bepe79

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,431-2,440 / 3,376
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: #2035693
    bepe79
    Felhasználó
      Bbt wrote:
      egyezzünk meg.
      az ilyen jellegû kérdésekre használod azokat a fórumokat, amelyeken nem piszkálnak érte.
      Neked is könyebb lesz, meg nekünk is.
      Ha nagyon nem bírod, egy, azaz 1 postban a kocsmában foglald össze.

      Copy that! 🙂

      Hozzászólás: #2035691
      bepe79
      Felhasználó
        Bbt wrote:
        Bepe.
        Rajtad kívül szerintm túl sok embert nem izgat, de túl sok embert bosszant legalább.

        Sry. 🙁 Azt hittem, nem lesz gond, más fórumon nem bosszant embereket egy szimpla kérdés, ami jogosan lett föltéve, mert max nem olvas bele, vagy nem szól hozzá, ha nem érdekli 🙂  Vagy ha a plussz topicra érted, az jogos, akkor megpróbálok majd vagy priviben érdeklõdni valakinél, vagy blogot használni. Ez utóbbit még sosem használtam.. 🙁

        bepe79
        Felhasználó
          dexter11 wrote:
          Köszi, és mi a helyzet a másik ötlettel? Ki lehet ide rakni fölülre hírnek?

          Huhh. Ez ügyben pls. fordulj valamelyik adminhoz, vagy modhoz, hogy mi a teendõ, én egyik sem vagyok, így nem tudom. 🙂

          Hozzászólás: Nvidia driver probléma #2027691
          bepe79
          Felhasználó
            IKARUS wrote:
            Hozzászólás: #2035689
            bepe79
            Felhasználó
              kisbetu wrote:
              Kinõttem már a kalandvágyamat, nekem elég az a „pár” hiba, ami egy végleges disztróban elõfordul.

              Ez is igaz. Egmont „szavait” olvasva kicsit nekem is elment ettõl a snapshottól a kedvem ezen bugok miatt. 🙁

              Hozzászólás: #2035686
              bepe79
              Felhasználó
                kisbetu wrote:
                Tényleg ennyire érdekel egy nulla napos rendszer?
                Mert én úgy egy hét múlva kezdenék érdeklõdni, hogy legyen idejük a népeknek kipróbálni.
                De ez én vagyok.

                Komolyan. Tényleg érdekel.

                Hozzászólás: #2035682
                bepe79
                Felhasználó

                  Nem mertem hírként megjelölni, mert akkor kaptam volna, hogy nem stable rendszert minek reklámozok, mint a múltkor. 🙂 Ha pedig itt kérdezem meg, akkor szintén gond van belõle..

                  Hozzászólás: #2035681
                  bepe79
                  Felhasználó
                    attila1964 wrote:
                    Bocs,kisbetu hozzászólására válaszoltam. :wink1:

                    OK, bár ezt tudom.

                    Hozzászólás: #2035678
                    bepe79
                    Felhasználó
                      attila1964 wrote:
                      Inkább (ki)fáradhatatlan…

                      gondolkodik.gif Hát ez nem igazán adott választ a kérdésemre…
                      Vagy mi okoz gondot?

                      bepe79
                      Felhasználó
                        rest wrote:
                        Hali
                        Nekem a 2006 mandriva Powerpack van fönt nvidia kártyával.
                        XOrg 6.9 van benne.
                        Nagyon baba kis rendszer. Ez idáig a legjobb amit kiadtak.
                        Csak ugy felcsuszant a gépre minden hiba nélkül.
                        Bár még nincs egy hetes se, de részemröl ez a legjobb linux amit eddig láttam.

                        Rest

                        Huhh, zsír! 🙂 Már csak az a kérdés, hogy honnan van neked PowerPackod! 😀
                        Meg én, mivel megvenni nem fogom, és legális linuxot szeretnék használni, ezért a PP nem igazán jöhet szóba. 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,431-2,440 / 3,376