Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Bbt wrote:egyezzünk meg.
az ilyen jellegû kérdésekre használod azokat a fórumokat, amelyeken nem piszkálnak érte.
Neked is könyebb lesz, meg nekünk is.
Ha nagyon nem bírod, egy, azaz 1 postban a kocsmában foglald össze.Copy that! 🙂
Bbt wrote:Bepe.
Rajtad kívül szerintm túl sok embert nem izgat, de túl sok embert bosszant legalább.Sry. 🙁 Azt hittem, nem lesz gond, más fórumon nem bosszant embereket egy szimpla kérdés, ami jogosan lett föltéve, mert max nem olvas bele, vagy nem szól hozzá, ha nem érdekli 🙂 Vagy ha a plussz topicra érted, az jogos, akkor megpróbálok majd vagy priviben érdeklõdni valakinél, vagy blogot használni. Ez utóbbit még sosem használtam.. 🙁
dexter11 wrote:Köszi, és mi a helyzet a másik ötlettel? Ki lehet ide rakni fölülre hírnek?Huhh. Ez ügyben pls. fordulj valamelyik adminhoz, vagy modhoz, hogy mi a teendõ, én egyik sem vagyok, így nem tudom. 🙂
IKARUS wrote:kisbetu wrote:Kinõttem már a kalandvágyamat, nekem elég az a „pár” hiba, ami egy végleges disztróban elõfordul.Ez is igaz. Egmont „szavait” olvasva kicsit nekem is elment ettõl a snapshottól a kedvem ezen bugok miatt. 🙁
kisbetu wrote:Tényleg ennyire érdekel egy nulla napos rendszer?
Mert én úgy egy hét múlva kezdenék érdeklõdni, hogy legyen idejük a népeknek kipróbálni.
De ez én vagyok.Komolyan. Tényleg érdekel.
Nem mertem hírként megjelölni, mert akkor kaptam volna, hogy nem stable rendszert minek reklámozok, mint a múltkor. 🙂 Ha pedig itt kérdezem meg, akkor szintén gond van belõle..
attila1964 wrote:Bocs,kisbetu hozzászólására válaszoltam. :wink1:OK, bár ezt tudom.
attila1964 wrote:Inkább (ki)fáradhatatlan…
Hát ez nem igazán adott választ a kérdésemre…
Vagy mi okoz gondot?rest wrote:Hali
Nekem a 2006 mandriva Powerpack van fönt nvidia kártyával.
XOrg 6.9 van benne.
Nagyon baba kis rendszer. Ez idáig a legjobb amit kiadtak.
Csak ugy felcsuszant a gépre minden hiba nélkül.
Bár még nincs egy hetes se, de részemröl ez a legjobb linux amit eddig láttam.Rest
Huhh, zsír! 🙂 Már csak az a kérdés, hogy honnan van neked PowerPackod! 😀
Meg én, mivel megvenni nem fogom, és legális linuxot szeretnék használni, ezért a PP nem igazán jöhet szóba. 🙂 -
SzerzőBejegyzés