leoka, mikey, KaZo, boci, TDK, EverIce, VectoR, tauren, tgaal, HuSaci, Hulyesamu, pityu62, fantan, drax2gma, madmartigen, Ajnasz, kelemengabor, Soltan, Wait, Sharp, Lacee27, zLegolas, FejQ3, wrekno, Lobi, Zozee, feresz, strangedr, hun0r, xer321, antandio, dexter11, pomm, gygy, NagyGabika, aty, vakangyal, Gollam, Robint, jbekesi, gunter, attila1964, hanischz, maszili, mattman, muszashi, doc, PAZO, tower111, Tétova_Teve, azsem, apx, utini, eReL, Leslieman, gUHU, Kristoforo, kovi, msandor, gizi1988, Bbt, LCoder, nekem18, NZs, pistooli, nastjakam, Sianis, john_silver, kikay_, xcut, LuJOmAn, Lestate, dare, Zoli, jailbird, aer, thuram, DonFigaro, zumike, Mika, ata843, Tizo, LordOfTheBoards, Alexus, killall, Guriga_, gurbo, zehyo, newbienow, sede, balacy, JohnnyJr, kesigomu, sany, kitsi, elnoyle, dedesz

                    🙂

                    bepe79
                    Felhasználó

                      Thx! Ha kijön novemberben, lehet, fölrakom a 2006-ot. :o)

                      bepe79
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 2,421-2,430 / 3,376